201 zeeland Facebook Rennen achter een Ferrari Reüniefeest bar Snugly krijgt een vervolg Centrum Hulst is onbereikbaar voor vrachtauto's M aserati Win een VVV-bon t.w.v. 20,- Streep onderstaande woorden door in het diagram. De overgebleven letters vormen de oplossing. ASBEST BRAMEN LIJDEND ROKJAS BAZAAR DAZEN MESJE SLABED BODEM GASBOM MUDZAK SULLEN BOEDEL GERAND ONEVEN ZOLEN En maak ook elke dag kans op een Sanders puzzelpakket B R M G M U D Z A K T N R O N E V E N N 0 S E M A K S R B O E D E L E 1 M J R A A Z A B L D E A E A L N A U S U 0 W IJ N N S E D G A S B 0 M N L 57*5»^, Weekprijs: Deze cadeaubon biedt u een wereld aan mogelijkheden. Kijk hiervoor op www.vvvcadeaubon.nl ij*"—" Dagprijs: een Sanders puzzelpakket. Zo doet u meeLos de prijspuzzel op. Spreek uw oplossing t/m zondag 13 jan. in door te bellen naar 0909-5010325 Mettpuzselenof weten wie er heeft gewonnen? Ga naawww.klMtjesmaiktAienktikopPuzzelsile! a ..(60 Ct. per gesprek). Prijswinnaars krijgen automatisch bericht. terneuzen - De eerste editie van het reüniefeest Snugly Calling was in december 2011 zo'n succes, dat de organisatie op 23 februari een vervolg geeft aan de hommage aan wijlen bar Snugly in Terneuzen. De befaamde bar van Abdon en Franky Willems in de Walstraat sloot in december 2001 zijn deu ren. Oud-deejay Richard Pijpelink vatte tien jaar later het idee op voor een bescheiden reüniefeestje in Porgy Bess. Dat idee bleek na (sociale) media-aandacht zó aan te slaan, dat Porgy al heel snel uitver kocht was. Voormalige Snugly-be- zoekers kwamen vanuit het hele land naar Terneuzen om de sfeer van toen nog eens te proeven. „De belangstelling was zo groot, dat we ook veel mensen moesten teleurstellen", vertelt Pijpelink. vrijdag 11 januari 2013 Sinds een paar maanden is Robin actief op Facebook. Hij zet daar foto's op en vraagt lezers om een reactie, bijvoorbeeld door het plaatsen van een detail en dan te vragen naar het merk auto. Zie: www.facebook.com/RVCarPhotography Tijdens de Grand Prix Du Zoute in Knokke liep Robin deze Maserati CranTurismo MC Stradale tegen het lijf. De Oostburgenaar bezoekt regelmatig grote auto-evenementen. ding is misschien nu iets minder uniek, maar aan de andere kant: op deze manier houden we het Snugly-vuurtje wel levend", aldus Pijpelink. De opzet van Snugly Calling #2 is nagenoeg hetzelfde als de eerste keer. Oud-deejays (iets minder dan de vorige keer) draaien ty pische Snugly-muziek (ongepo lijst, eerlijk en recht uit het hart) en ook het interieur doet weer denken aan vervlogen tijden. Het thema 'Come as you are' verwijst naar de gelijknamige song van grungeband Nirvana. Snugly Calling #2 begint om 19.00 uur. Kaartjes (300 in totaal) kosten drie euro. Dat is inclusief een con sumptie. Tickets zijn te bestellen via de website van Porgy 8c Bess. www.porgyenbess.nl hulst - De binnenstad van Hulst is dinsdag 15 januari bijna een hele dag onbereikbaar voor vrachtver keer. De Gentsestraat wordt die dag namelijk afgesloten vanwege een spoedreparatie aan de riole ring. De Gentsestraat is de enige toegangsweg voor vrachtauto's die hoger dan 3,6 en breder dan 2 me ter zijn. Het werk begint om 8.30 uur om het vrachtverkeer de kans te geven nog geven snel de binnen stad in te rijden. Het verkeer wordt vanaf de zuidzijde omgeleid naar de Graauwse Poort en de Dubbele