32 I familieberichten Marjolein de Vriend Willy Steijaert Rust zacht lieve Marjolein Marjolein Marjolein Steijaert-de Vriend Marjolein Steijaert-de Vriend vrijdag 11 januari 2013 fn0nseni1nq.nl Na een leven waar ze van genoten heeft, maar dat ook tegenslagen kende, is ons plotseling ontnomen onze lieve, vrolijke, positieve, betrokken en strijdbare moeder, dochter, zus, schoonzus en tante. weduwe van ♦22-08- 1958 Terneuzen t 09-01 -2013 Temeuzen Sas van Gent: Sas van Gent: Clinge: Myrthe Steijaert Nick Steijaert Mariëtte de Vriend-Ingels Eugène de Vriend f Anja Lansu-de Vriend Karei Lansu Tessa en Gijs Anniek en Paul Sas van Gent, 9 januari 2013. Corr.adres: Plataanstraat 23,4551 EA Sas van Gent De afscheidsplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, vindt plaats op dinsdag 15 januari om 13.30 uur in de sporthal aan 't Vlaanderenplein te Sas van Gent. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. De teraardebestelling zal aansluitend in besloten kring plaatshebben op de begraafplaats St. Jansschorre te Sas van Gent. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Moedig, wilskrachtig en altijd positief. Zo stond jij in het leven. Zo zullen wij jou altijd herinneren. Annelies en Robert Obrie - Steijaert Eddy en Gaby Steijaert - de Coninck Liesette en Theo Verstraete - Steijaert neven en nichten Zo sterk, zo lief, zo bijzonder... Altijd stond je klaar voor een ander... Wij wensen Myrthe, Nick en de familie heel veel sterkte William Roegiest Mario, Jessica en Lloreng Voor de kinderen en ouders/verzorgers is en blijft zij voor altijd: Juffrouw Marjolein Voor haar collega's en direct betrokkenen: Marjolein We zijn diep bedroefd en kunnen het nog niet geloven, dat we haar nooit meer op onze school in al haar gedrevenheid en enthousiasme zullen zien. "Bedankt Marjolein, voor al die mooie en goede dingen die je ons gaf" Team, leerlingen, ouderraad en medezeggenschapsraad R.K. basisschool De Sasse Vaart Sas van Gent Diep getroffen zijn wij door het overlijden van Marjolein Steijaert-de Vriend "Juffrouw Marjolein" Jarenlang was zij leerkracht en adjunct-directeur op onze basisschool "De Sasse Vaart" te Sas van Gent. Wij wensen haar kinderen Myrthe en Nick en andere familieleden heel veel sterkte toe. Het bestuur, management en GMR Stichting Kapriom (Katholiek Primair Onderwijs Midden Zeeuws-Vlaanderen) Het bericht dat Marjolein de Vriend is overleden heeft ons diep geraakt. We hebben Marjolein gekend als een zeer betrokken collega van De Sasse Vaart. Haar vriendelijkheid en enthousiasme zullen wij enorm missen. Wij wensen haar familie en collega's veel sterkte en kracht toe om dit verlies te verwerken. Team, ouderraad en medezeggenschapsraad OBS Prins Frederik Hendrik Sas van Gent Mijn opa blijft mijn opa, zo eigen en vertrouwd. Je wilt hem niet graag missen, omdat je zoveel van hem houdt. Maar eens dan komt de dag dat je hem moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Dag lieve opa Wat zullen we je toch missen. Koen, Roel, Harm, Noor, Sebastiaan en Julian Geschrokken en verdrietig zijn wij na kennis te hebben genomen van het zeer onverwachte overlijden van ons commissielid en vriendin Wij wensen Myrthe, Nick, haar moeder en verdere familie heel veel sterkte toe om dit zware verlies te kunnen dragen. Savok Beach - commissie Herman, Ronnie, Mathy, Ellen, Sofie en Mare Sas van Gent, 9 januari 2013. Het bericht dat onze oud-collega Hennie Theissen is overleden heeft ons diep geraakt. Voor het vele goede werk dat hij gedurende lange tijd in het belang van ons bedrijf heeft gedaan zullen wij hem met grote dankbaarheid gedenken. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en overige familie veel sterkte toe. Diep geschokt zijn wij bij het bericht van het plotseling overlijden van ons zeer gewaardeerd lid en vriendin Zij was lid van onze vereniging vanaf het eerste uur en nog steeds zeer actief binnen onze club. Wij wensen Myrthe, Nick, haar moeder en familie en vrienden erg veel sterkte met dit zware verlies. Namens bestuur en leden V.V. Savok Sas van Gent, Renata, Alyssa, Eline, Luc, Peter, Stefan en Sander. Namens directie en medewerkers Neckermann BV Andreas Ezinga Erwin d'Olieslager Met grote ontsteltenis hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van de moeder van onze gewaardeerde collega Nick Steijaert, Marjolein de Vriend Wij wensen hem, zijn zus Myrthe en zijn familie de komende tijd heel veel sterkte toe. Directie en medewerkers Invent Office &ICT BV Terneuzen In het besef, dat door zijn ziekte het afscheid in het verschiet lag, hebben wij met grote verslagenheid kennis genomen van het overlijden van onze oud-collega Hennie Theissen De ondernemingsraad waarbij hij van 1992 tot 2006 zo nauw betrokken was vond in hem een zeer kundig en gedreven voorzitter en aimabel mens. In dankbare herinnering wat hij voor ons tot de dag van vandaag heeft betekend, zal Hennie altijd in onze gedachten voortleven. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Leden en oud-leden Ondernemingsraad neckermann.com Hulst, 8 januari 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 32