televisie 123
'Ik gun het dit bedrijf dat het niet met deze dingen geassocieerd zou worden
fel TIPS
Man bijt hond
Kinderen geen bezwaar
Herken de homo!
ro
to
to
to
w
To catch a smuggler:
search seize
Spoorloos
Unforgettable
't Schaep in Mokum
Dokument: gat in de markt
BUITENLAND
Hema-baas Ronald van Zetten is niet enthousiast over de overname door Lion Capital
maandag 7 januari 2013
07:10 Een nieuw huis in
60 minuten 08:10 Tom
my Teleshopping 13:10
Full house 13:45 Roseanne
14:15 Een nieuw huis in 60
minuten 15:15 Menu van
Oranje 16:10 Little house
on the Prairie 17:10 Hui
zenjacht
08:30 RTL Z Voorbeurs
09:00 RTL Z Nieuws 11:20
Ondernemend Nederland
11:40 RTL Z Nieuws 12:20
Special: De kijker aan zet
12:40 RTL Z Nieuws 15:30
RTL Z opening Wallstreet
15:35 RTL Z Nieuws 15:50
RTL Z opening Wallstreet
16:00 RTL Z Nieuws
06:31 RTLTelekids: De
Schatkamer, Bibaboer-
derij, Little people, Bobo,
Sprookjesboom, Brand
weerman Sam, The adven
tures of Chuck and friends,
Chuggington, Burgers' Zoo
en Waarom, Ernst, Bobbie
en de rest, Elias, Strawber
ry shortcake, PipaPanda, Jo-
kie, TitaToverfeest, Sprook
jes van Klaas Vaak, Chloe's
closet, Bobo 10:00 Tel sell
15:01 RTLTelekids: Hallo
K3!, TitaToverfeest, Marjo
lein en het geheim van het
slaapzand, De Schatkamer,
Jungleclub, Vipo, Green-
Kids, The Voice Kids 17:10
Burgers' Zoo en Waarom
17:15 The nanny 17:45 The
bold and the beautiful
06:55 Move that body
07:25 Born2Cook 08:00
Tommy Teleshopping
11:00 Astro TV 13:00 Tom
my Teleshopping 14:00
Move that body 14:30
Born2Cook 15:05 Master-
Chef 16:05 Smaken ver
schillen 16:35 Everyday
gourmet with Justine Scho-
field 17:05 McLeod's
daughters
06:01 Disney XD: American Q
dragon, Amazing spiez, Het
Speelplein, Pair of kings,
Het hotelleven van Zack
Cody, Het Speelplein, Ran
ger dierenjournaal vanuit
Emmen, Phineas Ferb,
Amazing spiez, Davincibles,
Casper's griezelschool, Rek-
kit Rabbit, Quack Pack, De
Vervangers, Phineas Ferb,
Zeke Luther, Ranger die
renjournaal vanuit Emmen,
Het hotelleven van Zack
Cody, Phineas Ferb, Kic-
kin' it, Amazing spiez, Da
vincibles, Kick Buttowski,
Phineas Ferb, Sidekick,
Het Speelplein, Kickin' it,
Lab Rats, The suite life on
deck, Pair of kings, Just kid
ding
18:00 Lachen om home 18:00 Helden van 7:
video's, Amuse
ment
19:00 Hart van Neder
land
19:20 Shownieuws
Operation repo,
Reality
18:30 Politie Op Je Hie
len, Serie repor
tages
19:30 RTL CP: Dakar
2013, Verslag
18:10 The Ellen DeGe-
neres Show, Talk-
show
19:05 Judge Hatchett,
Reality
19:35 Judge Maria Lo
pez, Reality
18:05 MasterChef, Kook-
wedstrijd
19:00 Achter gesloten
deuren, Scripted
reality
19:55 Dokters, Scripted
reality
18:00 Veronica's fun
niest videos, Amu
sement
18:15 According to Jim,
Comedy
18:40 According to Jim,
Comedy
19:10 The big bang the
ory, Comedy
19:35 The big bang the
ory, Comedy
20:00 Trauma centrum,
Realityprogramma
20:30 Sherlock Holmes,
Actiefilm
20:30 JCVD, Actiefilm
20:00 Sex and the city,
Komische drama
serie
20:30 Sense and sensi
bility, Romantisch
filmdrama
