üifsrJsdeiJ H1ensenlinq.nl familieberichten I 19 Leendert Cornelis Bom Lee Mode Leendert Cornelis Lee Leendert L.C. BOM Bom Leendert Leendert Bom Dag lieve oma Hendrika Marcusse-Lisseveld Weduwe van Pieter Jacob Marcusse Johannes Philippus Pattli Joop Joop Pauli Joop Pauli Joop Pauli JOOP PAULI maandag 7 januari 2013 Geheel onverwachts moeten we missen mijn lieve man, onze goede vader en trotse opa 11 juni 1948 f 4 januari 2013 Loes Bom - Claus Lea en Patrick Perry Liam Lenie en Maarten Kerkstraat 16 4328 LJ Burgh Tel: 0111-658030 Leendert is thuis, waar dagelijks gelegenheid is om afscheid te nemen. We willen samenkomen op vrijdag 11 januari om 10.45 uur op het huisadres Kerkstraat 16 te Burgh. Hierna gaan we gezamenlijk met Leendert naar de begraafplaats van Burgh voor de begrafenis om 11.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten op bovengenoemd huisadres. Door familieomstandigheden is onze winkel vrijdag 11 januari 2013 de gehele dag gesloten. Wij moeten met veel verdriet afscheid nemen van onze broer, zwager en oom. Rini Sandra Petra Jacob Hans Anja neefjes nichtjes Burgh, 4 januari 2013 Veel te vroeg, we hadden nog zoveel plannen, we hadden nog zoveel plezier kunnen hebben. Bedankt voor je vriendschap en alle herinneringen. Willem plotseling overlijden van ons lid van verdienste, de heer: De heer Bom was de eerste erkende zweefvliegtechnicus van onze club en heeft gedurende vele jaren het technisch onderhoud van de vloot voor zijn rekening genomen. De laatste jaren was hij havenmeester van het vliegveld. De heer Bom zou dit jaar 50 jaar lid van de vereniging zijn. Wij wensen zijn echtgenote en kinderen veel sterkte toe bij het verwerken van het verdriet dat zijn heengaan voor hen zal betekenen. Namens de Vliegclub Haamstede, Gijsbert Buijs, voorzitter Willem Bitter, secretaris. Hij is er niet meer, een man van weinig woorden, recht door zee, voor dag en dauw klaar om te helpen, genietend van andermans plezier en prestaties, een zweefvlieger en techneut in hart en nieren. We zullen nog veel aan je denken en we zullen je missen. Wij wensen zijn vrouw, dochters, kleinkinderen en andere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies Je zweefvliegvrienden, Samenwerkende zweefvliegers Midden Zeeland Stressless groep Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Letterlijk heeft hij zijn stempel op onze ondernemingen achtergelaten. We zijn hem daar dankbaar voor en het zal altijd in onze herinnering blijven. Fierens Financieel ristorante il gallo pizzeria di firenze Piet, Marion, Jarko en Jorick Fierens Het afscheid is definitief, maar de herinnering onuitwisbaar. Sandra en Dennis Astrid Pieter Karola Elise en Sebastiaan Amber, Nick Nydia en Maik Jane Melody, Liza June Patrick en Esther Gerard en Natasja Marjet en Marco Bedroefd, maar met dankbare herinneringen in ons hart, geven wij u kennis van het onverwacht overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Ar Amsterdam f Wissenkerke 5 februari 1932 4januari 2013 Wissenkerke: Arie Marcusse Ria Marcusse-de Pree Sandra en Dennis Astrid Pieter Karola Krabbendijke: Rien Marcusse Ria Kummeling Elise en Sebastiaan Nydia en Maik Patrick en Esther Fijnaart: Yvonne Hanson-Marcusse ~in herinnering- Kees Hanson Simone Lap Gerard en Natasja Marjet en Marco Arnemuiden: Peter Marcusse Monique Roedts Dominique en Sanne Youri Colin En achterkleinkinderen Correspondentieadres: Provincialeweg 8,4491 PK Wissenkerke. Dinsdag 8 januari is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegen heid tot condoleren en kunt u afscheid nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De crematieplechtigheid zal naar haar eigen wens in besloten kring plaatsvinden. Tót het eind heb je gestreden, mi mag je rusten. - Met veel verdriet, omdat hij niet meer bij ons is, maar ook terugkijkend op zo veel fijne herinneringen, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, vader, schoonvaderen onze lieve trotse opa Oostkapelle, 23 februari 1941 Vlissingen, 4 januari 2015 Corrie Pau li-van der Meule WjËÊ&M «g -* fj|2 Yvonne Hage-Pauli Harry Hage Mario Hillebrand Joshua Hage Onze bijzondere dank gaat uit naar dr. Kerkhofs, dr. Mookhram en het t.g.vvan Stichting Werkt voor Ouderen. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 10 januari van 14.30 tot 15.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom - Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 10 januari om 15.30 uur in crematorium Middelburg. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. -correspondentieadres: Bloemenlaan 62,4382 SH Vlissingen- Met grote bewondering waarop hij met zijn ziekte is omgegaan hebben we afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Frans t en Jenny Pauli John, Jeannette en Kevin Sturm Belangrijk is niet alleen de weg die je gaat! Maar ook de sporen die je achterlaat. Wij zijn verdrietig om het heengaan van onze lieve zwager en oom Joop, wat zullen we je missen. Saar de Wijze-van der Meule Cees de Wijze Patricia en Celine Jongste broer van onze vader en schoonvader Onze oom We zullen hem missen' We wensen Corrie, Yvon, Harry, Mario en Joshua veel sterkte toe. Harry, Marjolijn, Jorien en Harm Ruud, Eva, Dylan en Elmar Tot ons verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze vriend Wij wensen Corrie, Yvon, Harry en kleinkinderen veel sterkte toe in de komende tijd. Terneuzen: Tonnie Kerkhove Riet Kerkhove-Saaman Petra Kerkhove Terneuzen, 4 januari 2013.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 19