wonen 15 een verlengstuk van jezelf Waar let je op bij de inrichting van een nieuw huis Heeft u tips? Mail dan naar: wonen@pzc.nl vrijdag 11 januari 2013 7 l De leveranciers van Paauwe werken met duurzame Europese natuurproducten en materialen. bteven Marteijn van interieur paauwe: „leaere keer als je een meubel ziet, moet je er volop van genieten." foto Dirk-Jan Cjeltema voorbeeld zeer betaalbare bureaustoelen die vervaardigd zijn uit gerecycled materiaal. Ze zijn volledig verstelbaar en ergonomisch, evenals de bureaus. Mensen willen het mate riaal voelen, beleven. Het interieur leeft en inspireert, van bureau tot vloerbedekking. De ruimte wordt zo een kloppend geheel. We werken veel samen met ontwerpstu- dio's als Team 7. Hun topdesigner is de na tuur zelf. Ze laten het materiaal volledig tot hun recht komen en benutten de natuurlij ke, unieke vormgeving van de houtsoorten die ze met de hand sorteren en op ambach telijke wijze bewerken. In hun design ma ken ze gebruik van de gulden snede; ideale wiskundige verhoudingen." Waar in de ont werpen van Team 7 gebruik wordt gemaakt van metaal, lijkt het hout als in een natuur lijke evolutie te versmelten met industrieel design. Waar moet je op letten als je zelf een nieuw interieur wilt? „Je persoonlijke smaak", ant woordt Steven. „Je karakter en persoonlijk heid zijn het belangrijkst. De ruimte, de ka mer om je heen, kun je beschouwen als een verlengstuk van jezelf. Als wij klanten advi seren letten we er altijd op dat de materia len en meubels passen bij de persoonlijk heid van de klant. Het gaat erom dat je thuiskomt op een plek waar je je op je ge mak voelt. Iedere keer als je een meubel ziet, moet je er blij en tevreden mee zijn, er volop van genieten. Hetzelfde geldt voor za kelijke inrichtingen zoals kantoorruimten. Ook daar is het belangrijk dat je je volledig thuis en op je gemak voelt. Het gaat erom dat je er graag bent." www.interieur-paauwe.nl Een volledig interieradvies, van meubels tot vloerbedekking. „Mensen willen het materiaal voelen, beleven." „Bepaal goed welke meubels je wilt houden en welke weg kunnen. Een nieuw huis is een ideale gelegenheid om spullen die eigenlijk niet meer bij je passen weg te doen en een frisse start te maken." „Wacht met de aanschaf van nieu we meubels tot je de sleutel hebt van je nieuwe woning. Dan kun je beter in schatten of die nieuwe eethoek niet te groot is, of juist te klein." „Maak een keuze in de stijl: wordt het antiek of juist strak en modern? Een mix kan goed werken, maar valt niet bij iedereen in de smaak. Kies wat bij jou past, anders krijg je later spijt." „Let op je budget. Mooi hoeft niet altijd duur te zijn. Ook duurzame pro ducten zijn tegenwoordig best betaal baar." „Bezoek een woning- of design- beurs om inspiratie op te doen of win persoonlijk advies in bij een interieur specialist of binnenhuisarchitect. Be ter goed voorbereid en jaren tevreden dan na drie maanden al balen van je impulsief gekochte zwarte behang met bloemen."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 41