Maak jij het verschil bij Zeelandia? lid van de Raad van Toezicht 8 I banen O JobTrack.nl Safety officer Specialist productinformation and legislation Product technologist (met belangstelling voor fysische processen) Zeelandia Ben jij diegene die Mercedes-Benz Trucks stevig op de kaart zet in Zuidwest-Nederland? Wij zoeken een: ACCOUNTMANAGER MERCEDES BENZ TRUCKS Informatie of solliciteren? www.automotions.nl/vacatures vanOevereri Sturm Auto Bredaseweg 225-227 m/v www.tantelouise-vivensis.nl COÖRDINATOR RESIDENTIE MEILUST zaterdag 12 januari 2013 Bij Zeelandia draait alles om kwaliteit, innovatie en inspiratie. Dit geven we inhoud door onze kennis te vertalen in oplossingen voor onze klanten. We produceren bakkerij-ingrediënten en hebben de verkoop en distributie hiervan in eigen hand. Zo staan we in nauw contact met de bakker en kunnen we inspelen op zijn wensen en behoeften. Het Zeelandia motto luidt dan ook: 'Creating Possibilities'. Voor onze vestiging in Zierikzee zijn wij per direct op zoek naar enthousiaste fulltime professionals die het verschil kunnen en willen maken in de volgende functies: t Koninklijke Zeelandia Groep Zeelandia is een bedrijf in beweging. De Koninklijke Zeelandia Croep ontwikkelt, produceert en levert hoogwaardige bakkerij ingrediënten voor brood en banket. Naast betrouwbaar en dienstverlenend wordt Zeelandia gezien als inspirerend en innovatief. Zeelandia producten worden in meer dan 70 landen verkocht aan brood- en banketbakkerijen. De Zeelandia Croep heeft naast vestigingen in de meeste Europese landen ook bedrijven in Azië en Zuid-Amerika. In totaal zijn er ca. 1.700 medewerkers in dienst, waarvan ca. 430 medewerkers werkzaam zijn in Zierikzee. Heb je Interesse in één van deze functies, ga dan naar onze website www.zeelandia.nl. Daar tref je naast uitgebreide functieprofielen ook informatie aan over hoe je kunt solliciteren. Voor meer informatie kun je ook contact opnemen met Charlotte de Kort, telefoonnummer 0111-419000. Creating Poftibilltlef Postbus 9 4300 AA Zierikzee Telefoon 0111-419000 www.zeelandia.nl - 40 uur per week - Standplaats Roosendaal Mercedes-Benz a Roosendaal onderdeel van Automotions onderdeel van Automotions 4705RN Roosendaal Woonzorgcentrum Ruitersbos in Breda levert zowel intra- als extramurale zorg en dienstverlening aan haar cliënten op het gebied van wonen, welzijn en zorg. Momenteel maakt de organisatie een ontwik keling door van woonzorgcentrum naar seniorenresidentie met service op hoog niveau. Conform de bepalingen in de Governance Code ontstaan per 1 mei 2013 twee vacatures voor een De Raad van Toezicht bestaat uit vijf leden en vergadert vijf keer per jaar. Gelet op de huidige samenstelling van de Raad gaat de voorkeur uit naar een arts of verpleegkun dige/paramedicus met bestuurlijke ervaring en aantoonbare expertise'op het gebied van kwaliteit en veiligheid en naar een jurist met bestuurlijke ervaring. Op www.ruitersbos.nl vindt u de volledige vacature tekst en informatie over de wijze van solliciteren. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. taïitëLouise-Vivenjis Postbus 73 4600 AB Bergen op Zoom solliciteren@tantelouise-vivensis.nl Stichting tanteLouise-Vivensis biedt in westelijk Brabant een compleet dienstenpakket op het gebied van (begeleid) wonen, thuiszorg, verzorging verpleging en aanvullende dienstverlening. In Bergen op Zoom exploiteert zij Residentie Meilust, een serviceflat waar in totaal 210 mensen comfortabel wonen in apparte menten en bungalows in een parkachtige omgeving. Ten gevolge van het vertrek, door interne promotie, van de huidige verantwoordelijke, zoekt de Raad van Bestuur van tanteLouise-Vivensis, in nauwe samenspraak met de Bewonersraad van residentie Meilust, een enthousiaste, betrokken, dynamische en gastvrije: Fulltime (36 uur) De ideale kandidaat is een man of vrouw Die middels een uitgekiende marketingstrategie en met enthousiasme, in staat is de bezettings graad van appartementen en bungalows optimaal te houden. Die initiatieven ondersteunt of zelf neemt om de bewoners zich thuis te laten voelen en daarbij hun sociale leven te onderhouden. Die gastvrijheid hoog in het vaandel heeft staan, wat zich onder andere manifesteert in de vorm van passende horeca- en dienstverlenende activiteiten. Die ervaring heeft met en in staat is om een team van facilitaire en dienstverlenende medewer kers te coachen, te leiden en te stimuleren hun vakgebied. Die, gezien de leeftijd van de bewoners, affiniteit heeft met ouderen. Die oog en oor heeft voor de mentale en lichame lijke ongemakken die de leeftijd met zich mee brengt en die daarvoor desgewenst, op maat van de bewoner, voor hem of haar een samenhangend pakket van (thuis-) zorg en welzijn regelt. Daarbij evenwel rekening houdend met de door de bewo ners zo gewenste zelfstandigheid, onafhankelijk heid en autonomie. Die een groot inlevingsvermogen heeft in de mogelijke aanpassing- en gewenningsproblemen van de nieuwe bewoner. Die een uitstekende verstandhouding en samen werking weet op te bouwen met de Bewonersraad. vacaturenummer 2012-144 Die zakelijk inzicht koppelt aan kennis van huurrecht. Die een bemiddelende en bindende factor is tussen de bewoners van Residentie Meilust, de eigenaar van het complex en tanteLouise-Vivensis. Die in staat is de begeleiding op zich te nemen van een grootschalig intern renovatieproject. De functie-eisen De man of vrouw die wij zoeken is ambitieus, heeft goede communicatieve vaardigheden en is initiatiefrijk. Daarnaast heeft hij of zij een hands-on mentaliteit, een relevant aantal jaren ervaring in een functie van gelijke aard en een afgeronde opleiding op HBO niveau, richting Hotelmanagement, Hospitality, Facilitaire Dienstverle ning of MER (Management, Economie en Rechten). De arbeidsvoorwaarden Naast een aantrekkelijke inschaling in de CAO VVT bie den wij de kandida(a)t(e) een aantal mooie secundaire arbeidsvoorwaarden. Denk hierbij aan pensioenrege ling in PFZW, de mogelijkheid tot collectief verzekeren bij IZZ, VGZ of CZ en diverse personeelsvoorzieningen (Fitpas ed). Tevens wordt een passende opleiding op het gebied van management aangeboden. De sollicitatieprocedure De sollicitatiegesprekken vinden plaats op donderdag 31 januari 2013. Daarom vragen we u om uw brief met motivatie en cv vóór 23 januari 2013 te mailen naar solliciteren@tantelouise-vivensis.nl. Vermeld hierbij het vacaturenummer 2012-144. Hebt u vragen over de functie? Bel dan gerust met Mascha van de Watering, HR adviseur, op telefoonnummer 06-410 066 65.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 52