fnensenlinq.nl üyajJsdsJi) CHARL JANSEN Charl Jansen Lieve Charl Charl Jansen immerse your soul in love and fade out Jakobus Willem Stroo - Wilko - Jeanette Gertrude de Beer-Geelhoed 30 Ifamilieberichten vrijdag 4 januari 2013 Dag lieve papa Charl daar ga je dan je nieuwe leven tegemoet en wij, die stilletjes achterblijven schiften het bitter van het zoet Intens verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die Charl ons heeft gegeven, delen wij u mede, dat hij na een uitzichtloze periode de moed heeft verloren. Op nieuwjaarsdag is overleden mijn geliefde man, onze vader en aanstaande opa Charl Cornelis Johannes Jansen Hansweert, 22 augustus 1956 Goes, 1 januari 2013 Rianne Jansen-Lansen Deirdre Desta-Jansen Toby Desta Roald Jansen Debbie Jansen-Hariot Lijsterbesstraat 18 4462 SX Goes Wij willen samen met u het leven van Charl gedenken op dinsdag 8 januari om 13.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gra venpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Liever geen bloemen. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Wij zijn erg verdrietig door het plotselinge overlijden van mijn lieve zoon, onze fijne broer, zwager en oom Goes: Riet Koevoets Paula en Pieter Anne en Sjaak Evy en Robin Rosalie en Jelle Vivian en Peter Biezelinge: Kees en Ineke Stephanie Tristan 's-Gravenpolder: Hans en Karin Saskia en Eelco Patrick en Lorena We gaan je heel erg missen en blijven met je verweven. We houden van je, voor altijd. Met verbijstering en verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mijn geliefde schoonzoon, onze zwager, oom en oudoom Rianne, Deirdre, Toby, Roald en Debbie wensen wij veel kracht toe om dit zware verlies te dragen. 's-Gravenpolder: J. Lansen (in liefdevolle herinnering) L.P. Lansen-van Oosten Zierikzee: Frans en Marijke Babijn Spijkenisse: Jan en Cathrien Verleg Wolphaartsdijk: Anke en Wim Reijnhout (achter) neven en nichten En toen werd het stil in jou. Como en Desiree Debbie en Roald Jeroen (in herinnering) Nikki Met ongeloof hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Charl Jansen Wij kennen Charl als een creatieve, gedreven en zeer kundige collega die zowel in Nederland als binnen de Europese Unie een uitgebreid netwerk had. We zullen hem missen en wensen Rianne, Deirdre en Toby, Roald en Debbie heel veel sterkte. Management en medewerkers Belastingdienst/ Douane Nederland Vol verbijstering en ongeloof hebben wij kennis genomen van het overlijden van de vader en schoonvader van onze vrienden Roald en Debbie, Wij wensen Roald, Debbie en verdere familie alle sterkte toe in deze moeilijke tijd. Jaap en Lineke Evy Elroy en Miriam Rowena Wij zijn erg verdrietig na het plotselinge overlijden van de man van onze collega Rianne, Charl Jansen We zullen Charl missen en wensen Rianne en haar familie heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Alle medewerkers van Jikkemiene - Gors Op 30 december 2012 is onze lieve Wilko van ons heengegaan. Leiden 15 april 1987 Breda f30 december 2012 Ohinya Opa en Oma Baan Trudy en Frank Ad en Jolanda Maartje Anne Carina en Peter Lukas, Troy Sof ie Opa en Oma Beijer Dik Saskia, Joël Heieen Opa en Oma Wattimena Loek en Dini Akim Correspondentieadres: Jan David Zocherstraat 35,4827 JC Breda De crematieplechtigheid heeft plaatsgevonden op donderdag 3 januari. Vandaag wordt onze oud-leerling begraven Gino Poulina 20 jaar oud Wij herinneren ons Gino als een strijdlustige en humorvolle jongen die onze school van zijn vierde tot zeventiende jaar heeft bezocht en die we met veel plezier al die jaren hebben mogen begeleiden en onderwijzen. Medewerkers Mytylschool de Sprienke Goes Op 30 december 2012 overleed onze lieve neef Wilko Stroo Hij werd 25 jaar. Zoutelande: Joke en Ko van Leerdam-Stroo Andrea en Mat tijs Kapelle: Piet en Anneke Stroo-Nagelkerke Marije en Jurjen Breda: Neeltje Stroo en Mark van Banning Marieke en Marco Bedroefd delen wij u mede dat in alle rust van ons is heengegaan onze moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Wouter de Beer Vlissingen, 29 juli 1921 f Oost-Souburg, 27 december 2012 Marian de Beer Jan Karei de Jong Thomas Emma Carel de Beer Anke Assmann Coen Lena-Marie Jonas Correspondentieadres: Chopinlaan 21, 4384 JG Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 30