(J) mensenlinq.nl 28 Ifamilieberichten Johannes Cornelis Castelein Jo Janna Maria Dieleman -Zus- Jan Adriaan Gast Familieberichten dinsdag 8 januari 2013 Na een korte periode van ziekte is onze medewerker overleden Eddij de Waal Eddij werkte sinds 2006 bij Dethon als tuin- en plantsoen medewerker. Eddij was een rustige man van weinig woorden. Hij deed zijn werk graag en wilde graag met machines werken. Zijn vrouw Joke werkt op onze unit Dethon Industrie in Hulst. Wij wensen Joke en familie veel sterkte toe in deze moei lijke tijd. Bestuur, directie en medewerkers Dethon Wij zijn verbijsterd door het plotselinge overlijden van onze collega Eddij de Waal fddij heeft met plezier samen met ons in de tuinen en plantsoenen gewerkt. Vooral grasmaaien deed hij graag. Eddij was voor ons een goede collega. Wij zullen hem missen. Wij wensen onze collega Joke veel kracht bij het dragen van dit grote verdriet. Collega's Dethon Groen en Dethon Industrie Hulst Zorgzaam, nooit vragend, Nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer Tot op het laatste moment, het wilde niet meer. De liefde van ons leven is tenslotte toch overleden. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Maria Henriëtte van Geetsum-Broeckaert echtgenote van Michel Cornelis Anna van Geetsum Hontenisse, t Sas van Gent, 6 december 1945 5 januari 2013 Sas van Gent: Michel van Geetsum Breskens: Bianca Lauret-van Geetsum Edwin Lauret Thom Max Een woord van dank aan het personeel van Huisartsenpraktijk Sas van Gent en in het bijzonder aan dr. Feyen voor de goede begeleiding tijdens haar ziekbed. Statenstraat 21,4551 VV Sas van Gent De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 11 januari om 12.30 uur in de aula van crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst is er een samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Enige en algemene kennisgeving We hebben afscheid moeten nemen van onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootopa weduwnaar van Mieke den Hollander Gouda, 17 juli 1931 f Vlissingen, 1 januari 2013 Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Margrietenlaan 39 4382 TG Vlissingen In overeenstemming met zijn wens heeft de crematieplechtigheid in familiekring plaatsgevonden. Na een kortstondig ziekbed'is overleden onze" moeder, schoonmoeder, oma en overoma Hendrika Dijkhuizen-Groeneweg weduwe van Franciscus Dijkhuizen in de leeftijd van 88 jaar. 's-Heerenhoek: John en Franka Dijkhuizen-Priester Robin en Wendy Pascal en Joyce, Elin Goes: Adrie en Elly Dijkhuizen-Hakkesteeg Sabrina Dylan 5 januari 2012 Woonzorgcentrum 'Dijkstede' Kamilleplein 23 4451 LB Heinkenszand De afscheidsdienst zal worden gehouden donderdag 10 januari om 13.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Baarland. Na de begrafenis is er in het Rouwcentrum te 's-Graven polder gelegenheid tot condoleren. Na een moedige, oneerlijke en niet te winnen strijd is overleden onze moeder, schoonmoeder en oma Wil Docter Henk Docter (in liefdevolle herinnering) Rotterdam, 5 april 1940 - Kats, 6 januari 2013 Michael en Nastya Ni kit a Margot en Joop Jeroen Amber Onze dankgaat uit naar Dr. De Meulder en Dr. Kersseböom. en alle medewerkers van Allévo voor de liefdevolle verzorging. - Correspondentieadres: Kreekpad 14,4485 AZ Kats Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid van haar te nemen op donderdag 10 januari van 19.00 tot 19.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op vrijdag 11 januari om 10.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condolean- ce in de koffiekamer van het crematorium. \j. De Here is mijn herder, mij ontbreekt niets 'Psalm 23 De Here heeft op Zijn tijd tot Zich genomen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Axel, 26-11-1922 Axel, 6-1-2013 Jan t en Bets t Dieleman-Scheele Piet en Marjan Meta en Ruud Willy en Jaap Piet t en Marijse Dieleman-van Delft Esmeralda en Arco Wendy en Andy Mark achterneven en achternichten Oosterstraat 68-62, Axel Correspondentieadressen: Tjaskerlaan 87, 3052 HN Rotterdam Vincent van Goghstraat 16, 4571 MV Axel De samenkomst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op vrijdag 11 januari om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 19 te Axel. c Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in het verenigingsgebouw van de kerk. Intens verdrietig omdat wij hem moeten missen, maar vol bewondering hoe hij met zijn ziek-zijn is omgegaan en dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat geheel onverwacht van ons is heengegaan mijn innig geliefde man, maatje, vader en beste vriend Louw Traas echtgenoot van Marion Traas-van Belzen in de leeftijd van 62 jaar. Marion Traas-van Belzen Sabine Alex 7 Januari 2013 D.A. Poldermanstraat 22 4431 AZ 's-Gravenpolder Louw is thuis,-alwaar geen bezoek. De afscheidsdienst wordt gehouden vrijdag 11 januari om 13.00 uur in de 'Maartenskerk', aan de Bosseweide te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats aldaar. Na de begrafenis is er in Rouwcentrum van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. r N Verdrietig geven wij u kennis dat onverwacht uit onze familiekring is weggenomen onze neef in de leeftijd van 76 jaar. A.J. van Oeveren-Gast A.J. van Oeveren J.C. van Oeveren-Gast A. van Oeveren f P. van Rijnsbergen-Gast W.J. van Rijnsbergen f achterneven en achternichten 5 januari 2013 Riekusweel 8 4311 CS Bruinisse Correspondentieadres: Kuijerdamseweg 9 4326 LL Noordwelle Donderdag 10 januari zal er om 13.30 uur een afscheidssamenkomst worden gehouden in het Stiltecentrum van zorgcentrum "In 't Opper", Dr. de Kockstraat 13 te Bruinisse. Aansluitend zal omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaatshebben op begraafplaats "Molenhof" aan de Molenweg te Bruinisse. Na de begrafenis kunnen we elkaar verder ontmoeten in het Stiltecentrum. Heeft u geen rouwbrief ontvangen, dan kunt u deze advertentie-als uitnodiging beschouwen. Na jaren van afnemende gezondheid is mijn dappere broer, zwager en oom op 85-jarige leeftijd gestorven. Rinus van Westen Rotterdam: Mien van Westen-Schout Borssele: Adrie van Westen-Nieuwenhuijse Goes: Janny van Westen-de Krijger Nisse: Piet en Koos van Westen-Krijger Goes: Francien van Westen-Walhout Neven en Nichten In herinnering: Hoogeveen: Kees en Maps Francke-van Westen Rotterdam: Jan van Westen Borssele: Nous van Westen Goes: Toob van Westen Appelscha: Vincent en Riny Kramers-van Westen Roel Sneijder Goes: Jaap van Westen Nisse, januari 2013 E-mail I pzcfamilieberichten@wegenermédia.nl Telefoon I 088 013 9999 Internet I www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 60