L OyarJadei) 32 I familieberichten O (Ilensenlinq.nl Alida Maria Cambier-Streefkerk Clazina Huige - Smits Bram Lobbezoo Angela Constantine de Snaijer donderdag 10 januari 2013 Heden overleed zacht en kalm mijn lieve man, papa en trotse opa Het is goed zo... Henricus Johannes Josephus Theissen Hennie echtgenoot van Martina Adriana Josefa Gubbels Winterswijk, 10 september 1944 t Hulst, 8 januari 2013 Hulst: Tine Theissen-Gubbels Berkel Enschot: Saskia t en Eric Schaffelaars-Theissen Koen, Roel, Harm Geldrop: Jeroen en Judith Theissen-Beijes Noor, Sebastiaan, Julian Leharstraat 35,4561 VG Hulst U kunt afscheid nemen van Hennie in familiekamer 1 van DELA, locatie de Blaauwe Hoeve, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op vrijdag 11 januari van 16.00 tot 17.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 12 januari om 11.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst is er samenzijn in.de koffiekamer van het crematorium waarbij u de familie ook persoonlijk kunt condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Mijn opa blijft mijn opa, zo eigen en vertrouwd. Je wil hem niet graag missen, omdat je zoveel van hem houdt. Maar eens dan komt de dag dat je hem moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Dag lieve opa Wat zullen we je toch missen. Koen, Roel, Harm, Noor, Sebastiaan en Noor Veilig in Jezus' armen veilig in Jezus' hart Bedroefd maar dankbaar wat zij voor ons heeft betekend is na een kortstondig ziekbed rustig ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Thomas Cambier Nijmegen 15 april 1926 Breskens: Le Liège (Fr): Axel: t Breskens 8 januari 2013 Magda Boidin-Cambier Izaak Boidin Marjon Arjen en Chantal, Féline,Sophia Jenny Cambier Henry en Nathalie, Élisa, Gabin Thomas en Gaëlle, Julie, Simon Alice en Julien, Mathias, Fanny Bram Cambier Mia Cambier - de Feijter Guy en Margot Stèphanie Justus en Michelle Correspondentieadres: Promenade 1-3 4511 RB Breskens De uitvaartdienst, waar u voor uitgenodigd wordt, zal gehouden worden op zaterdag 12 januari om 10.30 uur in de PKN kerk aan de Dorpsstraat 50 te Breskens. Na de uitvaartdienst zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Ringlaan te Breskens. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Geschokt namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega J.M. Lammers (Henk) Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden F.J.A. Kuipers, voorzitter J.W.M. Siewe, secretaris Vlissingen, 9 januari 2013 Geschokt namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega en lid van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit J.M. Lammers (Henk) Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens bestuur en leden van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit J.J.M. van Berlo, voorzitter P.M.G. Anfray, secretaris Vlissingen, 9 januari 2013 In onze gedachten was je in onze gedachten ben je... In onze gedachten zul je altijd blijven... Heden overleed zacht en kalm onze lieve mama, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder sinds 1993 weduwe van Johannes Huige in de leeftijd van 91 jaar. Zevenbergen: Corry en Daan Robbert en Marieke, Lizzy -Joosten Lenneke, Yannick IJsselstein: Nel en Roel Niels en Sanne, Floris, V Femke en Gert, Floor, Jop Kapelle: AdenMarlou Dennis en Kirsten, Ties, Teun, Kaat Jurgen en Marlinde Eefje en Niels, Joep Nieuwdorp: Marijke en Ad (in herinnering) Loes en Padden, Fenna, Mara Jasper en Simone, Valérie-Sophie Een speciaal woord van dank voor de familie Molhoek en de Buurtzorg voor de liefdevolle aandacht aan haar besteed. 7 januari 2013 Correspondentieadres: Baconstraat 1,4455 BK Nieuwdorp De eucharistieviering zal worden gehouden op maandag 14 januari om 11:00 uur in de Heilige Eligiuskerk, Burgemeester Lewestraat 9 te Lewedorp. Aansluitend zal om 13:00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Enige en algemene kennisgeving. Als het leven niet meer gaat zoals je had gehoopt, als je zoveel wordt ontnomen. Als jouw leven niet meer 'jouw leven is, dan komt de tijd dat wij erin moeten berusten, dat ook voor jou het einde is gekomen. Nog intens verdrietig om het verlies van mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze lieve oma en mijn lieve omie hebben wij met pijn in ons hart nu ook afscheid moeten nemen van mijn lieve, dappere, zorgzame en humorvolle vader en schoonvader, onze lieve opa en mijn lieve opie sinds 20 augustus 2012 weduwnaar van Rie Lobbezoo-Kerkhove Oostburg, 19 november 1926 t Vlissingen, 8 januari 2013 "Zijn hart heeft altijd voor ons geklopt. Zijn handen hebben altijd voor ons gewerkt. Hij was er altijd voor ons." Het afscheid valt ons zwaar, maar we kijken met een goed gevoel terug op een mooie tijd waarin we samen veel gedeeld hebben. "Het is goed zo Vlissingen: Joke en Harry Schroevers-Lobbezoo Hoogvliet: Richard en Loes Vlissingen: Veronique en Rens Ruben Condoleances ontvangen wij graag schriftelijk of per e-mail. Joke en Harry Schroevers-Lobbezoo Noorderbaan 94 4386 CB Vlissingen pazzoli@zeelandnet.nl Net als (o)ma heeft ook (o)pa destijds het besluit genomen zijn lichaam ter beschikking te stellen aan de wetenschap. Wij hebben hiervoor diep respect. We hebben in kleine kring afscheid genomen. aan de dagen van haar bestaan ontbreekt er niet één." 7 mei 1964 t 8 januari 2013 Wapse Echtgenote van Arie Vellekoop Moeder van Sarah Jacob David Thomas Kapelle Dochter van Anton en Connie de Snaijer-Keizer Bennekom Middelburg Zus van Irene en Luuk Elzenga-de Snaijer Jeannette en Frans Legemate-de Snaijer Rijssen Schoondochter van Arie Vellekoop t Riekje Vellekoop-Buiten f Lyn Vellekoop-Tanis Amersfoort Ermelo Birmingham Schoonzus van Wies en Rolf van Olst-Vellekoop Nelleke van der Plas en Peter van der Velde Kristine en John Teuns-van der Plas Wij nodigen jullie uit om samen met ons afscheid van Angela te nemen. Zaterdag 12 januari 2013 zal er een afscheidsdienst zijn in de Hervormde kerk, Hoofdstraat 45 te Diever. Aanvang 13.30 uur. Na afloop brengen we Angela gezamenlijk naar haar laatste rustplaats. Aansluitend ontmoeten wij elkaar op Landgoed Overcinge, Linthorst Homanlaan 1 7971 RK Havelte. Correspondentieadres: Ten Darperweg 55, 7983 KS Wapse.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 72