20:30 Private practice,
Dramaserie
20:00 Two and a half
men, Comedy
20:30 Two and a half
men, Comedy
20:55 The big bang the
ory, Comedy
21:25 Body of proof,
Dramaserie
21:25 2 Broke girls, Co
medy
21:50 2 Broke girls, Co
medy
22:40 Hart van Neder
land
22:30 RTL CP: Dakar
2013, Verslag
22:20 Moordzaken, Do
cumentaire
22:15 Hardcore pawn,
Reality
23:00 Piets weerbericht
23:05 Shownieuws
23:35 De Smaakpolitie
(h), Infotainment-
programma
23:30 Caught on came
ra, Reality
23:15 Sex and the city,
Komische drama
serie
23:45 The Ellen DeGe-
neres Show, Talk-
show
23:15 Achter gesloten
deuren (h), Scrip
ted reality
23:10 American pickers,
Reality
00:35 Trauma centrum
(h)
01:05 Nachtmagazine
actualiteiten sport film
00:25 Mannendingen
01:15 Law Order:
Special Victims
Unit
02:00 Teleshop 7
02:01 Stoute meiden TV
05:00 Car tracks
00:40 Dr. Phil
01:31 Stoute meiden TV
02:01 Post Mortem
02:45 Tommy Teleshop-
05:30 Woningwijs
00:05 Dokters (h)
00:40 McLeod's daugh
ters (h)
01:35 Smaken verschil
len (h)
02:05 Astro TV
02:35 Private practi
ce^)
00:05 The big bang the
ory
00:35 The big bang the
ory
01:00 Nachtprogram
mering: Nacht
club live
Een tatoeage laten zetten, is vaak zo
gepiept. Maar wat als je er weer van
af wilt? Man bijt hond portretteert
de hele week mensen met tattoo-
spijt. Ze vertellen hun verhaal in de
stoel van een lasercentrum.
Nederland 2, 18.55 uur
Na acht jaar en 210 afleveringen is
de koek op voor de populaire kome
dieserie met Alfred van den Heuvel
in de hoofdrol. De Vara zendt de ko
mende zes weken de allerlaatste af
leveringen uit.
Nederland 1, 19.30 uur
Start van een heel nieuwe serie afle
veringen van de Britse datingshow,
waarin een dame wordt voorgesteld
aan een groep vrijgezelle mannen.
Tussen die mannen zitten stiekem
een paar homo's verborgen. De in-
cognito-homo die haar weet te ver
sieren, krijgt 50.000 pond.
RTL 5, 20.30 uur
00
O
SO
O
O
O
O
O
10
O
O
O
O
O
X
Amerikaanse douanemedewerkers
hebben een gevarieerd beroep. Zo
worden ze regelmatig geconfron
teerd met gestolen kunst, drugs en
mensenhandel. De nieuwe serie
start op vliegveld JFK in New York.
NCC, 21.00 uur
De nieuwe reeks van Spoorloos
opent met het verbazingwekkende
verhaal van Daniela, die er stomtoe-
vallig achter komt dat haar al veer
tig jaar dood gewaande Franse va
der nog leeft, in New York.
Nederland 1, 21.15 uur
De voormalig politierechercheur
Carrie heeft een olifantengeheugen,
maar ze weet niets meer van de dag
waarop haar zus werd vermoord. In
de eerste aflevering van deze Ameri
kaanse politieserie gaat Carrie weer
aan de slag.
RTL 4, 21.25 uur
Start vierde seizoen van een van de
populairste Nederlandse dramase
ries van de laatste jaren, met Door,
Kootje, Greet, Huipie en consorten
terug op hun honk in de Jordaan.
Nederland 1, 22.10 uur
Als je terminale patiënten een voor
schot geeft op hun levensverzeke
ring, kunnen ze vóór hun dood
hun wildste dromen verwezenlij
ken. Frans Bromet volgt hypotheek
adviseur Remco Trommel, de be
denker van dit niet onomstreden
gat in de markt.
