Colofon Bas Leys amilieberichten 42 Ifarnilieberichten fI1ensenlinq.nl Karin Martina Wielemaker - de Klerk Pieternella de Ridder - van Belzen Herman Marteyn Adriaan Vermeulen Jo van Kalmthout Daniël Schroevers Anton Nico de Jong zaterdag 12 januari 2013 Wij willen u graag bedanken voor de vele blijken van medeleven en de warme betekenisvolle woorden na het overlijden van mijn man, mijn vader en onze opa C. Leys-Westveer Addy van de Linde-Leys Klein- en achterkleinkinderen Tevens willen wij u er op attent maken dat indien u belangstelling heeft voor 'Het Boekje' over zijn levenservaringen, u dit kunt bestellen via tel. 06-13916438 of per e-mail groenlinde@zeelandnet.nl Wij danken iedereen hartelijk voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze De persoonlijke uitingen van betrokkenheid hebben ons geroerd en getroost. Het steunde ons te merken wat een bijzonder persoon Karin voor ons en ook voor vele is geweest. Peter, Ma, Ton en Roelfien, José en Niels, Cees, Joke en Els Vlissingen, januari 2013 Voor al uw blijken van medeleven die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk, van u mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder en oma willen wij u oprecht dank zeggen. Het heeft ons getroffen te ondervinden dat zij bij zo velen een plekje in het hart heeft. Blaas, Ria, Josina, Jan, Jan, Gerda en kinderen, p/a Boterbloemstraat 31, 4341 KB Arnemuiden. Wij willen iedereen bedanken voor de grote belangstelling op de dag van de uitvaart, de vele kaarten en de steun na het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze broer, zwager en oom Het doet ons goed te weten dat Herman door zo velen werd gewaardeerd. Rie Marteyn - Francke en verdere familie. Aardenburg, januari 2013 We zeggen een ieder hartelijk dank voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte, na het overlijden en bij de begrafenis van onze geliefde vader, opa en zwager Het heeft ons goed gedaan. Ko en Alice Vermeulen-Westerman Piet en Marlies Vermeulen-Romeijn Erik-Jan en Gertjan Suus Wisse Aagtekerke, januari 2013 Voor alle blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder en schoonmoeder, onze oma, willen wij u hartelijk dank zeggen. Jan en Hennie Verbart Kleinkinderen Goes, januari 2013 Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor het medeleven dat op vele manieren getoond is na het plotseling overlijden van mijn lieve man en onze lieve vader en opa Willem Nijsse C.M. Nijsse-Mulder Kinderen en kleinkinderen Sommelsdijk, januari 2013 Wij willen u hartelijk danken voor uw warme belangstelling en uw medeleven tijdens de periode van ziekte en na het overlijden van mijn geliefde man, onze vader en opa Het heeft ons erg goed gedaan. Namens de familie van Belzen-Schroevers Arnemuiden, januari 2013 Dank voor al Uw goede wensen. Wederkerig wens ik U alle goeds voor 2013. B.J.M. Schruer, huisarts het gemis zal altijd blijven Middels deze advertentie willen wij u hartelijk bedanken voor de vele brieven, kaarten, telefoontjes, bloemen en de overweldigende belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden en bij de uitvaart van ons aller Gerty Erwin Marlie Nick Edgar Anne Middelburg, 12 januari 2013 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres té vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 126