Poort. Het Princebolwerk en Oranjebolwerk blijven wel be reikbaar. door Raymond de Frel „Dat neemt niet weg dat het suc ces naar meer smaakte. De aanlei- erheen." In eerste instantie zette Robin de gemaakte foto's op de website autogespot.nl. „Een auto mocht daar maar één keer per plaats op staan. Het is dus een sport om de eerste te zijn die een bijzonder exemplaar in, bijvoor beeld, Knokke kan fotograferen." Nadat autogespot.nl die regels los liet, begon Robin een paar maan den geleden een eigen facebookpa- gina. „Dat loopt als een trein. Mijn foto's worden over de hele wereld gedeeld." Niet iedereen begrijpt de hobby van de Oostburgenaar. „Ik was met vrienden in Knokke, zagen we daar opeens een bijzondere Fer rari rijden. Wij als een gek erach teraan. Het was slecht weer, dus we hadden capuchons over ons hoofd. Werden we opeens klemge reden door de politie. Die dachten dat we dieven op de vlucht waren. En dan is het lastig uitleggen wat je aan het doen bent, en dat het met de beste bedoelingen is." Helemaal gek is dat niet. Crimine len maken misbruik van autofo to's. Robin is dan ook voorzichtig. „Als de auto bij een woning staat, vraag ik eerst of ik een foto mag maken. En ik maak het kenteken altijd onleesbaar." Sinds een poosje fotografeert Ro bin ook oldtimers. „Dat doe ik via bugs4fun, een club keverliefheb bers. Dat is toch ander werk: je moet beter op de omgeving letten. Een oldtimer in een nieuwbouw wijk, dat ziet er niet uit." Robin hoopt op termijn wat geld te kunnen verdienen met zijn foto grafie. „Ik zou graag in opdracht fo to's maken voor bijvoorbeeld ka lenders rof ansichtkaarten." Robin Vastenhout (23) uit Oost burg werd in Knokke al eens aan gehouden omdat hij wel erg en thousiast achter een mooie auto aanrende. Robin fotografeert zo veel mogelijk bijzondere auto's. „Mijn hobby is nogal uit de hand gelopen." door Martijn de Koning Het fotograferen van auto's zat er bij Ro bin al vroeg in. „Op m'n dertiende ging ik mee met een vriend. Ik vond het geweldig." Zijn doel is zoveel mogelijk bijzon dere (en daardoor vaak dure) au to's vast te leggen op de gevoelige plaat. Daarvoor reist Robin, al dan niet met andere fotografen, naar plekken waar de kans op treffers groot is. „Ik ga regelmatig naar Knokke, maar ben vorig jaar ook vijf dagen in Monaco geweest. Het is ongelooflijk wat daar rondrijdt. Daar is een Bentley maar een ge middeld autootje." In mei eindigt de rally Gumball 3000 in Monaco. „Dat is een rally waar je 200.000 euro inschrijfgeld voor moet beta len. Er doen de meest fantastische auto's aan mee. Daar moet ik dus ook van de partij zijn." Maar ook dichter bij huis is succes te behalen. „Hier in Oostburg staan bijvoorbeeld drie Ferrari's in een box op het bedrijventerrein. Bijna niemand weet het, maar ik let erop, dus dan valt zoiets op." Robin heeft ook contact met auto dealers. „Als die een bijzonder exemplaar binnen hebben, reis ik Robin Vastenhout uit Oostburg fotografeert een bijzondere Ford bij de plaatselijke Ford-dealer. foto Peter Nicolai Robin was vorig jaar in Monaco. Daar fotografeerde hij onder meer deze Lamborghini Aventador LP700-4. De eigenaar kwam uit Dubai. Het fotograferen van oldtimers vergt een andere in steek. Je moet de juiste omgeving erbij zoeken", aldus Robin.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 60