(fmi) -j rrrmn O IHensenlinq.nl familieberichten I 31 Katrien van Beers Maria Romeijnsen De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 Marijke Anna Pittelioen Gerda Agnes Schmit-Kubitza Adriana Johanna Dierx-le Feber Jaantje 1 i I a s -aSwH f vrijdag 11 januari 2013 Veilig in Jezus armen. Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Stephanie Marie de Smet weduwe van Willem Lodewijk Hirdes in de leeftijd van 93 jaar. 's-Gravenpolder, Co en Hanny Hirdes-Scheele Dalfsen, t Emille Hirdes en Corrie Verhoeff Dinteloord, Elma en Menno Kooistra-Hirdes Klein- en achterkleinkinderen Dinteloord, 9 januari 2013 Correspondentieadres: P.M. Kooistra-Hirdes Watermolen 5 4671 HN Dinteloord Mama is thuis in de Nieuwe Haven, De Ruyterstraat 2 te Dinteloord, kamer 104, waar u afscheid kunt nemen op zaterdag 12 januari van 16.00 tot 17.00 uur. De afscheidsdienst zal gehouden worden op D.V. dinsdag 15 januari om 13.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Steenbergseweg 2 te Dinteloord, waarna aansluitend de crematie zal plaatsvinden in crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na de crematie is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren. Geloof, hoop, liefde en verwondering Verdrietig, maar ook dankbaar voor alle fijne jaren die we samen met hem mochten beleven, hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame man, onze liefdevolle vader, schoon- en stiefvader en trotse opa Cornelis Oosterom Kees echtgenoot van Theresia C. Bertijn weduwnaar van Aaltje Oosterman Delft4 december 1933 t Goes, 9 januari 2013 Theresia C. Oosterom-Bertijn Hans en Janet Sander en Joëlla Monique en Bart Rosanne, Sarah, Rozemarijn René Miranda en Lambrecht Kristian Robert en Margot Eikenstraat 12,4388 PD Oost - Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 14 januari van 19.00 tot 19.45 uur in uitvaartcentrum De Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. De herdenkingsdienst wordt gehouden op dinsdag 15 januari om 13.00 uur in de Kerk "De Open Haven", Oranjeplein 2 te Oost Souburg, waarna om 15.00 uur de crematieplechtigheid volgt in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Le disparu si ion vénère sa mémoire est plus présent que le vivant. Lieve opa, Voor altijd in onze herinnering. Sander en Joëlla Volkomen onverwacht hebben we afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Kees Oosterom echtgenoot van Th.C. Bertijn We verliezen in hem een aimabel en integer mens. Tiny en Jan Jongepier-Bertijn kinderen en kleinkinderen Ger en Marijke Bertijn-Jongepier Kinderen en kleinkinderen Vlissingen9 januari 2013 9 maart 1958 9 januari 2013 De aardse cocon verruild vooreen vrije vlinder. Definitieve winters verlaten, de zomer tegemoet. Veel optimisme en plezier op je reis mama, dochter, zus, tante, vriendin. Thijs Mart Geert 's-Heer Arendskerke Correspondentieadres: Oude Kraaijertsedijk 2,4458 NC 's-Heer Arendskerke De afscheidsbijeenkomst voor Katrien wordt gehouden op zaterdag 12 januari om 10.00 uur in 'De Schaaps kooi" aan de Nieuwkamerseweg 3, 4451 NE te Heinkenszand. Aansluitend vindt omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats te 's-Heer Arendskerke. De Here is mijn herder, mij ontbreekt niets Psalm 23 Bedroefd geven wij u kennis dat na een leven vol liefde, eenvoud en hartelijkheid voor ons en allen die zij kende, onverwacht is overleden onze lieve zorgzame moeder, oma en overgroot-oma weduwe van Hermanus Pieter Zegers t Terneuzen, 2-7-1933 Axel, 9-1-2013 AxelHerman en Joke Zegers-Markenhof Tommy en Stefanie - Nina Marvin Marianne en Jan-Willem Frank en Marilein Terneuzen Pauline en Jan Scheele-Zegers Natalia Raoul Amado Julian Oosterstraat 68-31Axel Correspondentieadres: Emmastraat 16, 4571 LC Axel De dienst van Woord en gebed zal plaatsvinden op maandag 14 januari om 14.00 uur in de Protestantse kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend volgt de begrafenis op de Algemene Begraafplaats aan de Westsingel. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Zondag 13 januari van 16.30 - 17.00 uur is er gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium op de Algemene Begraafplaats aan de Westsingel te Axel. Zij die geen kaart hebben ontvangen, dienen deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geen bloemen. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde schoonzuster en tante Margaretha Brasser-Verhage in de leeftijd van 85 jaar. Middelburg: Koudekerke: Domburg: Koudekerke: Koudekerke: Middelburg: Middelburg: M. Brasser-Koole L. Brasser-Brasser S. Brasser-Verhage L. Brasser K. Kleinepier J. Hollebrandse-Brasser P. de Lange-Brasser Neven en nichten Vlissingen, 8 januari 2013 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden www.scu.nu Enige en algemene kennisgeving Geschokt delen wij u mede dat plotseling ten gevolge van een noodlottig ongeval is overleden 24 - 09 - 1962 Waregem (B) 103 - 01 -2013 Sas van Gent Na vele dagen van onduidelijkheid kunnen wij u nu mededelen dat de afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, vandaag 11 januari zal plaatshebben om 15.30 uur in het crematorium van Terneuzen, aan de Bellamystraat 28c. Haar familie en vrienden. Sas van Gent, 11 januari 2013. Corr.adres: Groot Majoorstraat 13 4551 BE Sas van Gent. Veel geleden Veel gebeden Moegestreden Na jaren waarin haar levenskaars steeds zwakker ging branden is vredig ingeslapen Bottrop, 11-6-1933 t Terneuzen, 6-1-2013 TerneuzenEduard Schmit AxelBettina en Alexander Nick en Dimphie Kortenaerlaan 30 4535 BW Terneuzen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis 'De Vurssche voor de liefdevolle verzorging. ALGEMENE KENNISGEVING Beetje bij beetje heb je ons verlaten, we konden niet meer zo goed met je praten, je was op een gegeven moment zo teer, de vrouw van vroeger was je niet meer. Nu je voorgoed bent heengegaan zeggen we: "Dank je voor wat je hebt gedaan." Na een leven van zorg en aandacht voor allen die haar dierbaar waren, is tot onze droefheid onverwacht van ons heengegaan onze lieve moeder en oma Jaantje weduwe van Jacob Dierx 21 maart 1920 te Breskens 18 januari 2013 te Breskens lil sr s li li 1 lm BreskensSonja en Bram in herinnering Johnny Willeke, Robbie Peter Anna Rianne Nina Christel Breskens: Annie Edwin en Blanche Tom, Evie Robert en Nathalie Lucca, Finn 123,4511 CR Breskens Het afscheid vindt in besloten kring plaats.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 31