FZC fs FZC Voordelig naar Barcelona én de Costa Brava ALL INCLUSIVE genieten in het Beierse Woud! KRAS. NL VV!' SoLmanTours Ook tijdens de wintermaanden! 15-daagse busreis door Spanje voor slechts 589,- www.pzc.nl/webwinkel pzc.nl/webwinkel ■S*SrI l6 I vrijdag 4 januari 2013 Inclusief: 4 t/m 8 en 15 dagen (3 t/m 7 en 14 nachten) verblijf in Hotel Reiterhof Runding met ontbijtbuffet, middagsnack, dagelijks koffie, thee en gebak tussen 15.00 en 16.00 uur, dinerbuffet, onbeperkt fris, wijn en bier tussen 12.00 en 21.00 uur, fietsverhuur (indien beschikbaar) en bedlinnen. Exclusief: vervoer, niet genoemde maaltijden, reis- en annulerings verzekering, reserveringskosten 19,50 en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 (beide per boeking en verplicht). Aankomstdata en prijzen Aankomst 12 januari t/m 7 november 2013. Normale prijs 4 dagen vanaf99 5 dagen vanaf €139 8 dagen vanaf179 Prijzen zijn per persoon o.b.v. 2 personen. Ga voor alle informatie over deze reis naar www.kras.nl/LR51493 Deze unieke 15-daagse lezersreis vertrekt op 19-06-2013 categorie reizen autovakanties Geniet van City and Sun in deze unieke reis. Niet alleen bezoekt u het prachtige Barcelona, maar daarnaast kunt u heerlijk bijkomen in het mooie Santa Susanna/Malgrat de Mar. Tijdens deze vakantie maakt u kennis met de wereld beroemde architectonische meesterwerken van Gaudi en beleeft u bruisend Barcelona. In Santa Susanna/Malgrat de Mar struint u langs de prachtige boulevard. Dagprogramma: Dag 1: Vertrek 09.30 uur per royal class touringcar vanuit Maarheeze naar Macon of omgeving (Frankrijk), waar de eerste overnachting plaatsvindt, 's Middags is er een georganiseerde excursie naar de stad Nancy, bekend door Place Stanislas, één van de meest opmerkelijke pleinen van Europa. Dag 2/3: Aankomst in Barcelona. We zullen de bekendste hoogtepunten van deze indrukwekkend stad onder leiding van een Nederlandse gids gaan bekijken. We verblijven hier twee nachten in Grand Ducat Hotel***. Dag 4 -13: Aangekomen in Santa Susanna/ Malgrat de Mar is het tijd om te genieten in deze heerlijke badplaats. Santa Susanna/Malgrat de Mar ligt aan de Montnegre bergketen en deze badplaats heeft een prachtige lange boulevard met veel winkeltjes, restaurants en barretjes. Langs het strand staan overal pijnbomen, waaronder je kunt genieten van de zon en de mooie helderblauwe zee. We verblijven 10 nachten in het mooie Hotel Sirius**** op basis van halfpension. Dag 14: Vertrek Frankrijk, waar een overnachting plaatsvindt. Dag 15: Aankomst in Nederland. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of neem telefonisch contact op met Solmar Tours op telefoonnummer 0900-1911. Lezersprijs nü vanaf 79 nü vanaf 119 nü vanaf 159 Lezersprijs* 589,- Prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. Op deze reis zijn de algemene voorwaarden van Solmar Tours van toepassing. 4- t/m 8- en 15-daagse autovakantie Duitsland o.b.v. All Inclusive nü vanaf 79! Wilt u ook supercompleet genieten in één van de mooiste streken van Duitsland? Boek dan deze All Inclusive vakantie naar het Beierse Woud! Deze streek, met een prachtige natuur, is dé perfecte bestemming voor heerlijke wandelingen en afwisselende fietstochten. Bovendien kunt u zich in de winter uitleven op de pisten of langlaufen op loipen van ieder niveau. In het Beierse Woud kan het allemaal! Speciaal voor u selecteerden wij familiehotel Reiterhof Runding in het sfeervolle Runding, waarbij uw ontbijtbuffet, middagsnack, koffie/thee en gebak, 3-gangenbuffet en drankjes (tussen 12.00 en 21.00 uur) al inbegrepen zijn! Ook profiteert u,.als lezer van deze krant, van maar liefst 20 korting per persoon bij boekingen gemaakt t/m 31 januari, dus boek snel! Opstapplaatsen: Maarheeze, overig op aanvraag. Hotel Sirius**** Gelegen op 100m van het strand, (of gelijkwaardig) in Santa Susanna (zie foto). Obv halfpension. Grand Ducat Hotel*** Centraal gelegen aan de rand van het (of gelijkwaardig) bruisende centrum van Barcelona. Obv logies. Overnachtingshotel U overnacht in een middenklasse hotel in Frankrijk (heen-en terugreis). Obv logies. Beste prijs, goede reis! WEBWINKEL Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel, of bel met KRAS.NL: telefoonnummer 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR51493 en actiecode WEG40004 en u ontvangt 20 korting per persoon. Boeken met deze actiecode is mogelijk t/m 31 januari 2013. waarom zou je meer betalen Hotel Reiterhof Runding*** Dit 3-sterren hotel ligt prachtig in het natuurpark 'Oberer Bayerischer Wald', op loopafstand van de dorpskern van Runding. Het hotel beschikt over o.a. een receptie met kluisjes, eetzaal, café/bistro, overdekt zwembad, sauna, whirlpool (alle gratis), solarium (tegen betaling), massage, manege, tafeltennis en kinderspeelkamer. U kunt uw auto gratis parkeren bij het hotel. De appartementen, ca. 34 m2, zijn voorzien van een woon-/slaapgedeelte met slaapbank, telefoon, televisie, radio, slaapkamer en badkamer met douche en toilet. categorie reizen (rondreizen)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 16