2 7 I familieberichten dinsdag 8 januari 2013 fflensenlinq.nl Üysdsdsrj Herman Wondergem Herman Wondergem Elizabeth Boogaard-Poppe Bets Hendrik Boogaard Martin Priester Jan Adriaan Gast Bedroefd geven wij kennis dat, na een moeilijke periode, toch nog onverwacht rustig is ingeslapen mijn man, onze vader, schoonvader en opa in de leeftijd van 75 jaar. Ina Wondergem-Dieleman Tanja en JaapJoosse-Wondergem Lisanne Ricky en Anne Lieneke en Adriaan Reijnierse-Wondergem Elvira en Dirk Kim Sabine Adriaan jr. Goes, januari 201 3 Correspondentieadres: Nieuwe Wei 16 4352 AN Gapinge Een woord van dank voor de arts en personeel van Emergis, afdeling ouderenpsychiatrie voor de goede zorgen. Er is gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 10 januari van 19:00 tot 19:30 uur in het uitvaartcentrum H.Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsdienst wordt gehouden vrijdag 1 1 januari om 13:00 uur in het verenigingsgebouw "De Spil", Schotsehoek 8 te Gapinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Gapinge. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in het verenigingsgebouw "De Spil". Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Toch nog onverwachts moeten wij afscheid nemen van onze oudste broer, zwager en oom Gapinge: Jo en Anna Wondergem-Arendse Gapinge: Hanny Wondergem Kruiningen: Wim en Helma Wondergem-Rotte Gapinge: Adri Wondergem neven en nichten Weer een uit onze vriendenkring weggenomen Herman Wondergem Veel sterkte Ina, kinderen en kleinkinders. Els de Nooije Jaap en Riet de Visser Na jaren van afnemende gezondheid is mijn dappere broer, zwager en oom op 85-jarige leeftijd gestorven. Rinus van Westen Rotterdam: Mien van Westen-Schout Borssele: Adrie van Westen-Nieuwenhuijse Goes: Janny van Westen-de Krijger Nisse: Piet en Koos van Westen-Krijger Goes: Francien van Westen-Walhout Neven en Nichten In herinnering: Hoogeveen: Kees en Maps Francke-van Westen Rotterdam: Jan van Westen Borssele: Nous van Westen Goes: Toob van Westen Appelscha: Vincent en Riny Kramers-van Westen Roel Sneijder Goes: Jaap van Westen Nisse, januari 2013 Uit ons zicht verdwenen maar nooit uit onze herinnering Niet meer binnen ons handbereik Maar nooit uit ons hart Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat onze lieve moeder en oma, moegestreden op 82-jarige leeftijd, zacht en kalm is overleden Grijpskerke, 3 januari 1931 t Goes, 6 januari 2013 sinds 6 april 1988 weduwe van Biggekerke: Kees en Margriet Miranda en Kees-Jan Annemieke en Menno Saskia Rotterdam: Krijn en Ellen Sander Joost Vrijdag 11 januari om 10.00 uur wordt er een dienst gehouden in het rouwcentrum "Middelburg" Buitenhovelaan lte Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Grijpskerke. Voor aanvang van de dienst is er gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd rouwcentrum. correspondentieadres: Familie Boogaard Dorpsstraat 30 4373 AG Biggekerke De zon scheen toen jij ons verliet Te vroeg hebben we afscheid moeten nemen van mijn man, Martin, onze zoon, mijn broer en zwager in de leeftijd van 56 jaar Liesbeth Adriaanse Esmée Freek Priester -in liefdevolle herinnering- Dien Priester - Visser Rian Kik - Priester Ko Kik Romy Onze dank gaat uit naar dr. J. v. d. Werff en Hospice "het Clarahofje" voor de liefdevolle aandacht. Goes, 6 januari 2013 Correspondentieadres: Berkenstraat 12, 4462 VX Goes Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Martin op donderdag lO januari van 19.00-19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede 1 a te Kapelle. Het samenzijn voorafgaand aan de crematie zal plaatsvinden op vrijdag 11 januari om 14.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend ontmoeten we elkaar in de ontvangstkamer van het crematorium. Martin houdt van witte en paarse bloemen. Wij zijn erg verdrietig na het overlijden van onze zwager en oom Martin Priester We zullen zijn humor, zijn betrokkenheid en zijn verrassen de kaartjes missen. We wensen Liesbeth en Martin's familie heel veel sterkte toe met het dragen van dit verlies Ad, Leila, Annet, Erik, Fenna, Willeke en Marcel Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Martin Priester partner van onze collega Liesbeth Adriaanse. Wij wensen Liesbeth en alle andere dierbaren heel veel kracht en sterkte toe in deze moeilijke tijd. Medewerkers en cliënten van Zorggroep Ter Weel collega's Ter Weel Goes Mw. drs. J.A. Traas, bestuurder Zorggroep Ter Weel -a Verdrietig geven wij u kennis dat onverwacht uit onze familiekring is weggenomen onze neef in de leeftijd van 76 jaar. A.J. van Oeveren-Gast A.J. van Oeveren J.C. van Oeveren-Gast A. van Oeveren f P. van Rijnsbergen-Gast W.J. van Rijnsbergen f achterneven en achternichten 5 januari 2013 Riekusweel 8 4311 CS Bruinisse Correspondentieadres: Kuijerdamseweg 9 4326 LL Noordwelle Donderdag 10 januari zal er om 13.30 uur een afscheidssamenkomst worden gehouden in het Stiltecentrum van zorgcentrum "In 't Opper", Dr. de Kockstraat 13 te Bruinisse. Aansluitend zal omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaatshebben op begraafplaats "Molenhof" aan de Molenweg te Bruinisse. Na de begrafenis kunnen we elkaar verder ontmoeten I in het Stiltecentrum. Heeft u geen rouwbrief ontvangen, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. I v

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 27