M 20 Ifamilieberichten d1ensenlinq.nl Dies Verdonk Eddij de Waal Robert Aloys Buysrogge Willem Pieter de Haze Pieter van de Linde Piet maandag 7 januari 2013 Als ik ooit dood zal zijn; jij mij missen zou, zomaar op een regendag, luister dan naar het lied van de regen bij het fluiten van de wind: volmaakte harmonie en tijdloos bovenal. Sluit je ogen dan en weet dat ik bij je ben. Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, laten wij u weten dat na een kort stondige ziekte is overleden mijn lieve vrouw, dochter, onze moeder, schoonmoeder en bomma Mariëtte Kop-Casus echtgenote van Karl Kop Zij overleed in de leeftijd van 63 jaar. Karl Kop Roza Casus-Vermeren Pascale en Jan Michael Rany Sandra en Hidde Gent (B), 4 januari 2013 Duivenhoekseweg 5,4587 RG Kloosterzande U kunt afscheid nemen van Mariëtte in het uitvaart centrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, opdonderdag 10 januari van 18.00 tot 18.45 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 11 januari om 11.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar alleen gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Onze speciale dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgsaam Kliniek Hulst voor de geweldige en liefdevolle verzorging. 't Is goed zo, het speelt geen rol.. Verdrietig nemen we afscheid van onze lieve pa, opa en overopa in de mooie leeftijd van 87 jaar "tot het laatst toe belangstellend" Nieuwdorp: Colijnsplaat: Goes: Heinkenszand: Oost-Souburg: Colijnsplaat: 's-Heerenhoek: Nelly en Ko Niels en Anouk, Quinn Dennis en Luscha Petra en Piet Anouk Evi en Fabian Huib en Annet Justin Jan en Connie -in herinnering- Wette en Roel Jeroen en Henrieke Marije en Hein Karin en Rob Kim en Lorenzo Romy Lianka en Michel Naomi Rowdy Arno en Janneke Charlene Xavi Nieuw en St. Joosland, 5 januari 2013 Een woord van dank voor het personeel van het verpleeghuis te Nieuw en St. Joosland voor de goede zorg aan hem besteed. We hebben een gedenkplaats waar je een herinnering, foto, kaarsje en condoleance kunt plaatsen, http://dierbareherinneringen.nl/dies-verdonk Correspondentieadres: Citadel 9, 4455 AG Nieuwdorp De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op donderdag 10 januari om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er vanaf 12.15 uur gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het dapper gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden, wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Rust nu maar uit. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, laten wij u weten dat na een kort stondige ziekte is overleden mijn lieve man, onze broer en zwager Eduardus Josephus Louisa de Waal Eddij echtgenoot van Joke de Waal-Scheele Groenendijk, 29 juli 1956 t Gent (B), 3 januari 2013 Kloosterzande: Joke Hengstdijk: Joseph en Miriam t Kloosterzande: Marie-Louise en Robert, Ronnij t Hoek: Etiënne en Marjan Correspondentieadres: Pastoor Smulderspstraat 68, 4587 AK Kloosterzande U kunt afscheid nemen van Eddij in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 9 januari van 18.'00 tot 18.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 10 januari om 10.30 uur in de parochiekerk H. Martinus, Groenen dijk 40 te Kloosterzande, waarna om 12.30 uur de crematie plechtigheid volgt in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis Na een kort ziekbed is dapper strijdend, onze oom veel te vroeg van ons heengegaan. Wij wensen Joke alle sterkte om dit verlies te dragen. Iwan Jacqueline, Milan, Kelsey, Britt Annelies Peter, Kay, Mara Cindy Henk, Fabian, Esmee Rudi Jolien Alissa Tot ons groot verdriet is toch nog onverwacht van ons heengegaan onze papa, opa, broer, zwager en oom. We zijn dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven. Rob Ar Hulst, 20 maart 1944 t Goes, 5 januari 2013 Middelburg: Marie-José Buysrogge Daniël, Juul Middelburg: Wies Buysrogge Harm Willemsen Leijntje, Samuel Breda: J.A.L. Buysrogge Hapert: J.B.M. Langenhorst-Buysrogge W.P.J.T. Langenhorst t Malden: G.M.A. Buysrogge C.M.I. van den Broek Breda: M.Th. Buysrogge Hulst: l.lI.M. Buysrogge Neven en Nichten Blauwedijk 29,4331 JC Middelburg Papa is thuis, alwaar geen bezoek. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 10 januari om 12.00 uur in de aula van de Gemeentelijke Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal daar de begrafenis plaatsvinden. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid om de familie te condoleren in Hotel Van der Valk Middelburg, Paukenweg 3 te Middelburg. Indien u geen persoonlijke uitnodiging heeft ontvangen, wilt u deze aankondiging dan als zodanig beschouwen. De Heer is mijn Herder. Na een moeizame laatste periode heeft de Heer tot zich genomen onze lieve vader, opa en overgrootvader sinds 2 maart 1992 weduwnaar van Cornelia de Bruine. Stroodorp, 5 december 1919 t Colijnsplaat, 4 januari 2013 Jan en Nel Kramer - de Haze Martin en Davien Ylana en Fabian William en Daniëlle Corine en Louis Laurens Ron de Haze Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die hij in Cleijenborch heeft mogen ontvangen. Zorgcentrum Cleijenborch, Dr. Maasstraat 4, kamer 307, Colijnsplaat Correspondentieadres: Havelaarstraat 101,4486 BB Colijnsplaat Vader is opgebaard in zijn eigen kamer in Cleijenborch. Daar is gelegenheid om nog even bij hem te zijn op dinsdag 8 januari van 19.00 tot 19.30 uur. De dankdienst voor zijn leven zal worden gehouden op donderdag 10 januari om 13.00 uur in kerkgebouw De Ark, Veerweg 100 te Kamperland. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het jeugdgebouw achter de kerk. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Sterven doe je niet ineens, maar af en toe 'n beetje, en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je, het is je dikwijls zelfs ontgaan, je zegt: ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Na een leven vol moed en vertrouwen, is op 80-jarige leeftijd rustig ingeslapen onze lieve papa, schoonvader, opa, overgrootvader en vader van mijn kinderen Wolphaartsdijk, 26-4-1932 Ossendrecht: t Goes, 4-1-2013 Hansweert: Heinkenszand: Amersfoort: Kapelle Kalmthout (B) Goes Els en Leo Renato Romy en Arno Pierre en Jeannette Roosmarijn Niels Lenie en Peter Fauve en Anne, Jolie Meggan en Rick Bart en Lisa Britt Karin en Johan Anne Lisa Freddy en Esther Yvonne en Lauran Leny van der Weele Correspondentieadres: Mutsestraat 10, 4641 SJ Ossendrecht Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 9 januari f -van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum Monuta, Fluitekruidstraat 8, Goes. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden in familiekring.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 20