3i puzzels QUIZWOORDZOEKER DOORLOPER SU DOK U SAMURAI OPLOSSINGEN 5 januari 1013 *7 5 OPLOSSING horizontaal weinig voorkomend nijlreiger nul punten (tennis) at heldendicht van Homerus niet stilzittend voorzetsel bleek begane grond operatiekamer glamour 4 trefwoord onderaardse ruimte land in Afrika 5 onvergelijkbaar lof een schip vastleggen <S heilige (afk.) geleedpotigdier flink gevorderd voldoende 7 gemeen iemand liefkozing signaal zangnoot 8 eenjarig dier geheel glazen veranda voorzetsel stedelijk wedstrijdbeker kleur 10 inhoud eb of vloed bedelen om 11 verharde huid jaartelling dierengeluid selenium alcoholvrij bier Hmuziekteken bouwland kwijtschelding van straf 13 versiering zandspiering honkbalterm 14 afgestoken stuk gras deksel water in Friesland meisje 15 zangspel slank ongestoord kalm. vortkMl I zangnoot rekenteken onderwijs kledingstuk op deze wijze 1 klant voorvoegsel samenkomst 3 modern verkeerd en (Latijn) onbepaald voornaamwoord lofdicht 4 lokvoer tik lidwoord slaapje melkklier 5 rookgerei taal in gezelschap van bladgroente onbehouwen en hard rijden coureur Arabische vorst 7 puntenaantal deviezen mythologische figuur 8 item deel van Azië lessen verzuimen 9 jong varken prijslijst lepel, vork en mes 10 hij naast boek voor toeristen II sciencefiction bezinning theorie ontkenning it gokbewijs bolleboos Ruth persoon die aanspoort 13 openbaar vervoer plaats in Canada spottende voorstelling 14 liever wijfje van een ezel neon 13daar van spoor wisselen anti. 10 Verhaal waarin dieren mensen eigenschappen hebben. (5) 15 Roman van Willem Elsschot overeen mislukte zakenman. (4) 20 Deze Harry schreef 'De ontdekking van de hemel'. (7) *5 Jacob van Lennep schreef'De ...van Dekama'. (4) 30 Deze oud-politicus publiceerde in 2012 'Blessuretijd'. (3,4) De Sudoku Samurai bestaat uit vijf sudoku's waarvan enkele blokken elkaar overlappen. Vul de Sudoku Samurai zo in, dat bij alle vijfde sudoku's in elke rij, elke kolom en elk blok van 3x3 vakjes de cijfers 1 tot en met 9 één keer voorkomen. Denksport Sudoku Samurai Zaterdag 12 januari 2013 Wie publiceert o.a. onder de pseudo niemen Piet Grijs en Battus? (6,8) 11 Jaarlijkse prijs voor de auteur van het beste kinderboek. (6.7) 16 Op wier memoires is de film 'Out of Africa' gebaseerd? (5.6) 21 Dit zijn godinnen van kunst en wetenschap. (5) 26 Hij schreef talloze boeken over commissaris Maigret. (7) 7 'Eline Vere' is een van zijn bekendste romans. (8) 12 Duitse schrijver die beroemd werd met'Die Blechtrommel'. (5) *7 Zijn meest recente boek heet 'Hartstochtjes'. (4.3.6) 22 Harriet Beecher Stowe schreef'De van Oom Tom'. (8) Welke dichtvorm bestaat altijd uit veertien regels? (6) In welk gebied situeerde Toon Kortooms zijn romans vaak? (2,4) 13 Van welke Nederlandse dichter is 'Oote oote boe'? (5) Naar welke plaats in Ierland is een dichtvorm genoemd? (8) *3, Debuutroman van Hella Haasse, speelt in Neder- lands-lndië. (6) 'Tramlijn Begeerte' is een toneelstuk vanWilliams. (9) Wie schreef 'Wuthering Heights'? (5,6) H Deze schrijver is de 'nachtburge meestervan Rotterdam'. (5,7) *9 Duitse schrijver die in 1929 de Nobelprijs voorde literatuur kreeg. (4) 14 Schrijver van 'A la recherche du temps perdu'. (6) *9 Letterkundig werk dat uit drie boeken bestaat. (8) 1 Dit was het beroep van Vestdijk en Slauerhoff. (4) 2 Wie schreef de verhalen van Pippi Langkous? (6,8) Lied of gedicht dat een (veelal romantisch) verhaal vertelt. (7) 4 Wie schreef 'Hersen schimmen'? (7) Schrijver van 'De Kapellekensbaan' en 'De voorstad groeit'? (4) Bloemtros. Quizwoordzoeker 1 alchemie a astronomie 3 Bell 4 campus coassistent 6 Dalton 7 demografie S dynamo 9 Einstein 10 exactFröbel 12 Gaudeamus 13 hbo'er 14 Hugo de Groot 13 Marconi 16 mentor «7 NASA tS optometrie 19 oratie 10 ornithologie si pabo Samuel Colt aj The Bronx 24 thorax a$ topografie 16 vogels 17 Volta voor paal staan 19 vrije school 30 vulpen Men moet de huid niet verkopen eer de beer geschoten is. Zweeds Filippine A Joost Prinsen B lachgas C leukoplast D chronisch E glühwein F half promille G oorlam H weerman I brandstof J bruidsjurk K Paul Haarhuis Papiermassa. Cryptogram Doorloper

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 83