M mensenlinq.nl familieberichten I 31 Willem de Graaf Jan van Bloppoel Wilhelmina Margaretha Bolle Peter-Paul Pieterse r^/red de OSmet Fred de Smet 0^red de OSmet Fred de Smet vrijdag 4 januari 2013 Tot het laatst toe wilde hij leven, door een sterke wil gedreven. Zijn geest nog op volle kracht, maar over zijn lichaam had hij geen macht. Bedankt voor al je liefde en geven, 't zal zwaar zijn zonder jou te leven... Intens verdrietig hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze vader en opa Wim- Leiden, 25 januari 1944 Middelburg, 2 januari 2013 Anja de Graaf - Krijger Arjan en Josette Cynthia Franck en Mariëlle Patrick Wouter Joris Edwin en Monique Sjakie Puk Jochie Correspondentieadres: Govert Flincklaan 53,4383 WB Vlissingen De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op dinsdag 8 januari om 11:00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Wim hield van witte orchideeën. Liever geen bezoek aan huis. Op 29 december 2012 is overleden hij is 76 jaar geworden. Rotterdam Els en Rob Welsing Terneuzen Wim en Jantje van der Hooft Correspondentieadres: J. van Riebeeckstraat 20 4535 BA Terneuzen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar het personeel van ZorgSaam ziekenhuis 'De Honte, afdeling A2 voor al de goede zorgen. Enige en algemene kennisgeving Gelijk het gras is ons kortstondig leven.... Psalm 103:8 Met droefheid geven wij u kennis dat door de Heere, voor ons nog onverwacht, is weggenomen onze lieve en zorgzame moeder, en oma sinds 4 oktober 1999 weduwe van Abraham Jonker Oosterland 24 december 1924 f Goes 2~januari 2013 Wij zijn het personeel van Zorgcentrum 'Rehohoth dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Vlissingen: Adrie Jonker en Arolien Staal Oud- Beijerland: Lia Koppenaal-Jonker Aren Koppenaal Wilma en Arjan Jos Ramon Correspondentieadres: Westerzicht 551 4385 BK Vlissingen De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd en waarin zal voorgaan Ds. R Verhaar, zal gehouden worden op D.V. maandag 7 januari om 13.00 uur in een zaal van Zorgcentrum 'Rehoboth', Bergweg 1 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oosterland. Geen bloemen. I know You are there A breath away \e not far To where You are Intens verdrietig hebben wij afécheid moeten nemen van mijn lieve man, onze liefste papa en opa Peter-Paul Pieterse echtgenoot van Lenie Pieterse-Joosse in de leeftijd van 61 jaar. Wij hebben je als gezin mogen verzorgen in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit te kunnen doen. Wij zullen je erg missen. Lenie Maroeska en Thomas Thymo, Miaha Werner en Claudia Kitana Karin en E3as t Middelburg, 30 december 2012 Mezen hof 23,4332 DW Middelburg We willen hem samen met u herdenken vrijdag 4 januari om 14.00 uur in de aula van Jobse Uitvaartverzorging, 3achweg 2 te Middelburg. Daarna gaan wij als gezin naar het crematorium. Samenkomst in de ontvangkamer van bovengenoemde aula, waar voorafgaand aan de dienst gelegenheid is tot Schriftelijk condoleren en na de dienst de familie persoonlijk gecondoleerd kan worden. Peter-Paul zou het op prijs stellen om in plaats van bloemen een donatie te geven aan het KWF. Hiertoe zullen collectebussen iri de ontvangkamer en in de koffiekamer staan. Een trouw Swift-lid is overleden Peter-Paul heeft onder meer als penningmeester, scheidsrechter, trainer van de trimgroep en lid van de toernooicommissie veel voor onze vereniging gedaan. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Bestuur en leden van korfbalvereniging Swift Middelburg, 30 december 2012 Zo plotseling ben je van ons heengegaan daar heeft niemand ooit bij stilgestaan. Wat in onze herinnering blijft is je lach, je genoot van het leven. Bedankt voor alles wat je ons hebt gegeven. Het maakt ons stil en verdrietig zo plots afscheid te moeten nemen van mijn lieve man en ons baasje echtgenoot van Marleen de Vriend IJzendijke, 1-6-1945 t Hoek, 2-1-2013 Marleen de Sjiet-de^ Vgiend Lir Binnendijk 12 Hoek De cremaöeplechtighei' zal plaatsvinden op ma in Ternesuzen, ■Mtf Schriftelijke condoleance. Geen bezoek aan huis. arvoor u wc 7 janpari om-10.30 uur der', Hugherslu^s 22 te Zijn werk was zijn leven Bedroefd zijn wij, door het plotselinge overlijden van onze broer en zwager Jan en Dinie, Ingrid en John, Jeannet en Tom, Alex en Claire, Christian en Ronald, Peter en Lean, Edwin Geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van onze schoonbroer, oom en oud-oom echtgenoot van Marleen de Vriend Je zult altijd in onze herinnering blijven voortleven. Lith Joop en Adri de Vriend-Vinke Jelger en Maud - Sofie, Ruben Folkert en Marloes Steenbergen Henk de Vriend - in herinnering - Jacintha de Vriend-van Esbroek en Adrie de Krom Olaf en Karen - Hidde, Tieme Jürgen en Jocelijn - Zahra, David Terneuzen Loes en Eddie Dees-de Vriend Esther en Bart Henk en Afke - Fenna Daniël Oostburg Ineke en Henk Minderhoud-de Vriend Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van echtgenoot van onze collega Marleen de Smet-de Vriend Wij wensen Marleen en familie heel veel sterkte toe. Scholengroep Probaz Collega's CBS De Oude Vaart Terneuzen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 63