2 wonen Scherp voordeel op veel showroommodellen! Interior Woontrend Zeeland Droge vloer in de badkamer door douchewand met schuifdeur Lente- en tuinbeurs in Zeelandhallen met workshops en demonstraties Hoe voorkom ik dat ik deze winter onnodig in de kou kom te zitten? Bijzondere elementen IK MAG WEG Woontrend Zeeland ruimt haar showroommodellen tegen aantrekkelijk prijzen op. Vooral de modellen voorzien met de "ik mag weg" banier zijn scherp geprijst. Kijk voor een voorproefje van ons aanbod op: www.woontrend.nl/aanbiedingen vrijdag 4 januari 2013 Sanitairfabrikant Hüppe heeft een douchewand op de markt gebracht met een soft open/close-sys teem. Net als bij een keu kenla sluit de schuifdeur vanzelf en zonder geluid. Schuifdeuren in de douche zijn een ideale op lossing als douchewater in de doucheruimte moet blijven. Dat kan vooral een uitkomst zijn voor gezin nen met kleine kinderen. Die heb ben nogal eens de neiging om naar hartelust met water te spelen. Wa ter op een badkamervloer kan ge vaarlijk zijn in verband met uitglijden. Een douchewand of -deur biedt uitkomst. De nieuwe douchewand met schuifdeur biedt vier afdekprofielen: glanzend chroom, mat zilver, wit en zwart. De instap kan met of zonder waterkeringsprofiel wor den uitgevoerd. Een profiel zorgt voor extra waterdichtheid. Om de deuren schoon te maken, zijn deze voorzien van een uitklapmechanis- me. De deur kan eenvoudig naar bin nen en weer terug naar voren. De Zeelandhallen in Goes staan van vrijdag 15 tot en met zondag 17 maart in het teken van de tweede editie van de Lente Tuin en Woon beurs in Goes. De toegang is gratis. Bezoekers worden drie dagen lang getrakteerd op allerlei aanbiedingen op het gebied van wonen en de tuin. Bezoekers kunnen zich laten in spireren door de nieuwste trends. Ook is het mogelijk om ter plekke ontwerpen te laten maken voor de tuin of voor de woning. Geadviseerd wordt om plattegronden mee te ne men van de tuin en/of de woonruim te die een opknapbeurt kan gebrui ken. Ook is het handig om alvast op een rijtje te hebben wat de woon- of tuinwensen zijn. Tijdens de driedaagse beurs worden workshops gehouden. Vorig jaar be zochten meer dan achtduizend men sen de beurs. Toen waren onder meer modeltuinen ingericht. De beurs is vrijdag geopend van 11.00 tot 21.00 uur. In het weekend zijn de Zeelandhallen op beide da gen open van 10.00 tot 17.00 uur. Extreme kou zorgt vaak voor proble men met cv's. Begin vorig jaar maak ten monteurs overuren om mensen een warm huis te bezorgen. Door na te denken en wat simpele maatrege len te nemen, kan de cv goed blij ven werken. Houdt de temperatuur op peil. Zorg ervoor dat de temperatuur op 18 graden blijft. De ketel heeft dan min der moeite om de woning op te war men. Draai bij vorst alle radiatoren open. Zorg ervoor dat de ketel 's nachts blijft draaien als de bovenver dieping minder geïsoleerd is. Laat frisse lucht binnen. Lucht in huis is vochtig. Door ramen open te zetten, komt er meer droge lucht in huis en dat is beter te verwarmen dan voch tige lucht. Sluit ventilatieroosters nooit af. Dat kan gevaarlijk zijn. Let op het onderhoud van de cv-ke- tel. Zonder beurt raakt de ketel ver vuild, krijgt het apparaat eerder sto ringen en het rendement daalt ook nog eens. Regelmatig onderhoud be spaart dus ook energie. Wie: Jan en Veronie Rens Waar: Hogezoom 99 in Renesse Wat: Elk object in de woning heeft wel iets bijzonders. Van de bronzen kunstwerken die Veronie maakte tot de stalen trap die Jan samen met een vriend ontwierp. foto's Dirk-Jan Gjeltema Woontrend Zeeland Duinstraat 18a I 4371 AZ Koudekerke Tel. (0118) - 55 55 60 www.woontrend.nl Twitter.- Owoontrend I Facebook: Bwoontrendzeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38