Nederland 2, 23.00 uur
07:00 Zeeland Nu 07:06 Boven
water, Trugkieke, Regioned,
Verzeeuwigd 08:00 Zeeland Nu
08:06 programmering zoals
tussen 07:06 en 07:56 09:00
Zeeland NU 09:06 programme
ring zoals tussen 07:06 en
07:5610:00 Zeeland NU 10:06
programmering zoals tussen
07:06 en 07:5611:00 Omroep
Zeeland Tekst-tv 18:00 Zeeland
NU, Het Weer, Editie 2013, Re
gioned, Verzeeuwigd 18:52
Zeeland in vogelvlucht 19:00
programmering zoals tussen
18:00 en 18:48 19:52 Zeeland
in vogelvlucht 20:00 program
mering zoals tussen 18:00 en
18:48 20:52 Zeeland in vogel
vlucht 21:00 programmering
zoals tussen 18:00 en 18:48
21:52 Zeeland in vogelvlucht
22:00 programmering zoals
tussen 18:00 en 18:48 22:52
Zeeland in vogelvlucht 23:00
programmering zoals tussen
18:00 en 18:48 23:52 Zeeland
in vogelvlucht
België 1
09:00 Radio 2 op één 12:00
Winterbedden 12:20 Dagelijk
se kost 12:35 Blokken 13:00
Het journaal 13:30 Het Weer
13:35 ledereen beroemd 13:55
Thuis 14:20 Kaat Co 14:50
Midsomer Murders 16:25 Nigel
Slater's Simple Suppers 16:55
Clips 17:05 De topcollectie
van... 17:35 Buren 18:00 Het
journaal 18:12 Het Weer 18:15
Dagelijkse kost 18:30 Blokken
19:00 Het journaal 19:40 leder
een beroemd 20:05 Het Weer
20:10 Thuis 20:40 Beroepen
zonder grenzen 21:30 Het spie-
gelpaleis 22:15 Het journaal
laat 22:30 Silk 23:19 Keno
23:20 Het Weer 23:25 Wolven
aber fair 22:15 Tagesthemen
22:43 Das Wetter im Ersten
22:45 Winter 42/43-Kriegs-
wende
Duitsland 2
09:00 Heute 09:05 Volle Kanne
- Service taglich 10:30 Notruf
Hafenkante 11:15 SOKOWis-
mar 12:00 Heute 12:10 Dreh-
scheibe Deutschland 13:00
ZDF-Mittagsmagazin 14:00
heute - in Deutschland 14:15
Die Küchenschlacht 15:00 Heu
te 15:05 Topfgeldjager 16:00
heute - in Europa 16:10 Die
Rettungsflieger 17:00 Heute
17:10 Hallo Deutschland 17:45
Leute heute 18:05 S0K0 5113
19:00 heute 19:20 Wetter
19:25 Wiso-Dokumentation
20:15 Das Adlon. Eine Familien-
saga 21:45 Heute Journal und
Wetter 22:12 Wetter 22:15
State of Play
Duitsland 3 WDR
07:20 Schooltelevisie 08:20
Planet Wissen -Die ratselhaften
Sinne derTiere 09:20 Eins zu
eins - Gesprach aus Düsseldorf
09:45 hier und heute: Jobben
für den Jetset 10:15 Lokalzeit-
Geschichten 10:45 Aktuelle
Stunde 11:05 Giraffe, Erdmann-
chen fit Co. 11:55 Panda, Gorilla
Co. 12:45 WDR aktuell 13:00
Servicezeit Reportage 13:30 In
aller Freundschaft 14:15 Mord
ist ihr Hobby -161. Falsches
Spiel 15:00 Planet Wissen
16:00 WDR aktuell 16:15 da-
heim unterwegs 18:00 Lokal-
zeit 18:05 hier und heute 18:20
Servicezeit 18:50 Aktuelle
Stunde 19:30 Lokalzeit 20:00
Tagesschau 20:15 Wer kriegt
was? - Der grofêe Erben-check
21:00 markt 21:45 WDR aktu
ell 22:00 Ideale - Wofür lebst
Du? Wofür kampfst Du? 22:45
Fair pay - Warum verdienst Du
mehr als ich? 23:15 Jet zo laa-
09:00 Winterbeelden 12:30
Programmering Ketnet 14:48
100" 14:50 Vranckx 15:15
100" 15:17 50 Years of Bond
Cars: A Top Gear Special 16:19
100" 16:22 Desperate House
wives 17:05 100" 17:07 Food
Super Highway 18:00 100"
18:02 Cheers 18:35 100"
18:37 Brave New World with
Stephen Hawking 19:30 100"
19:32 Login 20:00 TerZake
20:40 Louis Theroux: Twilight
of the Porn Stars 21:40 'Ik heb
nooit gelogen.' Het verhaal van
Monique van der Vorst 22:30
Reyers Laat 23:10 Breaking Bad
07:00 Breakfast 10:15 Wanted
Down Under 11:00 Homes Un
der the Hammer 12:00 Rip Off
Britain: Holidays 12:45 Cowboy
Trap 13:15 Bargain Hunt 14:00
BBC News at One 14:30 Re
gional News and Weather
14:45 Doctors 15:15 Privates
16:00 Escape to the Country
16:45 Perfection 17:30 An
tiques Road Trip 18:15 Point
less 19:00 BBC News at Six
19:30 Regional News and
Weather 20:00 The One Show
20:30 Inside Out 21:00 East-
Enders 21:30 Rip Off Britain
22:00 Miranda 22:30 Mrs
Brown's Boys 23:00 BBC News
at Ten 23:25 Regional News
