Colofon de emotie.. familieberichten Wat blijft is On^e vtrtte aandacht j amilieberichten familieberichten I 33 Kf pfc Gildrina Anna Hubregtsen - de Bruijne Hendrica Willemina van der Werf - Nouwen Henny Wim Wisselink Nelly Zuidweg van der Vliet Riet Kloet-Brons Els de Wilde-van de Guchte Huib Stouten Ineke Dieleman-Bakker Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant (i)9nseniinq.ni vrijdag 11 januari 2013 Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder. Betuigen wij u onze oprechte dank. Anneke Oosterling - Hubregtsen Wim Oosterling Kinderen en kleinkinderen Breskens, januari 2013 Nu scheiden zich onze wegen Maar de bestemming blijft gelijk Voor ons op Hoop, voor haar op Zegen Maar beiden gelukkig, beiden rijk 17 oktober 1932 11 november 2012 Bedankt voor uw medeleven. Kinderen en kleinkinderen Bruinisse, januari 2013 IN PLAATS VAN KAARTEN De kaarten, telefoontjes en de belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze vader en mijn opa hebben ons erg gesteund. Hartelijk dank hiervoor. Hans en Patricia Guido Mare Heinkenszand, januari 2013 Na het afscheid blijft de herinnering. De vele blijken van medeleven die wij van u ontvingen hebben ons gesterkt na het overlijden van onze lieve moeder en oma Uw aanwezigheid bij de uitvaart, de vele kaarten en verdere reacties hebben wij bijzonder op prijs gesteld. Familie Zuidweg Na het overlijden van onze zorgzame moeder en oma hebben velen hun blijk van medeleven en deelneming betoond. We willen u hiervoor langs deze weg onze welgemeende dank betuigen. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Ouwerkerk, januari 2013 Voor uw warme belangstelling, steun en medeleven, op welke wijze dan ook, betoond tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn allerliefste vrouw en onze lieve, zorgzame moeder betuig ik, mede naméns de kinderen, mijn oprechte dank. Dick de Wilde Scharendijke, januari 2013 Veel blijken van medeleven hebben wij ervaren tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Wij hebben dit zeer gewaardeerd en zeggen hiervoor hartelijk dank. M. Stouten-van der Have kinderen en kleinkinderen Oosterland, januari 2013 Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling die wij als familie ontvingen tijdens haar ziekte en na haar overlijden. Woorden schieten te kort, maar weet dat alle reacties ons een grote troost zijn bij de verwerking van het verlies van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder en oma Tevens dank aan Uitvaartverzorging cDe Ridder' voor de warme en persoonlijke begeleiding. Nout Dieleman Hoek, januari 2013 Joost en Antoinette Arco, Luuc WIJ ZIJN ER OM U TE HELPEN De mensen van Overtoom Groen weten door hun jarenlange er- varing dat een uitvaart omringd moet zijn met zorg en respect Vandaar dat wij aandacht hebben voor de kleinste details, en vooral ook de tijd nemen om de familie zoveel mogelijk regel werk uit handen te nemen. Zodat emoties alle ruimte krijgen. Overtoom Groen Uitvaart Zorgcentrum Zeeland telefoon (0118) 413 417 www.uzzl.nl dsiefPmternrnrde UITVAARTVERZORGSTER Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl r N V -/ ••Q-IU familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 33