32 I familieberichten O I11ensenlinq.nl Adriaantje Maria van de Velde-Rotte Jaantje Wilhelmina Margaretha Bolle Johanna Maria van der Steenhoven-van Ommeren Majory Eveline Cornelia van der Heijde Fred de Smet Jayson de Dreu Fransina van Sluijs-Dingemanse Willem Biesen vrijdag 4 januari 2013 Met gevoelens van intens verdriet, grote bewondering en diepe dankbaarheid, nemen we afscheid van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma gehuwd geweest met Cornelis van de Velde f 28 oktober 1996 in de leeftijd van 75 jaar. Kerkwerve, Rinus Zierikzee, Lia en Theo Leon Kerkwerve, Wim en Liesbeth Bart Tessa Kerkwerve, Kees en Anja Thijs Ruben 2 januari 2013 Vloedstraat 40 4321 AN Kerkwerve De afscheidsdienst zal gehouden worden dinsdag 8 januari in de kerk van de Protestante gemeente, Weelweg 1 te Kerkwerve, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Kerkwerve, omstreeks 14.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenhëid tot condoleren in de kerk. Enige en algemene kennisgeving Gelijk het gras is ons kortstondig leven.... Psalm 103:8 Met droefheid geven wij u kennis dat door de Heere, voor ons nog onverwacht, is weggenomen onze lieve en zorgzame moeder en oma sinds 4 oktober 1999 weduwe van Abraham Jonker Oosterland 24 december 1924 t Goes 2 januari 2013 Wij zijn het personeel van Zorgcentrum 'Rehoboth dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Vlissingen: Adrie Jonker en Arolien Staal Oud- Beijerland: Lia Koppenaal-Jonker Aren Koppenaal Wil ma en Arjan Jos Ramon Correspondent eadres Westerzicht 551 4385 BK Vlissingen 1 De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd en waarin zal voorgaan Ds. P. Verhaar, zal gehouden worden op D.V. maandag 7 januari om 13.00 uur in een zaal van Zorgcentrum 'Rehoboth', Bergweg 1 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oosterland. Geen bloemen. Neem Heer mijn beide handen en leid Uw kind, tot ik aan d' eeuw'ge stranden de ruste vind! Gezang 232 vers 1 'Op Nieuwjaarsdag 2013 ben ik met mijn klavertje vier nog één keer over de boulevard van Vlissingen gelopen. Ik heb genoten.' Een dag later is mama overleden. weduwe van Dirk van der Steenhoven 10 september 1929 t 2 januari 2013 Een mooier afscheid konden we haar niet geven. Kees Dirk Frank Hugo Onze moeder is thuis, Nassaulaan 62 te Goes, waar gelegenheid is tot persoonlijk afscheid nemen op zaterdag 5 januari van 16.00 tot 16.30 uur. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op dinsdag 8 januari om 14.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Beveianden', Geldeloozepad 20 te Goes. De begrafenis zal omstreeks 15.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, naast het rouwcentrum, te Goes. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer van bovengenoemd rouwcentrum. Correspondentieadres: Weissenbruchstraat 22, 6813 KK Arnhem E-mail: dirkvandersteenhoven@upcmail.nl Dag lieve Majory rust zacht Loek Frances Onze levens zijn de rivieren die gegeven worden aan de zee en daar sterven Nuestra vidas son los hos que van a dar en la mar que es el morir Jorge Manrique Onverwacht is de herinnering aan een bijzonder mens geboren en is op 2 januari overleden onze mama, trotse oma en zus weduwe van Aaike Herrebout Ze werd maar 67 jaar. Hoedekenskerke: Richelle Marico Indy-Zahra Marico Ellewoutsdijk: Iris Marico Chris Wattel Goes: Ad Dekker Riejaa Dekker - Walraven Antwerpen: Fethi Cadir Correspondentieadres: Hellewoudstraat 3, 4437 AL ELLEWOUTSDIJK Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zondag 6 januari tussen 19.30 en 20.00 uur in het uitvaartcentrum, Gelde loozepad 20 te Goes. De afscheidsbijeenkomst is op maandag 7 januari om 16.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. - Mama hield van bloemen - Zijn werk was zijn leven Bedroefd zijn wij, door het plotselinge overlijden van onze broer en zwager Jan en Dinie, Ingrid en John, Jeannet en Tom, Alex en Claire, Christian en Ronald, Peter en Lean, Edwin Voor altijd in onze harten Opa en Oma de Dreu Oom Randy Tante Kathelijn Loïs Luca Je handen hebben voor ons gewerkt, je hart heeft uoor ons geklopt, je ogen hebben ons tot het laatste moment gezocht. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma sinds 13 maart 2006 weduwe uan Pieter van Sluijs 2 november 1926 3 januari 2013 Zoutelande: Jo (in herinnering) Hoogland: Kees en Agaath Marco en Alena Esther en Kjell Kalle en Tabe Middelburg: Nico en Marleen Jeroen en Nicole Nora en Nout Mamie en Hans Tess, Lynn en Puck Correspondentieadres: Amnestylaan 51, 4336 LB Middelburg De herdenkingsdienst zal worden gehouden op maandag 7 januari om 13.00 uur in de Catharinakerk te Zoutelande, waarna om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats te Zoutelande. Er is gelegenheid tot afscheid nemen van 12.15 uur tot 12.45 uur in de kerk. Na de begrafenis is er de mogelijkheid tot condoleren in de kerk. Enige en Algemene Kennisgeving Diep verslagen delen wij u mede dat geheel onverwacht is overleden mijn lieve zoon, mijn vriend, onze broer, zwager en oom 17 mei 1950 Vlissingen t 2 januari 2013 Dhr. C.P. Biesen t Middelburg Mevr. G.W.M. Biesen Vlissingen Jacomien Uden Ben en Joke Domburg Frits en Tonneke Vlissingen Wendela Klaas t Neven en nichten Correspondentieadres: Groenewoud 109, 4381 HD Vlissingen Willem is overgebracht naar uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen maandag 7 januari van 11.00 tot 12.00 uur. Aansluitend zal daar de afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, worden gehouden. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 32