ü'JB&d&dn IDensenlinq.nl familieberichten I 39 Cornelia Lena van der Weele Zus Pieter Boogaard Katrien van Beers Katrien van Beers Katrien van Beers Katrien van Beers Katrien zaterdag 12 januari 2013 Ik verlaat diegenen die ik lief heb en ga naar diegenen die ik lief had Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van Cornelia Wilhelmina Soonieus-Emons Corrie weduwe van Hendrikus Cornells Soonieus Zij overleed in de leeftijd van 79 jaar. Namens familie en vrienden: Ann Blom-Emons Petra Vink-Emons Een woord van dank aan alle medewerkers van de Thuiszorg en de Meander voor hun goede en liefdevolle verzorging. 10 januari 2013 Basiliekstraatje 24,4561 AW Hulst U kunt afscheid nemen van Corrie in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op maandag 14 januari van 18.00 tot 18.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 17 januari om 11.00 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst, waarna de crematie plechtigheid volgt in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de Basiliek, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Tot ons groot verdriet is na een kortstondig ziekbed overleden mijn lieve zorgzame (schoon) moeder, en allerliefste oma Janny Schouten-Josiasse sinds november 2011 weduwe van Frans Schouten in de leeftijd van 89 jaar. Luc Schouten en Lidia Lupgens Berbely en Wouter Frank en Laura Ab Schouten in herinnering Temeuzen, Rodenbachstraat 91 Correspondentieadres: Vinkenbaan 1 2361 EW Warmond De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op dinsdag 15 januari om 10.30 uur in de Goede Herderkerk, Koninginnelaan 4,4532 BR in Terneuzen: Aansluitend zal de crematieplechtigheid volgen in het crematorium, Bellamystraat 28c, 4532 CP in Terneuzen. Na afloop kunt u de familie condoleren in het crematorium of Brasserie Westbeer, Scheldeboulevard 14531 EJ in Temeuzen. Verdrietig berichten wij dat na een moeilijke periode met veel omzwervingen in Zeeland, maar uiteindelijk toch weer terug op Colijn, is overleden onze dierbare zus, schoonzus, tante en oudtante Colijnsplaat Goes 8 februari 1926 10 januari 2013 Jarenlang was zij één met Veldzicht. 's-Heer Arendskerke: P. H. van der Weele M. van der Weele - Visser Hansweert: H. M. van der Weele M. J. van der Weele - Minderhoud Neven en nichten en achterneven en - nichten Er is gelegenheid afscheid te nemen van Zus op zondag 13 januari van 16.00 tot 16.30 uur in het uitvaartcentrum aan het Geldeloozepad 20 te Goes en maandag 14 januari 2013 van 15.30 tot 16.30 uur op Veldzicht, Colijnsplaatse- weg 34 te Colijnsplaat. De afscheidsbijeenkomst voorafgaand aan de begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 15 januari om 14.00 uur in de Dorpskerk van de Protestantse Gemeente, Havelaar- straat 30 te Colijnsplaat. Om 15.00 uur is de begrafenis op de Algemene Begraafplaats te Colijnsplaat. Na de begrafe nis is er gelegenheid tot condoleren in "De Ontmoeting". Correspondentieadres: Familie van der Weele "Veldzicht" Colijnsplaatseweg 34 4486 PT COLIJNSPLAAT Wilt u indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen: Algemene kennisgeving Wat was je sterk en arbeidzaam, steeds heb je voor ieder klaargestaan. Flink was je je hele leven moedig ben je tot het einde gebleven. Flink wil je dat ook wij zijn, maar het afscheid nemen doet zo'n pijn. Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van Magda Bruggeman 24 oktober 1933 te Schoondijke t 5 januari 2013 te Terneuzen Magda Boogaard-Bruggeman Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Burg. Gerritsenstraat 23, 4511 CA Breskens Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Diep geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van gewaardeerd lid van onze tennisvereniging. Wij wensen Thijs, Mart, Geert, familie en vrienden veel sterkte met dit grote verlies. Tennisvereniging De Schaepskooi 's-Heer Arendskerke. "Herinnering is een vorm van ontmoeting. Kahlil Gibran Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het onverwachte overlijden van moeder van onze leerling Geert Roumen uit V6d. Wij wensen Geert, familie en vrienden Gods hulp en steun toe en de kracht om dit verlies samen te kunnen verwerken. Namens het bestuur, directie, medewerkers en leerlingen van het Ostrea Lyceum drs. Jos A. Brand rector Geschokt zijn we door het overlijden van Katrien is de moeder van de drie zonen van onze collega en medevennoot Jacques Roumen. We willen hem, Geert, Mart en Thijs alle nodige rust, ruimte en onderlinge warmte toewensen om dit verdriet te dragen. Team Buitenkans, Ineke Remijnse Corrie Tuinman Miranda Niels Olga de Jonge Jacques Kuijsten Maaike Mostert Game-Set-Match Bedroefd nemen wij afscheid van onze tennisvriendin Wij wensen haar gezin en de rest van de familie veel sterkte toe. Joke, Nelleke, Ria, Inge, Irene, Nel, Saskia, Truus en Lina Sponsortennisteam Zuijdweg-Mosselcompany Fam. Ruisaard Als een vlinder niet meer kan vliegen verliest het leven kleur. Rust zacht, lieve Fam. Burg Fam. Dijkwel Fam. Westerweele Fam. Allemekinders Fam. van de Zande 's-Heer Arendskerke, 10 januari 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 39