and Weather 23:35 Have I Got
Old News for You
07:35 Homes Under the Ham
mer 08:35 Saints and Scroung
ers 09:20 Cowboy Trap 09:50
Swing Time 11:30 The Story of
Vernon and Irene Castle 13:00
Daily Politics 14:00 Darts:
World Championships 17:15
Rivers with Griff Rhys Jones
18:15 Antiques Roadshow
19:00 Eggheads 19:30 Great
British Railway Journeys 20:00
Heir Hunters 21:00 University
Challenge 21:30 The Battle for
Malta 22:30 The Polar Bear
07:20 Battle machine bros
08:10 Custom my ride 09:00
South Beach Classics 09:50 Ex
treme engineering 10:40 Auc
tion Kings 11:30 Curiosity:
Mars landing 2012 12:20 Com
mander in Chief 13:10 Myth-
busters 14:00 Stunt junkies
14:25 How it's made 15:15
Mighty ships 16:05 River mon
sters 16:55 Cafe racer 17:20
Fifth gear Europe 18:05 Auc
tion Kings 19:05 Extreme engi
neering 20:00 Dual survival
21:00 Gold rush 22:00 Classic
car rescue 23:00 Salvage hunt
ers
16:25 Spongebob 17:15 Buc
ket fit Skinner 17:40 Ned's sur-
vivalgids 18:05 Big time rush
18:25 Fred: The Show 18:40
Hotel 13 19:05 Cheeeese
19:15 Drake fit Josh 19:40
Ned's survivalgids 20:05 Spon-
gebob 21:00 Victorious 21:20
iCarly 21:45 Zoey101 22:10
Het Huis Anubis 22:35 Degras-
si: The next generation 23:20
Big time rush 23:45 True Jack
son 00:10 Victorious 00:30
iCarly
07:00 Top 7 at 7 07:30 MTV
Breakfast club 10:00 3 from 1
11:10 Snooki fit Jwoww 13:30
Made 14:15 Teen mom 15:00
Degrassi: The next generation
15:25 Moneymakers 15:50
Plain Jane 16:40 Made 17:30
Degrassi: The next generation
17:55 Awkward 18:20 Teen
mom 21:15 Snooki fit Jwoww
21:40 Jersey shore 22:25
Gamekings 22:50 Ridiculous
ness 23:15 Punk'd 23:35 Guy
Code
06:30 Télématin 08:00 Journal
télévisé Radio Canada 08:25
TV5Monde, le journal 08:40
Afrique presse 09:05 Flash
09:10 Ricardo 09:35 Coqueli-
cot fit canapé 10:00 Flash 10:05
En voyage 10:30 Nec plus ultra
11:00 Flash 11:05 Foudre
11:30 Plus belle la vie 12:00
Flash 12:05 Mixeur, les goüts et
les idéés 12:30 Francois Mit
terrand a bout portant - 1993-
199613:30 Journal télévisé de
la RTBF 14:00 Apocalypse: The
Rise of Hitler 16:00 TV5Monde,
le journal 16:30 Questions pour
un champion 17:00 Flash 17:05
Questions pour un champion
18:00 TV5Monde, le journal
18:20 L'invité 18:35 Toussaint
Louverture 20:10 Flash 20:30
Journal de France 2 21:00 Star
ter 21:55 D'une jungle a
I'autre 22:30 Un an sur le fil
23:00 TV5Monde, le journal
23:10 Journal de la RTS 23:40
TV5Monde, le journal Afrique
00:00 Les Bronzés font du ski
07:00 Megafactories 08:00 The
dog whisperer 09:00 Monster
fish 10:00 Family guns 11:00
Drugs Inc. 12:00 The dog whis
perer 13:00 Monster fish 14:00
World's toughest fixes 15:00
Megafactories 16:00 Family
guns 17:00 Drugs Inc. 18:00
The dog whisperer 19:00 Alas
ka wing men 20:00 Abu Dhabi
21:00 To catch a smuggler
22:00 Seconds from disaster
23:00 To catch a smuggler
Animal Planet TLC
07:15 Cats 101 08:10 Bad dog
09:05 Profiles of nature 10:10
Animal cops Philadelphia 10:50
Call of the wildman 11:15 Wild
life SOS 11:40 Wild Africa res
cue 12:30 Animal precinct
13:20 Profiles of nature 14:10
Cheetah kingdom 14:35 The
really wild show 15:00 Oprah:
Behind the scenes 15:50 Ex
treme couponing 16:15 Brides
of Beverly Hills 16:45 Say yes to
the dress 17:10 My mum is ob
sessed 18:00 Mad about the
house 19:00 What not to wear
20:00 Rich bride, poor bride
21:00 Medics on call 22:00 24
hours in AfiiE 23:00 Scorned:
crimes of passion 23:50 Most
evil
09:00 Tagesschau 09:05 Die
Zürcher Verlobung - Drehbuch
zur Liebe 10:35 Brisant 11:00
Tagesschau 11:05 ARD-Buffet -
Leben Sr geniefSen 12:00 Tages
schau 12:15 ARD-Buffet - Le-
ben fii genielSen 13:00
ZDF-Mittagsmagazjn 14:00 Ta
gesschau 14:10 Rote Rosen
15:00 Tagesschau 15:10 Sturm
der Liebe 16:00 Tagesschau
16:10 Nashorn, Zebra Si Co.
