0 fDensenlinq.nl familieberichten I 37 Jan Peters Fenna Peters Adriaantje Maria van de Velde- Rotte Wim de Graaf Leon Dominicus Vanhijfte Bart Volmer Maatje Elisabeth Harmsen-Verdaasdonk Bram de Nooijer Pieter Brasser Cornells Jan Bierens zaterdag 5 januari 2013 Groot was zijn liefde groot het verdriet mooi de herinneringen die hij achterliet Geheel onverwacht ging een bijzonder mens van ons heen. Met veel verdriet omdat hij niet meer bij ons is, maar ook terugkijkend op zo veel fijne herinneringen,geven wij kennis varrhet overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, en trotse opa echtgenoot van Vlaardingen 17 januari 1942 Terneuzen: Elsdorf (D): Nijmegen: Terneuzen 2 januari 2013 Fenna Peters Robert en Carola Patrick Marion en Hans Ivar, Lars Jacob catsstraat 16 4532 BZ Terneuzen De afscheidsbijeenkomst waarvoor wij u uitnodigen, zal op dinsdag 8 januari om 10.00 uur plaatsvinden in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de bijeenkomst in het crematorium. 1 Heden overleed onze lieve zuster, schoonzuster en tante Zwaar valt ons dit verlies. Westkapelle: T.A. Hengst-Rotte K. Hengst Leo, Wim Op 2 januari 2013 hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve buurvrouw Jaantje van de Velde-Rotte Wat zullen wij ons "loopje" naar haar gaan missen. We zijn er dankbaar voor dat haa. deur altijd voor ons open stond. Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Adrie en Jopie Kouwenberg Eelco, Angela, Finn en Britt Kouwenberg Anja van der Panne, Luca en Hazel Wim en Greetje Berrevoets Anita van IJsseldijk Jacqueline Beaujon Kees en Ineke Bos Sylvia en Jeroen Bos Jos en Annem'arie van der Have Jo van der Have Marleen en Ina van der Have Hans en Martineke Biesma Martijn en Renate van Luijk Roelof en Hanneke Winters Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze goede en sportieve badmintonvriend' Wij wensen Anja, kinderen en familie heel veel kracht en sterkte toe. Teamgenoten DGA Arnold, Clara, Eveline en Els Ons bereikte het droevige bericht dat op 95-jarige leeftijd is overleden de heer Andries Poppe Oud-voorzitter Bestuur en Raad van Commissarissen van de Zuivelonderneming DMV-Campina te Veghel Gedurende 34 jaar is hij met veel deskundigheid, betrokken heid en persoonlijke inzet voor onze coöperatie werkzaam geweest. Voor zijn vele verdiensten zijn wij hem blijvend erkentelijk. Ons medeleven gaat uit naar zijn nabestaanden. Zuivelcoöperatie FrieslandCampina Bestuur en Directie bezige handen en een sterke wil vielen na een mooi leven stil Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van mijn levenspartner, onze vader, groot- en overgrootvader levenspartner van Licia Boeije Sluiskil, 11-9-1922 f Terneuzen, 3-1-2013 HoekLicia Boeije Philippine fam. F. Vanhijfte TerneuzenJenny Vanhijfte Samantha Michelle Terneuzen Judith en Jos Pauwels-Vanhijfte Davy Nikita en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Ambachtstraat 12 4538 AW Terneuzen Dinsdag 8 januari is er van 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium aan de Hughersluys te Terneuzen. De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 9 januari om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na de plechtigheid kunt u de familie condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen kunnen deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Hartelijk dank voor uw overweldigende helangstelling en medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Het heeft ons diep getroffen dat hij bij zo velen een warm plekje in het hart heeft. Dit biedt ons de kracht om verder te gaan. Lien Volmer - Pronk Esther en Xavi Sara, Eva Ruth en Erik Debora Vlissingen, januari 2013 Tevens willen wij u een goed en gezond 2013 toewensen. Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor het medeleven na het overlijden van onze zorgzame moeder, oma en omi kinderen, klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, januari 2013 De vele blijken van medeleven in welke vorm dan ook na het overlijden van mijn lieve man, onze (schoon-) vader en opa zijn ons tot grote steun. Wij willen u op deze manier heel hartelijk bedanken. Het heeft ons goedgedaan. Els de Nooijer- Louwerse Marjan en Jeroen, Merlijn en Joris Truud en Conno, Eline en Robbert Peter en Marga Gapinge, januari 2013 Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven na het plotseling overlijden, bij de afscheidsdienst en dè begrafenis van mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader en opa willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Korrie Brasser- Louws Kinderen en kleinkinderen Januari 2013 In ons verdriet om het plotseling overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en onze lieve, trotse opa mochten wij steun ervaren van uw medeleven. Uw gebed, de kaarten, brieven en uw aanwezigheid bij de begrafenis hebben ons goed gedaan. Wij zeggen u hiervoor hartelijk dank. K.C. Bierens-de Visser Suzanne Bierens Marianne en Martin Janse-Bierens Rosanne en Joris, Emily, Mart-Jan Carolien en Peter Brasser-Bierens William, Manuel Grijpskerke, januari 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 37