SLAZ en HZCult houden 'avond met Bart Chabot' zeeland 117 FbtS door het jaar begint met 'Les Misérables' Toneelopvoering van groep 'Pauze' afgelast informatie van het waterschap Volg Sweetdeal op TWftter en Facebook 6 @SWEETDEALZEELND f /SWEETDEAL.ZEELAND 'Wibi Soerjadi leert je de emoties achter de muziek te VOelen'n Z013, het 'overgangsjaar in het ^Scheldest romen Postadres: Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg Bezoekadressen: Kanaalweg 1,4337 PA Middelburg Kennedylaan 1, 4538 AE Terneuzen 088-2461000 (lokaal tarief) fnfo@scheldestromen.nl www.scheldestromen.nl MIDDELBURG - De Stichting Literai re Activiteiten Zeeland (SLAZ) houdt dinsdag 8 januari in samen werking met HZCult 'een avond met Bart Chabot' in de aula van de Zeeuwse Bibliotheek. Chabot (1954) is dichter, schrijver en podiumdier. Hij debuteerde in 1981 met de dichtbundel Popcorn. Sindsdien verschenen er regelma tig nieuwe bundels die verzameld werden in twee dikke verzamel bundels: Greatest Hits 1 (2004) en Greatest Hits 2 (2009), tezamen goed voor 903 bladzijden aan ge dichten. Chabot is ook de auteur van een aantal verhalenbundels zoals on der meer Babyion Hotel (1988), Duingeest (1989), Elvistranen (2004) en Schiphol Blues (2009). Bekendheid kreeg hij mede door zijn theateroptredens met Remco Campert, Jan Mulder, Herman Brood, Jules Deelder, Martin Bril en Ronald Giphart. Over Herman Brood schreef hij een succesvolle vierdelige biografie. Zijn meest re cente boek is Diepere Lagen. Ver slag van een bestraling (2011). Cha bot vertelt'daarin over de behande ling van een hersentumor die bij hem in 2010 werd ontdekt. Di. 8 jan., Zeeuwse Bibliotheek, Middel burg, 19.00 uur. MIDDELBURG - Toneelvereniging Pauze uit Middelburg ziet zich ge noodzaakt wegens langdurige ziek te van een van de speelsters de op voeringen van de twee korte to neelstukken Centre Court en Wilde Vaart af te gelasten. De opvoeringen van deze twee stukken met eenzelfde thema, te weten 'loslaten', stonden gepland voor vrijdag 11 en zaterdag 12 janua ri en voor zaterdag 19 en zondag 20 januari in het Minitheater in Middelburg. Het bestuur van Pauze gaat bezien of de voorstellingen op een later tijdstip het komend jaar alsnog kunnen worden opgevoerd. Saxofoniste Femke Steketee speelt tijdens het nieuwjaarsconcert van HZO 'Fantasie' van Villa-Lobos. foto Lex de Meester Pianist Dies van den Berg soleert bij HZO in de compositie 'Spellbound'van Rozsa. foto Lex de Meester maandag 7 januari 2013 kader van cultuursubsidies, hoopt Pianist Dies van den Berg (19) HZO nog 4 concertseries te geven. De keuren van waterschap Scheldestromen 2011 bevatten regels ter bescherming van de waterkeringen en de openbare wegen die bij het waterschap in beheer zijn. In de Keur watersysteem zijn voor de waterkering verschillende zones vastgelegd waarbinnen voor bepaalde werken en werkzaamheden een watervergunning vereist is. In de Keur wegen zijn regels vastgesteld waarbinnen voor het uitvoeren van bepaalde werkzaamheden aan de wegen een ontheffing vereist is. Het waterschap is voornemens een watervergunning te verlenen voor de bouw van een paviljoen op het Havenplateau te Paal, het berijden van een overgang en een werkweg aldaar en de aanleg van een parkeergelegenheid aan de Zeedijk. Het voornemen om een ontheffing wegen te verlenen is ten behoeve van de aanleg van de parkeergelegenheid aan de Zeedijk. Deze ontwerp besluiten liggen vanaf 9 januari 2013 tot en met 20 februari 2013 ter inzage op de waterschapskantoren in Middelburg en Terneuzen, elke werkdag van 8.00 uur tot 17.00 uur. De ontwerpbesluiten liggen ook ter inzage op het gemeentehuis van de gemeente Hulst. Uitgebreidere informatie over het onderwerp in deze advertentie vindt u op: www.scheldestromen.nl/waterschapsblad TERNEUZEN - Film by the Sea (FbtS) door het jaar begint het pro gramma in het nieuwe jaar van avond om 20.00 uur in CineCity in Terneuzen met de voorpremiè re van de film Les Misérables, geba seerd op het bekende boek van Victor Hugo. De regie is van Tom Hooper (Awardwinnaar voor The Kings Speech De film wordt dinsdag om 14.00 uur en 19.30 uur ook opgevoerd in CineCity in Vlissingen. Les Miséra bles speelt zich af in de 19e eeuw in Frankrijk. Ex-gevangene Jean Valjean (Hugh Jackman) wordt na zijn voorwaardelijke vrijlating ja ren achtervolgd door de meedo genloze agent Javert (Russell Cro we). Valjeans leven verandert als hij de zorg op zich neemt van Co- sette (Amanda Seyfried), de doch ter van de alleenstaande moeder Fantine (Anne Hathaway).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 17