17:00 Tagesschau 17:15 Brisant
18:00 Verbotene Liebe 18:50
GrolSstadtrevier 19:45 Wissen
vor8 - Zukunft 19:50 Wetter
vor acht 19:55 Börse vor acht
20:00 Tagesschau 20:15 Der
Edeka/Rewe-Check 21:00 Hart
06:20 Roary de Racewagen
06:30 Dora 06:55 Spongebob
07:30 Big time rush 07:55 Luc
ky Fred 08:20 T.U.F.F. Puppy
08:30 Dora 08:55 Bubble Gup-
pies 09:20 Timmy tijd 09:30
Tickety Toe 09:45 Struisvogel
Olive 09:55 Peppa 10:05 Pirn fit
Pom 10:15 Umizoomi 10:35
Dirk Scheele 10:50 Go Diego
Go! 11:15 Pieter Post 11:30
Thomas de Stoomlocomotief
11:40 Shaun het schaap 11:45
My little pony 12:10 Victorious
12:35 Wingin' it 12:55 iCarly
13:20 Spongebob 13:55 Barn
yard 14:30 My life as a teenage
robot 14:55 Fairly odd parents
15:40 Fanboy fii Chum chum
16:00 Pinguïns van Madagascar
Comedy Central
07:05 Seabert 07:25 Kuifje
07:50 Snorkels 08:10 My little
pony 08:35 Heidi 09:00 Sein
feld 09:50 Spin city 10:35
Community 12:30 Seinfeld
13:20 Spin city 14:00 Commu
nity 15:35 Psych 16:25 Scrubs
17:05 Friends 17:55 Family guy
18:20 Futurama 18:40 South
Park 19:00 Psych 19:45 Family
guy 20:05 Futurama 20:30
South Park 20:55 Scrubs 21:40
Off centre 22:00 Friends 22:50
Seinfeld 23:40 Spin city
08:30 Rally: Dakar Rally Raid
09:00 Tennis: ATP toernooi
10:00 Langlaufen: World Cup
11:15 Skispringen: World Cup
12:15 Biatlon: World Cup
13:45 Tennis: ATP toernooi
14:45 Snooker: Europese tour
16:00 Biatlon: World Cup
17:30 Skispringen: World Cup
18:45 Eurogoals 19:00 FIFA Bal
lon d'Or 20:00 Rally: Dakar Ral
ly Raid 20:30 WATTS 20:45 Pro
wrestling: This week on world
wrestling entertainment 21:15
Darten: WK 23:00 Rally: Dakar
Rally Raid 23:30 Skispringen:
World Cup
07:00 World Report 09:00
World Sport 09:30 News Spe
cial 10:00 World Business To
day 11:00 BackStory 11:30 Af
rican Voices 12:00 World One
13:00 Fareed Zakaria GPS
14:00 News Stream 15:00
World Business Today 16:00 In
ternational Desk 17:00 Global
Exchange 18:00 World Sport
18:30 African Voices 19:00 In
ternational Desk 20:00 Quest
Means Business 21:00 Aman-
pour 21:30 CNN NewsCenter
22:00 Connect the World with
Becky Anderson 23:00 Aman-
pour 23:30 World Sport