A O [Densenlinq.nl familieberichten I 31 Willem de Graaf Neeltje Helena van der Werff Peter-Paul Pieterse Leni Cijvat-Kaljouw vrijdag 4 januari 2013 Tot het laatst toe wilde hij leven, door een sterke wil gedreven. Zijn geest nog op volle kracht, maar over zijn lichaam had hij geen macht. Bedankt voor al je liefde en geven, 't zal zwaar zijn zonder jou te leven... Intens verdrietig hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze vader en opa Wim~ Leiden, 25'januari 1944 Middelburg, 2 januari 2013 Anja de Graaf - Krijger Arjan en Josette Cynthia Franck en Mariëlle Patrick Wouter Joris Edwin en Monique Sjakie Puk Jochie Correspondentieadres: Govert Flincklaan 53,4383 WB Vlissingen De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op dinsdag 8 januari om 11:00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Wim hield van witte orchideeën. Liever geen bezoek aan huis. De mooie herinneringen blijven ons bij. Zo kort na het overlijden van haar man is na een onrustig levenseind het leven van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder voorbij echtgenote van C. M. van de Velde 2 november 1925 27 december 2012 Ook voor haar is het goed zo. Oost-Souburg: C. M. van de Velde (in liefdevolle herinnering) Heieen van Loon - van de Velde (in liefdevolle herinnering) Bertus van Loon Correspondentieadres: Bertus van Loon Wilgenstraat 26 4388 LG OOST-SOUBURG De crematieplechtigheid heeft op donderdag 3 januari in besloten kring plaatsgevonden. I know You are there A breath away is not far To where You are Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze liefste papa en opa Peter-Paul Pieterse echtgenoot van Lenie Pieterse-Joosse in de leeftijd van 61 jaar. Wij hebben je als gezin mogen verzorgen in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit te kunnen doen. Wij zullen je erg missen. Lenie Maroeska en Thomas Thymo, Misha Werner en Claudia Kitana Karin en-Bas t Middelburg, 30 december 2012 Mezen hof 23,4332 OW Middelburg We willen hem samen met u herdenken vrijdag 4 januari om 14.00 uur in de aula van Jobse Uitvaartverzorging, Bachweg 2 te Middelburg. Daarna gaan wij als gezin naar het crematorium. öamenkomst in de ontvangkamer van bovengenoemde aula, waar voorafgaand aan de dienst gelegenheid is tot schriftelijk condoleren en na de dienst de familie persoonlijk gecondoleerd kan worden. Peter-Paul zou het op prijs stellen om in plaats van bloemen een donatie te geven aan het KWF. Hiertoe zullen collectebussen in de ontvangkamer en in de koffiekamer staan. Een trouw Swift-lid is overleden Peter-Paul heeft onder meer als penningmeester, scheidsrechter, trainer van de trimgroep en lid van de toernooicommissie veel voor onze vereniging gedaan. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Bestuur en leden van korfbalvereniging Swift Middelburg, 30 december 2012 d' eenvoudigen wil God steeds gadeslaan. Na een kortstondig ziekbed heeft de HEERE, tot onze droefheid, van ons weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster, tante en oudtante Maatje Janssen in de leeftijd van 85 jaar. C. Janssen (in liefdevolle herinnering) H. Janssen-Butijn H. Paauwe-Janssen M. Paauwe (in liefdevolle herinnering) M. van Noorden-Janssen (in liefdevolle herinnering) J. van Noorden (in liefdevolle herinnering) P. Janssen (in liefdevolle herinnering) S. Janssen-de Kraker M. Janssen C. Janssen-van Burg (in liefdevolle herinnering) A. Janssen B.J. Janssen-Westveer (achter)neven en (achter)nichten Kruiningen, 3 januari 2013 Correspondentie-adres: Schotwal 12,4416 CJ Kruiningen Onze zuster, schoonzuster en tante is thuis, waar gelegenheid is tot afscheid nemen en condoleren op D.V. zaterdag 5 januari van 16.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 20.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op D.V. woensdag 9 januari om 13.30 uur in het verenigingsgebouw, Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd gebouw. Geen bloemen Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd, maar met een mooie herinnering aan haar leven hebben wij afscheid moeten nemen van onze schoondochter en schoonzus. Zo dapper heb je gestreden en zo moedig heb je het aanvaard. Rust zacht Lieve Leni, we zullen je erg missen. Oost-Souburg Andrè en Trudy Cijvat Middelburg: Ma Cijvat Middelburg: Peter Cijvat en Vivian de Kraker 1 mi Goes: Nanda Cijvat en Gert de Kok v: WfSfeïéftfr

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 31