CM ZOEKT MENSEN. Primera OVET b m werkenbijcm.nl Helpenden en Verzorgenden Zelfstandige ondernemer (m/u) Magazijnbediende m/v ofte) 8 V. 1W zaterdag 5 januari 2013 OVET B.V.is een stuwadoorsbedrijf met ongeveer 116 werknemers met overslag- en opslagterminals in Terneuzen en Vlissingen voor internationale Quality in bulk klanten in de staal- en energiesector voornamelijk in Europa. Voor onze terminals in Terneuzen en Vlissingen zijn wij op zoek naar een Taakomschrijving De magazijnbediende zorgt voor het nauwkeurig bijhouden van voorraden binnen het magazijn of de als magazijn dienende opslagruimten. Hij doet dit naar behoefte voor onze beide terminals. Hij beheert de opgeslagen goederen (inclusief bestellingen) en verzorgt de uitgifte en controle van goederen. De magazijnbediende werkt onder de dagelijkse leiding van de Inkoper. De werkzaamheden vinden plaats in dagdienst. Bereikbaarheid en oproepbaarheid buiten kantooruren ingeval van spoedeisende bedrijfssituaties behoren tot de mogelijkheid. Functie-inhoud het controleren van rekeningen, signaleren van prijsverschillen en wijzigingen in leveringscondities. het registreren van de magazijnadministratie volgens de vereiste procedures in het centrale computersysteem van Ovet. het verzorgen van de baliedienst voor de uitgifte van goederen (met registratie), schoonhouden van de centrale magazijnruimte en verzorgen van kleine onderhoudswerkzaamheden. het bedienen van de hefttruck en andere mechanische hulpmiddelen. Functie-eisen MBO-niveau verkregen door opleiding of ervaring technische kennis en ervaring goede communicatieve vaardigheden klantgericht, kwaliteits- en veiligheidsbewust een flexibele en enthousiaste kandidaat, die graag in een team werkt en hierbij tegelijkertijd de verantwoordelijkheid voor het beheren van het magazijn in acht weet te nemen in bezit van rijbewijs B en beschikt over eigen vervoer Geïnteresseerden voor deze functie kunnen hun schriftelijke sollicitatie vóór 20 januari 2013 richten aan Ovet B.V., t.a.v. afdeling P&O, Postbus 1200, 4530 GE TERNEUZEN of per mail personeel@ovet.nl Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Erwin de Vries (Inkoper) op tel. 0115-676817 of 06-23694415. Sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden in week 5. I I corporate mobile messaging Medio 2013 opent Allévo Nieuw-Borrendamme in Zierik- zee: Een modern zorgcomplex met o.a. groepswoningen voor (dementerende) bewoners, thuiszorg, dagverzorging, wijkpost, uitleen, een winkeltje en een Grand Café. Wil jij graag aan de slag in Nieuw-Borrendamme? Wij zoeken Speciaal voor.sollicitanten houden we een informatie-bij- eenkomst met rondleidingen op zaterdag 12 januari, van 11.00 tot 12.30 uur. Heb je interesse, meld je dan aan voor 8 januari 2013 bij peno@allevo.nl. Hier kan je ook nadere informatie opvragen. Wij nemen dan contact met je op. f -VifHTf:irm m" I www^Hevcui^^ Coöperatie Primera b.a. is een samenwerkingsverband van zelfstandige onder nemers met 450 winkels in Nederland. De basisassortimenten van de Primera winkel worden gevormd door tabak, tijdschriften, wenskaarten en kansspelen. Voor de Primera winkel in het centrum van Goes is Coöperatie Primera b.a. op zoek naar een: Uw profiel: enthousiast, gedreven en gemotiveerd ondernemend; bereidheid tot samenwerking; in het bezit van ondernemerskwaliteiten; ervaring in de detailhandel; beschikking over een beperkt eigen startkapitaal van 20.000,--. Voldoet u aan dit profiel dan kunt u per e-mail of telefonisch een reactieformulier aanvragen bij het secretariaat van Coöperatie Primera b.a. Aan de hand van het reactieformulier zullen wij contact met u opnemen. Voor verdere informatie/vragen kunt u contact opnemen met de heer Addi Swart, telefoonnummer: 06 - 13 71 34 59. Uw voordelen als ondernemer bij Coöperatie Primera b.a. succesvolle winkelformule, marktleider in de branche; goede marges en aantrekkelijke bonussen door samenwerking met vooraanstaande bedrijven en leveranciers; reclame en promotie-pakket (folder, radio, tv); intensieve ondersteuning door winkelbegeleiders; sterke private labels; jonge enthousiaste club van, voor en door ondernemers; de voordelen van samenwerking in combinatie met de kracht van de zelfstandige ondernemer. Coöperatie Primera b.a. Koeweistraat 14 4181 CD Waardenburg Tel 0418 - 65 10 07 Fax 0418 -65 31 03 info@primera.nl www.primera.nl/ondernemer-wvorden Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 48