\i i Inrichting kamer is 41 wonen I €199.500 I 199.500 euro Lange Geer 25 Hansweert 199.500 euro Hans Wiegelplein 10 Sluis 199.500 euro WÊÊÊÊÊÊÊ Korte Oostweg 4 Biggekerke r-p EP ~w- Je nieuwe huis inrichten is vooral een kwestie van je eigen smaak, be ter gezegd: je eigen persoonlijkheid. Interieur Paauwe in Zonnemaire, sinds 1955 specialist op het gebied van meubels, woninginrichting en interieuradvies, helpt daarbij. Duur zaamheid staat voorop. vrijdag 11 januari 2013 000 Perfect onderhouden hoekwoning, geschikt voor se nioren. Vanuit de keuken met inbouwapparatuur is er zicht op de vide. Op de begane grond is ook een rui me slaapkamer en badkamer. Achterterras met fraaie tuin en achterom. Boven is een tweede slaapkamer. Karakteristieke vrijstaande woning aan de rand van Hansweert op een perceel van circa 34S m2. De wo ning heeft een moderne, lichte keuken met inbouwap paratuur, een ruime bijkeuken en een kelder. Boven zijn drie slaapkamers. Bergzolder met vlizotrap. Deze twee-onder-één kapwoning met garage bevindt zich in een rustige buurt op loopafstand van het cen trum van Sluis. Het huis heeft een ruime woonkamer en een half open keuken. Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers en op de tweede verdieping, bereik baar via vaste trap, is een vierde slaapkamer. Duurzaamheid is een waarde die bij Interi eur Paauwe in het gehele bedrijf doorklinkt. „Onze leveranciers werken met duurzame Europese natuurproducten en materialen. Zelfs de lak wordt milieuvriendelijk gepro duceerd." Interieur Paauwe biedt een complete interi eurinrichting, van meubels tot vloerbedek king en inrichtingsadvies voor alle woon ruimten en kantoren. „Recent realiseerden we een bijzonder project: het vormgeven van het volledige interieur van een nieuw kantoorpand voor Oranje Recycling in Rot terdam. Het bedrijf hervestigde zich in een industrieel pand dat zij zelf amoveerden. Amoveren wil zeggen dat een gebouw volle dig afgebroken en heropgebouwd wordt door gebruikmaking van een groot deel van de uit het pand gesloopte materialen. Nor maal gesproken wordt een gebouw eerst op geleverd, waarna pas aan het interieur wordt gedacht. In dit geval waren we als in terieurspecialist bij het hele project betrok ken. Binnen en buiten lopen vrijwel naad loos in elkaar over wat sfeer en uitstraling betreft. In elke verdieping komen elemen ten uit de natuur terug door gebruik van lichtval, kleurspelingen in de vloerbedek king, materialen, vormgeving van de meu bels en de indeling van de ruimten. Elke ver dieping is ingericht aan de hand van natuur- thema's met unieke bijbehorende kleurstel lingen die het pand tot leven wekken. Licht spelingen in een 's zomers korenveld ko men terug in de vloerbedekking, een don ker kleurvlak op de muur roept associaties op aan een bos in de verte. Natuurlijke structuren, materialen, kleuren en patronen lopen vloeiend over in het gehele gebouw en creëren zo een oase van rust en ruimte. Natuurlijk en duurzaam betekent niet per se duur. We verkopen en gebruiken zelfbij- Natuurlijke, duurzame materialen en producten is waar Interieur Paauwe voor staat", vertelt Steven Marteijn, marketing en interieur adviseur bij Interieur Paauwe. „Dat begint al bij onze leveranciers: de natuurde meu beldesigner en de producent. Goede produc ten verkopen zichzelf." Een stille, maar over tuigende vertegenwoordiger van deze stel ling verwelkomt klanten bij de entree van de onderneming: een stoel gemaakt uit mas sief cederhout. Ie ogen worden er automa tisch naartoe geleid. De stoel nodigt uit erin te gaan zitten en de zachte, ronde leuning aan te raken. „Cederhout is een prachtig ma teriaal. Het is een van nature vettige hout soort die heerlijk geurt. De stoel wordt met de jaren levendiger en karakteristieker. Er zitten kleine scheurtjes in, wat de stoel een unieke persoonlijkheid geeft. Hout leeft, let terlijk en figuurlijk." Elke stoel vertelt zijn ei gen verhaal. Terug naar de natuur, naar de basis. Duur zaamheid is een veel gehoorde term tegen woordig. Het gaat veel verder dan een trend. door Cecile Hubregsen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 40