M (Ilensenlinq.nl woensdag 9 januari 2013 Pieter van den Dorpel Hubregt Jacobus Waverijn Huib Lieve opa Kapelle, Lieve Opa Ben Freijser Bennie Freijser Herman Wondergem I 35 r\ >- We zijn trots op ons 3e kleinkind zoon van Mark Krijnsen en Patricia Baert Opa en Oma; Krijn en Mattie Krijnsen-Traas Oom en Tante; Michel en Kim de Kok, Stijn en Fenna Tot U, o Heere! hef ik mijne ziel op. Psalm 25:1 Heden overleed toch nog onverwacht mijn lieve zorgzame man geboren te Yerseke 2 mei 1927 Bruëlisstraat 42 4421 CR Kapelle overleden te Goes 7 januari 2013 A.M. van den Dorpel - Slabbekoom De afscheidsdienst zal worden gehouden D.V. zaterdag 12 januari om 12.00 uur in de Petrakerk, Goessestraatweg 18 te Kapelle. Voorafgaand aan de dienst is er vanaf 11.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de afscheidsdienst zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de Petrakerk. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droefheid geven wij kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Pieter van den Dorpel echtgenoot van A.M. van den Dorpel-Slabbekoorn in de leeftijd van 85 jaar. Tholen: M. van den Dorpel (in herinnering) M. van den Dorpel-Van der Maas Yerseke: C. Luteijn-van den Dorpel (in herinnering) Streefkerk: J. Luteijn J. Luteijn-van der Burgh Yerseke: M. van den Dorpel J.C. van den Dorpel-van der Jagt (in herinnering) Yerseke: A. van den Dorpel (in herinnering) M. van den Dorpel-Kuzee Neven en nichten Kapelle, 7 januari 2013 Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve, altijd meelevende Ome Piet van den Dorpel We wensen tante Ant veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Mar ja en Mart Johan en Ankie Johan Joliën en Joost-Jan Ma'arten en Anne-Wil Edwin en Willemijn Sander en Francien Joël Carolien en Peter Jeroen en Marian Martin en Nicky Stephan Bedroefd geven wij u kennis dat onverwacht, in zijn vertrouwde omgeving, is overleden onze lieve vader, opa en overgrootvader weduwnaar van Neeltje Dingemanse en Maria de Leeuw in de leeftijd van 88 jaar. Hij zal in onze herinnering blijven voortleven als een joviale, humoristische persoonlijkheid. Heinkenszand: Heieen Waverijn Janko en Lisette Evi, Ize Nelia en Vincent Zara Middelburg: Mieke Waverijn en Marjan Brasser Kruiningen: Anja Poortvliet - Paauwe (in herinnering) Ede: Jaap en Hanneke Paauwe - Dragt Waarde: Marlies en Chris Westveer - Paauwe Richard Marissa 6 januari 2013 Park Beukenhof 9, Kapelle Correspondentieadres: Havenstraat 5,4414 AX Waarde Vader is thuis opgebaard. Daar is gelegenheid om afscheid van hem te nemen. De dienst van Woord en Gebed zal plaatsvinden op zaterdag 12 januari om 11:15 uur in het Verenigingsgebouw aan de Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal omstreeks 12:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd verenigingsgebouw. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Je was een kanjer van een opa voor ons. Richard en Marissatje Plotseling is overleden onze bijzondere broer en oom Huib Waverijn Jannie Hage-Waverijn Matty Verhage-Waverijn en kinderen Onverwacht overleed onze zwager Huib Waverijn Hij mocht 88 jaar worden. H.M. de Leeuw-Buteijn M. de Leeuw-Riemens N.B. de Leeuw-Ots C. de Leeuw-Buijze A.J. de Leeuw Stil en verdrietig zijn we door het overlijden van Wilko Stroo broer van onze klasgenotes Anne en Maartje Stroo en tevens oud-leerling van de CSW Wij wensen Anne, Maartje en hun familie veel sterkte toe met dit verlies. Jullie zijn in onze gedachten en in onze gebeden. Klasgenoten G2a en mentoren Mariska Cappon en Juul Roijackers Klasgenoten V5b en mentor Nico Jan Valk Leonard van Moolenbroek (teamleider G2) Anita Pijpelink (teamleider V5) CSW Van dePerre Middelburg Te klein ben ik om het te begrijpen, Te klein om je te verliezen, Maar groot genoeg om van je te houden. Dikke kus REMY Met grote verslagenheid en ongeloof vernamen wij het plotseling overlijden van onze lieve zoon, broer, zwager en oom in de leeftijd van bijna 60 jaar. Hansweert: J.A. Freijser (in herinnering) A. Freijser-Braem Waarde: Johan en Ina (beide in herinnering) Rilland: Eduard en Els Oost-Souburg: Yvonne en Kees Rilland: Theo en Marga Rilland: Gerard en Annelies Rilland: Anneke Rilland: Toine en Nelly (achter)neven en nichten Roosendaal, 7 januari 2013 Met grote verslagenheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze werknemer en collega Gedurende 36 jaar heeft hij met toewijding en enthousiasme een belangrijke bijdrage aan onze onderneming gegeven. In hem verliezen wij een gewaardeerde medewerker en een sympathieke collega. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en verdere familie, die wij heel veel sterkte toewensen om dit grote verlies te kunnen dragen. Directie en medewerkers Limagrain Nederland BV Rilland Geheel onverwacht is overleden onze zwager en oom Op de leeftijd 75 jaar echtgenoot van C.L. Dieleman P.C. Dieleman t A. Dieleman - Goverse t Emmeloord: C.P. Dieleman t N. Dieleman - Meulmeester Arnemuiden: L.H. Dieleman N. Dieleman - van Belzen Serooskerke: H.J. Dieleman t R. Dieleman - Francke Neven en nichten 6 januari 2013 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Herman Wondergem Wij verliezen in hem een bijzonder gewaardeerd lid. Wij wensen zijn vrouw Ina, zijn kinderen en verdere familie veel troost en sterkte toe in deze moeilijke periode. Namens het bestuur en de leden van Ringrijdersvereniging te Gapinge Dennis Willeboordse, voorzitter Peter Raats, secretaris

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 35