Q fD9nseniinq.ni familieberichten I 33 Leonard Theophile Wauters Agnes Amelia Marie Raes Levien Salomé Levinus Abraham Salomé Tiny Galle-Ivens Johanna Maria van der Steenhoven-van Ommeren t COl Of O ^:amj|ieberichten vrijdag 4 januari 2013 Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in de stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Bedroefd, maar dankbaar dat hem een verdere lijdensweg bespaard is gebleven, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze pa, schoonpa en opa weduwnaar van 19-03-1927 t 03-01-2013 Sas van Gent Terneuzen Philippine: Paul en Linda Wauters-Notschaele Westdorpe: Frank en Chantal Wauters- van Hecke, Dionne OP en Lou Jori en Amoud Cadzand: Mimi en Ron Goossen-Wauters Tom Klaas en Debbie Familie Wauters Familie Raes Philippine, 3 januari 2013. Corr.adres: Castiliestraat 114553 BR Philippine. De crematieplechtigheid waarvoor wij u uitnodigen zal plaatshebben op woensdag 9 januari om 11.00 uur in het crematorium van Terneuzen, aan de Bellamystraat 28c, waar u na afloop de familie kunt condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Tot ons verdriet is toch nog vrij plotseling overleden onze zwager en oom, echtgenoot van Hanna Salomé-de Bruijne, in de leeftijd van 88 jaar. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Zierikze^: Leendert Becu Sien Becurde Bruijne Joke en Paul Zuidzande: Piet Kools t Annie Kools-de Bruijne Peter t Jozien en Pierre Een boer oogst wat hij heeft gezaaid... Op 1 januari hebben we in aanwezigheid van de hele familie verdrietig afscheid genomen van mijn lieve, zorgzame echtgenoot, onze geliefde en onvergetelijke vader, opa en over-opa Levien echtgenoot van Hanna de Bruyne Zuidzande, 8 januari 1924 t Oostburg, 1 januari 2013 Zuidzande: J.J. Salomé-de Bruyne Vriezenveen: Eri en Els Arnout en Renata, Kyril, Arina Hiske en Victor, Lize Mariet en Dirk Karlijn en Caspar Heinkenszand: Adri en Gerrie Martine en Barry, Mik, Tess Rick en Michelle Zuidzande: Hans en Rian Lizanne en Wesley Yannick Jorrit Correspondentieadres: J.J. Salomé-de Bruyne, Eikenstraat 2, 4505 AD Zuidzande De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op maandag 7 januari om 11.00 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c, 4532 CP Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de bijeenkomst. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Alle herinneringen blijven ...maar er komen geen nieuwe meer bij Diepbedroefd om de leegte die zij bij ons achterlaat, maar dankbaar voor de liefde en warmte die zij ons en vele anderen heeft gegeven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn dierbare echtgenote, onze lieve zorgzame moeder en schoonmoeder, onze liefste oma, zus en schoonzus geboren, 5 februari 1930 overleden, 30 december 2012 Terneuzen: Francois L. Galle Waterloo, Canada: Wim en Jolanda Nadine, Nina Schoten, België: Frank en Ans Pim, jeroen, Eline Weesp: Christianne en Guido Manon, Timo Familie Galle Familie Ivens Churchilllaan 996 4532 JH Terneuzen De uitvaartdienst zal gehouden worden op zaterdag 5 januari a.s. om 10.30 uur in de Emmaüs Kerk, Alb. Thijmstraat 2 te Terneuzen. Samenkomst in de kerk. Voorafgaand aan eerdergenoemde dienst is er vanaf 10.00 uur gelegenheid tot Condoleren. Na afloop van de dienst vindt de crematie in besloten kring plaats. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Neem Heer mijn beide handen en leid Uw kind, tot ik aan d' eeuw'ge stranden de ruste vind! Gezang 232 vers 1 'Op Nieuwjaarsdag 2013 ben ik met mijn klavertje vier nog één keer over de boulevard van Vlissingen gelopen. Ik heb genoten.' Een dag later is mama overleden. weduwe van Dirk van der Steenhoven 10 september 1929 12 januari 2013 Een mooier afscheid konden we haar niet geven. Kees Dirk Frank Hugo Onze moeder is thuis, Nassaulaan 62 te Goes, waar gelegenheid is tot persoonlijk afscheid nemen op zaterdag 5 januari van 16.00 tot 16.30 uur. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op dinsdag 8 januari om 14.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De begrafenis zal omstreeks 15.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, naast het rouwcentrum, te Goes. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer van bovengenoemd rouwcentrum. Correspondentieadres: Weissenbruchstraat 22, 6813 KK Arnhem E-mail: dirkvandersteenhoven@upcmail.nl Verdrietig delen wij u mede dat is overleden mijn man, onze vader en opa Leonardus van Gessel - Leen - Ovezande, 3 maart 1934 - 's-Heerenhoek, 2 januari 2013 's-Heerenhoek: Jo van Gessel-Rijk Oegstgeest: Pedro en Sandra Noor Job 's-Heerenhoek: Jos en Claudia lody Joël Wij willen de medewerkers van SVRZ Locatie 'Dijkstede' en huisarts Peene heel hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging en begeleiding. Deken Tomaslaan 6 4453 AL 's-Heerenhoek De uitvaartdienst wordt gehouden woensdag 9 januari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematie plechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crema torium gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Geheel onverwacht is overleden onze zoon, mijn broer, zwager en oom Mare Sponselee A Mijdrecht, t Eindhoven, 21 februari 1964 30 december 2012 Hulst: George en Els Sponselee-Kerckhaert Antwerpen: Luk en Barbara Sponselee-Mullin Sam Den Haag: Luna Scarponi Sponselee Correspondentieadres: Stationsweg 9e, 4561 GB Hulst U kunt afscheid nemen van Marc in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 4 januari van 18.00 tot 18.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op maandag 7 januari om 13.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer aldaar. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 0884)13 9999 Fax 0884)13 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 65