Voormalige superm 41 wonen €135.000 €135.000 €135.000 Kaai 10 Aardenburg Bloemenlaan 67 Sint-Maartensdijk Kalkhokstraat 1 Vlissingen €132.000 om tot een bistro en een woonhuis. Een jaar geleden kocht Hugo de Hoogen de voormalige supermarkt in Cadzand. Hij bouwt het pand Heeft u tips? Mail dan naar: wonen@pzc.nl Tussenwoning in historisch stadscentrum met aan bouw, garage en schuur op 398 m2. Begane grond: hal, L-vormige woonkamer (7,5 x 3,1 3,5 x 2,3), keuken, bijkeuken en toilet. Boven: overloop, drie slaapkamers en badkamer. Verwarming door middel van gaskachel. vrijdag 4 januari 2013 muur met een open haard. Hugo: „Toen ik hier aan het klussen was, bleven er twee pa len in het midden van de kamer over. Deze kon ik niet weghalen. Toen kreeg het idee om er een open haard in te plaatsen. Dat zorgt voor een goede sfeer en zo is de ruim te mooier ingedeeld." De open haard zorgt ervoor dat het eet- en woongedeelte van elkaar zijn gescheiden. Het eetgedeelte is al bijna af. Er staat een groot kookeiland vlakbij de openslaande tuindeuren. Hugo vertelt dat hij veel werk had aan de tuin. „De supermarkt lag hoger. Ik moest dus veel zand storten zodat de grond buiten gelijk kwam met de vloer van de woning." Het woonhuis zat in eerste instantie vast- aan de supermarkt. „Er is een muur tussen geplaatst zodat je twee verschillende pan den krijgt." In het gedeelte waar de bistro moet komen, moet nog veel gebeuren. Toch hoopt Hugo het zo snel mogelijk af te krij gen. „Ik doe bijna alles zelf. Dit zorgt er na tuurlijk voor dat het allemaal wat langer duurt. Het voordeel hiervan is wel dat ik het helemaal kan inrichten zoals ik het wil." Het woonhuis krijgt een strakke en moder ne inrichting met veel lichte kleuren. Ook de bistro moet deze sfeer krijgen. „Ik wil vooral dat het gezellig wordt zodat de men sen hier graag komen voor een hapje of een drankje." Tijdens de verbouwing woonde Hugo sa men met zijn vrouw en twee kinderen bo door Maxime Ambrosini Hoekwoning in kindvriendelijke buurt op 145 m2. Be gane grond: entree, toilet, keuken en schuur, ie Verdie ping: overloop, drie slaapkamers en badkamer met douche en wastafel. 2e Verdieping: bergzolder. Voor zien van dubbele beglazing en kunststof kozijnen. Tussenwoning aan hofje in gemoedelijke woonomge ving in stadscentrum. Begane grond: hal en toilet, ie verdieping: overloop, woonkamer met balkenplafond en open keuken. Tweede verdieping overloop, twee slaapkamers (10 m2 en 15 m2) en badkamer. 3e Verdie ping: slaapzolder. Aan de voorzijde gezamenlijke tuin. Hugo de Hoogen komt uit Tilburg, maar hij kent Cadzand goed. „Vroeger kwam ik hier met mijn familie op de camping. Ik vond het hier toen altijd erg leuk." Toen Hugo eind 2011 hoorde dat de voorma lige supermarkt van de familie De Houck te koop kwam, twijfelde hij geen moment. „Cadzand wordt steeds populairder voor fietsers en wandelaars. Toch verdwijnen er steeds meer horecagelegenheden. Het is dus voor mij een goede plek om een bistro te be ginnen." Hugo staat straks samen met zijn vrouw in de zaak. Het pand naast de voormalige supermarkt wordt zijn woning. „We vonden het belang rijk om daar eerst te beginnen. Als ik eerst de bistro zou aanpakken, zou het met de woning misschien wel erg lang gaan duren. En het is natuurlijk wel fijn om snel lekker te kunnen wonen." De grote ruimte in het woonhuis is in twee ën gedeeld door middel van een grote witte

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 40