t de emotie. 'O-DO familieberichten Wat blijft is lllensenlinq.nl familieberichten I 33 Jan van der Laan Piet Verschoor Piet Verschoor Pieter Teunis Verschoor Piet Levinus Abraham Salomé Levien Salomé Familieberichten familieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant vrijdag 4 januari 2013 Op dinsdag 1 januari is overleden weduwnaar van Wies van der Laan-Rouwenhorst in de leeftijd van 88 jaar. Jacob van der Laan Louis van der Laan Maria Consuelo Gal vis Gonzalez Correspondentieadres: Postbus 126 4330 AC Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden, maandag 7 januari om 10.30 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Kort voorafgaand aan de plechtigheid is er gelegenheid tot afscheid nemen. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Met verdriet moeten wij afscheid nemen van onze lieve vriend Onze vriendschap is onuitwisbaar. Wij wensen Anke en familie heel veel sterkte toe. Jac, Marie-José Esther en Tim Met respect en bewondering Hoe hij optimistisch de strijd aanging Voor de waardigheid en kracht Waarmee hij het laatste jaar volbracht Na een periode waarin hij optimistisch en moedig heeft gestreden, is overleden onze oud voorzitter en medebewoner Zijn energieke optimisme zullen we missen. Wij wensen zijn vrouw Anke en naaste familie veel sterkte voor de komende tijd. Bestuur VvE "Residence" de Nolle. Prachtige jaren Niet treuren dat ze voorbij gingen Glimlachen dat ze er geweest zijn Dankbaar voor de liefde die wij van hem mochten ontvangen, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde, bijzondere man, onze lieve vader en grootvader Papendrecht, 3 juli 1944 Vlissingen, 30 december 2012 Vlissingen: Anke Verschoor-Kraaijeveld Amsterdam: Wendy Verschoor Sidney Herwig Lotte Mees Perth Australië: Marlies Verschoor Ronald de Geus Boulevard Bankert 600 4382 AC Vlissingen Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Een boer oogst wat hij heeft gezaaid... Op 1 januari hebben we in aanwezigheid van de hele familie verdrietig afscheid genomen van mijn lieve, zorgzame echtgenoot, onze geliefde en onvergetelijke vader, opa en over-opa Levien echtgenoot van Hanna de Bruyne Zuidzande, 8 januari 1924 Oostburg, 1 januari 2013 Zuidzande: J.J. Salomé-de Bruyne Vriezenveen: Eri en Els Arnout en Renata, Kyril, Arina Hiske en Victor, Lize Mariet en Dirk Karlijn en Caspar Heinkenszand: Adri en Gerrie Martine en Barry, Mik, Tess Rick en Michelle Zuidzande: Hans en Rian Lizanne én Wesley Yannick Jorrit Correspondentieadres: J.J. Salomé-de Bruyne, Eikenstraat 2,4505 AD Zuidzande De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op maandag 7 januari om 11.00 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c, 4532 CP Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de bijeenkomst. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Tot ons verdriet is toch nog vrij plotseling overleden onze zwager en oom, echtgenoot van Hanna Salomé-de Bruijne, in de leeftijd van 88 jaar. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Zierikzee: Leendert Becu Sien Becu-de Bruijne Joke en Paul Zuidzande: Piet Kools t Annie Kools-de Bruijne Peter t Jozien en Pierre Verdrietig delen wij u mede dat is overleden mijn man, onze vader en opa Leonardus van Gessel - Leen - Ovezande, 3 maart 1934 - 's-Heerenhoek, 2 januari 2013 's-Heerenhoek: Jo van Gessel-Rijk Oegstgeest: Pedro en Sandra Noor Job 's-Heerenhoek: Jos en Claudia Jody Joël Wij willen de medewerkers van SVRZLocatie 'Dijkstede' en huisarts Peene heel hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging en begeleiding. Deken Tomaslaan 6 4453 AL 's-Heerenhoek De uitvaartdienst wordt gehouden woensdag 9 januari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematie plechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crema torium gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. E-maH pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088 013 9999 Internet j www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 33