36 (familieberichten D (Hensenlinq.nl Jacoba van Diest - de Jonge Coba Maria Joosse - van der Schee Toni pensen woensdag 9 januari 2013 Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer D. Verdonk De heer Verdonk is in de periode 1965 - 1986 werkzaam geweest in de functie landmeetassistent bij de voormalige Provinciale Waterstaat in Zeeland. Onze deelneming gaat uit naar zijn kinderen, klein kinderen en achterkleinkinderen. Gedeputeerde Staten van Zeeland Karla Peijs, voorzitter Ab Smit, secretaris Als jij mijn licht bent vrees ik niemand. Als jij mijn rots bent sta ik sterk. naar Psalm 27 Huub Oosterhuis Na een leven vol liefde en hartelijkheid voor allen die zij kende is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma 20 maart 1933 17 januari 2013 H.C. van Diest José en Adrie Rick Rinie Sluispad 42 4328 BM Burgh-Haamstede De herdenkingsdienst zal gehouden worden vrijdag 11 januari in de Gereformeerde Kerk, Platboslaan 1 te Haamstede, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal omstreeks 14.45 uur de begrafenis plaatshebben op begraafplaats "Vredehof" aan de Oude Lagezoom te Haamstede. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerkzaak "In vrede kan ik mij te ruste begeven en aanstonds inslapen, want Gij alleen, o HERE, doet mij veilig wonen". Psalm 4 9 Na een liefdevol en zorgzaam leven heeft de HERE tot zich geroepen mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Rotterdam Middelburg 21 maart 1942 7 januari 2013 3D 1 september 1972 Middelburg: Piet Joosse Benthuizen: Jan Kees Joosse Jaël Joosse-Stelma Wouter, Niek, Lauren, Ezra 's Heer Hendrikskinderen: Peter Joosse Addien Joosse-de Snoo Mark, Marit, Rik, Thijs Amersfoort: Marleen Joosse Rotterdam: Nico Joosse Carine Joosse-Boersma Finn Rotterdam: Martijn Joosse Gandhistraat 31 4336 LC Middelburg De dankdienst voor haar leven wordt gehouden zaterdag 12 januari om 10.30 uur in de Gereformeerde Kerk, Klein Vlaanderen 75 te Middelburg. Na afloop van deze samenkomst gaan wij Ria begraven op de Algemene Begraafplaats te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg om omstreeks 12.00 uur. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Na lang van het leven te hebben genoten is toch nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve vader, opa en ouwe opa in de leeftijd van 89 jaar Johannes Marcus Verwei weduwnaar van Blazina Verwei-van der Moere Colijnsplaat: Leny en Hans de Rijcke-Verwei Ovezande: Ankie en Fred de Bilde-Verwei Wolphaartsdijk: Rien Verwei en Janet van Hanswijk 's-Heer Arendskerke: Frank en Jannie Verwei-Nagelkerke Kortgene: Jenny en Jan de Haze-Verwei Kamperland: Monique en Jan Zuijdweg-Verwei Klein- en achterkleinkinderen Goes, 8 januari 2013 Correspondentieadres Lange Achterweg 114458 AA 's-Heer Arendskerke. De afscheidsdienst zal worden gehouden zaterdag 12 janua ri om 11 .00 uur in de Hervormde kerk, Havelaarstraat 30 te Colijnsplaat, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Colijnsplaat. Na de begrafenis is er in "De Ontmoeting", naast de kerk, gelegenheid tot condoleren. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, deel ik u mee dat is overleden mijn lieve vrouw Ursula Christa Minnaard-Petersen in de leeftijd van 64 jaar. Chris Minnaard Noa Sr 8 januari 2013 van Tienhovenstraat 26 4401 KK Yerseke De afscheidsdienst wordt zaterdag 12 januari om 10.00 uur gehouden in gebouw "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Mijn hartelijke dank gaat uit naar de medewerkers van Buurtzorg en huisartsenpraktijk Yerseke voor de goede zorgen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ik ga slapen, ik ben moe, sluit mijn