zeeland 119 berco 50% Late start schooldag overvalt busvervoerder voordeel korting Loterij voor Mara bij Pilates Goes Nieuwe knipboetiek opent A/s je een kledingwinkel hebt, moet je de mode van volgend seizoen kopen. Dat is voor ons niet anders.' op de complete bril ongeacht de prijs Jeugd Theaterschool presenteert zich Vijftien jonge zangers in Ceerteskerk EMM-Advendo geeft nieuwjaarsconcert Euterpe geeft nieuwjaarsconcert Rob Favier treedt op in De Haven tllroeoptiek brilmode&contactlenzen wij kunnen declareren bij vele zorgverzekeraars dinsdag 8 januari 2013 Arjen Verschoore, directeur van Foto Verschoore Zoveel vestigingen heeft Foto Verschoore inmiddels. Ze zitten in Goes, Middelburg (2), Zierikzee, Terneuzen, Hulst, Oostburg, Bergen op Zoom, Breda, Etten-Leur, Oosterhout, Roosendaal en Den Bosch. lange vorslstraal - goes GOES De Jeugd Theaterschool Zeeland 0TSZ) laat deze maand tijdens een aantal presentatieweekeinden enke le voorproefjes van de voorstellin gen die half april in première gaan. Dat is zaterdag 12 en zondag 13 ja nuari vanaf 12.30 uur, vrijdag 18 ja nuari vanaf 19.00 en zaterdag 19, en zondag 20 januari vanaf 12.30 in po dium 't Beest. Toegang drie euro per presentatie of zes euro voor een weekendkaart. www.jtsz.nl KLOETINGE In de Geerteskerk in Kloetinge is zaterdagavond een concert door 3jong Mannenkoor Salomo met me dewerking van diverse deelnemers van het Nederlands Premiere Con cours. Het koor onder leiding van Peter Wildeman bestaat uit vijftien jonge zangers, die een veelzijdig christelijk repertoire ten gehore brengen. Het concert begint om 19.30 uur. KORTGENE Samenwerkingsorkest EMM-Adven do geeft zondag een nieuwjaarscon cert in de Nikolaaskerk in Kortge- ne. Kaarten worden verkocht aan de deur en kosten 2,50, - per stuk. Het orkest, onder leiding van Mathieu van Duiven, brengt een gevarieerd en verrassend programma. Het concert begint om 15.30 uur, zaal geopend vanaf 15.00 uur. HEINKENSZAND Muziekvereniging Euterpe geeft zondag 13 januari een nieuwjaars concert in De Stenge in Heinkens- zand. Vóór de pauze is er een optre den van de slagwerkgroep onder leiding van Bart van der Vaart. Als speciale gast speelt René Verhage mee op de contrabas. Na de pauze neemt de fanfare onder leiding van Bart van Neyghem het over. Kees van Iwaarden soleert op de es-bas. Aanvang: 14.30 uur. YERSEKE Zanger en entertainer Rob Favier geeft dinsdag 15 januari een optre den in kerkelijk centrum De Haven aan de Dreef 6 in Yerseke. De avond begint om 20.00 uur. De toegang is gratis, maar er is wel een collecte ter bestrijding van de onkosten. De winkel van Verschoore in Goes wordt beschouwd als de hoofdvestiging. Er zijn nog twaalf andere zaken in Zeeland en Brabant. foto Willem Mieras GOES - Pilates Center Goes houdt donderdag een informatieavond met een loterij ten bate van neuroblastoompatiëntje Mara Diet- vorst. Mara's oma is cliënt bij het oefencentrumcentrum voor .ge wrichten en spieren. De tweejari ge Mara is nu in de Verenigde Sta ten van America voor behande ling. Bij de loterij zijn onder meer kappersbonnen en een overnach ting in de nieuwe Racoonkamer van Hotel Terminus te winnen. De informatie-avond, met osteo- paat en optometrist, begint om 19.00 uur aan het Stationsplein 15. GOES - Goes krijgt er weer een kap salon bij. Zaterdag opent Knipboe tiek Goes haar deuren aan de Oost singel 38. Initiatiefnemers zijn Jan- neke Zwartepoorte en Yvonne Goeree. Op het adres was voor heen ook een kapsalon gevestigd, maar het pand heeft een metamor fose ondergaan. De startende on dernemers knippen dames, heren en kinderen, met en zonder af spraak. Zaterdag is er tussen 10.00 en 16.00 een open dag, vanaf 15 janua ri kunnen klanten terecht. Info: 06-29267862. GOES - Buspassagiers op Noord-Be veland zagen maandagochtend de ene bus na de andere aan zich voorbijtrekken zonder dat ze mee konden. Scholieren klaagden bij de halte De Tol aan de Eerste Del taweg over lange wachttijden ter wijl streekbussen zonder te stop pen voorbij reden. Die bussen waren vol, al leek dat niet zo, verklaart woordvoerder Henri Beltman van Connexxion. „Door de hoge wielbakken achter in kan daar niemand staan. Het lijkt of er wel plek is." Connexxion werd maandagmorgen verrast door een vloed aan scholieren tus sen 8.30 en 9.00 uur, doordat het voortgezet onderwijs na de kerst vakantie een uur later aan de maandag begon. „Wij waren daar niet van de op de hoogte. Alleen het Calvijn College heeft iets laten weten, maar die leerlingen reizen vaak oostelijker. Bovendien viel er om 8.45 uur in Zierikzee een grote, gelede bus uit met panne aan het koelsysteem, dus toen was er een groot capaci teitsprobleem." Het was een incident, aldus Belt man en dat blijft het als scholen de busvervoerder voortaan infor meren hoe vroeg of laat de massa aan leerlingen op school wordt ver wacht: h.beltman@connexxion.nl UW BRIL IS MAATWERK DAAROM KIEST U VOOR TILROE OPTIEK i.. V *»tilroeopticien walstraat81 vlissingen 0118-412370 www.tilroe.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 49