40 I familieberichten fTlensenUnq.nl Ankie Blatter-Neufegliese Elisabet Beentjes - Groenevelt Liesbeth Huub Lieve Marjolein, Marjolein de Vriend zaterdag 12 januari 2013 Herinner je gisteren Denk aan morgen Maar leef vandaag Souviens-toi hier Pense a demain Mais vies aujourd'ui Bedroefd, maar met onuitwisbare herinneringen aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van Middelburg 13 mei 1946 t Vlissingen 10 januari 2013 Joop Blatter t Pascal en Gonda Correspondentieadres: Waalbandijk 153 6541 AA Nijmegen Graag willen wij afscheid nemen van Ankie op woensdag 16 januari om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop nodigen wij u uit om naar Huys ter Schelde te komen, Vlissingsestraat 38-40 te Kouaekerke. U bent daar in de gelegenheid de familie te condoleren. Liever geen bloemen Heel verdrietig zijn wij haar te moeten laten gaan. "Ik heb een mooi leven gehad" zei ze zelf. Mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze lieve zus, schoonzus en tante Schiedam Middelburg 8 maart 1931 10 januari 2013 Evelien Beentjes en Lian Huffmeijer Mieke Groenevelt en Han Andriesse Aat Groenevelt t Willemien Groenevelt en Jan Bax Wig Groenevelt t Trix Groenevelt Hans Groenevelt t Frits en Saar Groenevelt Robert en Margot Groenevelt Erik en Sheila Groenevelt Neven en nichten Correspondentieadres: August Faliseweg 27 6703 AR Wageningen Verdrietig geven wij u kennis dat, na een kortstondig ziek bed is overleden onze lieve moeder en oma Li na Cornelia Hilt-Boeter - Lina - Rotterdam, 3 maart 1937 - f Goes, 10 januari 2013 Wemeldinge: Astrid en Jos Linda en Mark folanda en Ted Marcel en Suyen Koewacht: Frits en Josefien Hulst: Georges en Peggy Emmen: Petra en Berry Jeffrey Lisanne Sanne Correspondentieadres: Brouwerijweg 8,4424 CH Wemeldinge Dinsdag 15 januari is er van 9.45 tot 10.15 uur gelegen heid om afscheid te nemen van onze moeder en oma in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal om 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Wanneer u de begrafenis wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 10.50 uur daar aanwezig te zijn. Na de begrafenis is er in bovengenoemd rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. De stroom vangt aan met een knipoog van de zon. De stroom klimt driftig als een draak, kronkelt als een rivier, doet lichtjes branden, vonkjes spatten. De stroom gaat over in een droom. Een andere dan die andere Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan mijn lieve man, papa, opa en onze broer Hubertus Theodorus Sarneel Huub echtgenoot van Ellen Sarneel-Alegre Hij overleed in de leeftijd van 55 jaar. Vogelwaarde: Ellen Sarneel-Alegre Roosendaal: Roselyn Sarneel Zakaria, Sumaya Koewacht: Stan en Julia Sarneel Vanessa Lamswaarde: Randell Sarneel 9 januari 2013 Bossestraat 105,4581 BC Vogelwaarde U kunt afscheid nemen van Huub in de familiekamer van uitvaartcentrum Terneuzen, Bellamystraat 28c op dinsdag 15 januari van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 16 januari om 14.00 uur in de Emmaiiskerk, Alberdingk Thijmstraat te Terneuzen, gevolgd door de begrafenis op de Zuiderbegraaf plaats aan de Bellamystraat. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Na een strijd die niet te winnen was, hebben we met grote ontsteltenis kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Huub Sarneel Huub stond gedurende de 12 jaar dat hij bij Cegelec in dienst was bekend als een gewaardeerde collega en kundig vakman, bij klanten en collega's. Directie, OR en collega's van Cegelec B.V. Tijdens je ziekte bleef je net als tijdens je werk als E I technician zoeken naar oplossingen en verbeteringen. Opgeven kende je niet; ook toen duidelijk werd hoe ziek je was vond je de kracht om door te gaan. Je bent de strijd aangegaan maar hebt te snel verloren. Stil en verdrietig blijven wij achter met herinneringen aan een fijn mens en een goede collega. Plastics Maintenance Team Polyolefins Dow Benelux Terneuzen Op donderdagavond samen volleyballen, Dat deden we samen met veel plezier. Waarom mag het niet meer zo zijn, We zullen je missen, Onze gedachten zijn bij Myrthe, Nick en familie. Namens je volleybalteam, Alex Karin Natasja Jenti Eddy Merte Alyssa Satvir Diep geschokt zij wij door het overlijden van Marjolein Steijaert-de Vriend moeder van onze medeleiding Nick. Wij wensen Nick, zijn zus Myrthe en de familie heel veel sterkte met het verwerken van dit enorme verlies. Namens alle jeugdleden, leiding en stichtingsbestuur van Scouting Lodewijkgroep Sas van Gent Geschokt en bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van weduwe van ons oud-lid Willy Steijaert Wij wensen. Myrthe, Nick, familie en vrienden veel sterkte. C.st. Pijke Zot Uw woord is een lamp voor mijn voet en een licht op mijn pad Psalm 119:105 Verdrietig, maar dankbaar, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve echtgenoot en onze vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Pieter Jannis Lucieer Groede, 17 april 1926 Barendrecht, 9 januari 2013 Het laatste jaar was heel moeilijk voor hem, omdat hij in toenemende mate afhankelijk werd van zorg en zijn ziekte hem steeds meer uitputte. Toch gaf hij bij het afscheid aan dat hij met dankbaarheid op zijn leven en de liefde en hulp waarmee zijn echtgenote, familieleden en verzorgenden hem hebben omringd, kon terugkijken. Berustend en overtuigd dat er na de uitgang van het aardse leven een ingang is naar het eeuwige leven waar hij van zijn lijden verlost is, nam hij afscheid. Barendrecht: Mevr. S. Lucieer-Cijsouw Barendrecht: Marja en Dick Ouwerkerk-Lucieer Sonja en Dennis, Mees Martin en Vivian Rotterdam/Soest: Jacques Lucieer en Ellen Beem Victoire Pieter en Victoria Marianne Susanne en Christian Bergen op Zoom: Marleen en Geert de Haan-Lucieer Nico en Rinke Elsemiek en KoenSam Jacolien en Jeroen, Mar it Idelet en Wouter Kofschip 16 2991 PT Barendrecht Wij nemen op dinsdag 15 januari om 14.00 uur afscheid van hem in een samenkomst in de Dorpskerk, Dorpsstraat 146 te Barendrecht, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op begraafplaats Den Ouden Dijck, Derde Barendrechtseweg 460 te Barendrecht, omstreeks 15.15 uur. Na de teraardebestelling is er in de aula op de begraaf plaats gelegenheid tot condoleren. Voor de vele blijken van belangstelling na het overlijden van onze lieve mama Martha Cornelia de Jonge-Moerdijk zeggen wij U hartelijk dank. Annechien, Geralde, Frederike Eleen en Janine Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van &ra/icAe betuigen wij u onze oprechte dank. familie Francke Kapelle, januari 2013. Voor uw medeleven rondom het overlijden van Ad Bouwens willen wij u hartelijk danken. Het is voor ons zeer bijzonder te ervaren hoeveel Ad voor velen heeft betekend. Met zijn positiviteit als voorbeeld zullen wij verder gaan. Lea Maud, Alex en kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 40