beide ogen toe. Here, houd ook deze nacht, over mij getrouw de wacht. Bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering, hebben wij afscheid genomen van onze lieve, zorgzame moeder, trotse oma en overoma Sara de Wit-Geelhoed weduwe van Albertus Pieter de Wit Colijnsplaat f Colijnsplaat 15 mei 1919 7 januari 2013 Colijnsplaat: Piet de Wit Corrie de Wit-de Regt Anita en Jacco, Evy, Kaya Eric Goes: Gillis de Wit (in herinnering) Anneke Clement-de Rijcke René Sandra en Reinaud, Lieke, Timo Kats: Truida Koole-de Wit Sjaak Koole Judith en Jan-Willem, Julie, Ilse Viona en Arjen, Linde Sjors en Dian, Duke en Zoey Correspondentieadres Kreekpad 23,4485 AZ Kats De afscheidsdienst wordt gehouden vrijdag 11 januari om 14.00 uur in 'De Ontmoeting', Havelaarstraat 30 te Colijnsplaat, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in 'De Ontmoeting' gelegenheid tot condoleren. Indien u persoonlijk afscheid wilt nemen is daar voor aanvang van de dienst gelegenheid voor. Onze dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum Cleijenborch. Indien u door omstandigheden geen rouwkaart heeft ont vangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen Samen jong samen oud samen veel vreugde en samen veel pijn maar alles was goed zo dank om alles Intens bedroefd om haar afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat na een kortstondige ziekte van ons is heengegaan onze lieve en zorgzame ma en oma Alijda Mathilda Wilhelmina Broeckaert-van Dommelen Alie weduwe van Johannes Levinus Broeckaert Hontenisse, 8 januari 1931 t Terneuzen, 6 januari 2013 Ma van: Adrie en Marlies t Jos en Ingrid Lia, Jan Conny Oma van: Wouter Stijn en Evelien, Rosalie, Juliet Indy, Dene Damian, Manuel Correspondentieadres Margrietstraat 4,4587 BD Kloosterzande U kunt afscheid nemen van ma in familiekamer 2 van DELA, locatie de Blaauwe Hoeve, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op donderdag 10 januari van 19.00 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 11 januari om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Martinus ter Duinen te Kloosterzande, gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Strooi uit tnijn as, waar Uitoef zo graag was Op 't Zeeuws Vlaamse [and tussen het gewas Onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder is vredig ingeslapen op haar vertrouwde logeeradres Langs de Kreek, temidden van haar kinderen. Ze werd net geen 92 jaar. Wat blijft zijn onze mooie herinneringen. Antoinette Clementine de Bakker weduwe van Hendrikus Wilhelmus Rensen *20-01-1921 f 05-01-2013 Annette Wagter-Rensen Langs de Kreek 2 4535 CC Terneuzen s. Marian Stef Fontaine-Rensen Wijnand Kim, Fabiënne, Frédérique Petra wim, Guinevere Edith Cees van Eijk-Rensen Erik Rensen Mare Barbé Rogier Heidi Ivo Lana Antoine Heieen Rensen-Wagenaar Jolanda Jordi, Chavon, Myrofi Elvira Marianne Annette DoIf Wagter-Rensen Leon, Varda Andrea Albert Booij-Rensen Lisette Richard, Carmen, Lorely Paul Lilian Rensen-Tempel f Alexander Mariëlle Tempel-Schalks Marien Moeder woonde de laatste 10 jaar in Verpleeghuis Ter Schorre. Ondanks de goede zorg daar, hebben wij ervoor gekozen om haar laatste dagen in eigen kring, bij Annette en Dolf thuis, te beleven. Daar is zij ook opgebaard. Wij nodigen u uit voor de uitvaartplechtigheid op maandag 14 januari 2013 om 11.30 uur in het crematorium aan de Bellamystraat 28c, 4536 CP Terneuzen. U bent welkom, de koffie staat vanaf 11.00 uur klaar. Na de ceremonie willen we graag met u napraten tijdens een lunch in het restaurant van het crematorium. Dan is er gelegen heid tot condoleren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 36