(J) Ulensenlinpl Maria Cornelia Reijngoudt-Kempeneers Albert Anton Jansen Bertus Tiny Galle-Ivens Marinus Adrianus (Rinus) Meeuwsen Lieve Oma de Booij Familieberichten 32 I donderdag 3 januari 2013 Geheel onverwacht is overleden onze zoon, mijn broer, zwager en oom Mare Sponselee Mijdrecht, 21 februari 1964 t Eindhoven, 30 december 2012 Hulst: George en Els Sponselee-Kerckhaert Antwerpen: Luk en Barbara Sponselee-Mullin Sam Den Haag: Luna Scarponi Sponselee Correspondentieadres: Stationsweg 9e, 4561 GB Hulst li kunt afscheid nemen van Marc in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 4 januari van 18.00 tot 18.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op maandag 7 januari om 13.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c teTerneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer aldaar. Intens verdrietig delen wij u mede dat, na een werkzaam en zorgzaam leven, op oudejaarsavond volkomen onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa in de leeftijd van 55 jaar. Nanda Jansen - Boonman Kinderen en kleinkinderen 31 december 2012 Bechlaan 32,4463 BX Goes De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op maandag 7 januari om 12:45 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Voorafgaand is er van 12:30 tot 12:40 uur gelegenheid om afscheid van Bertus te nemen in de aula van het crematorium Alle herinneringen blijven ...maar er komen geen nieuwe meer bij Diepbedroefd om de leegte die zij bij ons achterlaat, maar dankbaar voor de liefde en warmte die zij ons en vele anderen heeft gegeven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn dierbare echtgenote, onze lieve zorgzame moeder en schoonmoeder, onze liefste oma, zus en schoonzus geboren, 5 februari 1930 overleden, 30 december 2012 Terneuzen: Waterloo, Canada: Schoten, België: Weesp: Francois L. Galle Wim en Jolanda Nadine, Nina Frank en Ans Pim, Jeroen, Eline Christianne en Guido Manon, Timo Familie Galle Familie Ivens Churchilllaan 996 4532 JH Terneuzen De uitvaartdienst zal gehouden worden op zaterdag 5 januari a.s. om 10.30 uur in de Emmaüs Kerk, Alb. Thijmstraat 2 te Terneuzen. Samenkomst in de kerk. Voorafgaand aan eerdergenoemde dienst is er vanaf 10.00 uur gelegenheid tot condoleren. Na afloop van de dienst vindt de crematie in besloten kring plaats. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij zijn diep getroffen door het veel te vroeg overlijden van onze gewaardeerde collega Anno Dijkstra Anno werkte als analist bij Bureau Misdaad Analyse en de Regionale Informatie Dienst. In deze verdrietige, donkere-dagen leven we mee met zijn naaste familie en vrienden. Namens alle collega's van Politie Zeeland-West-Brabant Hans Vissers, politiechef Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Anno Dijkstra Analist bij Bureau Misdaad Analyse en de Regionale Informatie Dienst. We wensen zijn naaste familie en vrienden veel sterkte toe de komende tijd. Districtscollege Zeeland Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Anno Dijkstra Analist bij Bureau Misdaad Analyse en de Regionale Informatie Dienst. Onze gedachten gaan uit naar zijn familie en vrienden. Namens de Ondernemingsraad E.J.C. ten Voorden, voorzitter F.G.J. van der Werf, secretaris 25 december 2012 is overleden op 91-jarige leeftijd onze zwager en oom geboren en laatst gewoond hebbend in Sluis Familie Meeuwsen, familie Marijs Na een moedige maar ongelijke strijd is toch nog onver wacht overleden onze dierbare en gewaardeerde collega Anno Dijkstra Wij zullen je aanwezigheid enorm missen. Wij wensen Monica en de familie veel kracht toe bij het verwerken van dit verlies. Je collega's van de afdelingen BMA en RID: Chris, Corina, Ruud, Henk, Louwrens, Bert, Annemiek, André, Lauran, Marcel, Ronald, Alice, Martin Na een kortstondige, ernstige ziekte is door de Heere van ons weggenomen mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma in de leeftijd van 79 jaar. Kruiningen: J. Reijngoudt Hilversum: Johan en Stans Kimmy, Floortje Goirle: Ad en Astrid Jelle, Emma, Max Clear Brook (U.S.A.): Anja en René Elrik, Alwin, Corneel, Marnix 1 januari 2013 Marie Curiestraat 4, 4416 CZ Kruiningen De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal D.V. worden gehouden op zaterdag 5 januari om 11.00 uur in de Hervormde Kerk, Kerkring 2 te Sint Philipsland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Sint Philipsland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in het bijgebouw van bovengenoemde kerk. Geen bloemen. Geen toespraken. Geen bezoek aan huis. Bedroefd stellen wij u ervan in kennis dat geheel onver wacht van ons is heengegaan Luigino Lucnirro Juan (Gino) Poulina Hij overleed in de leeftijd van 20 jaar. Nyzira Milangelo Canisha Jamilix Clienten en personeel van Hoevedreef Zuid 30 december 2012 Offenbachstraat 14571 XG Axel U kunt afscheid nemen van Gino in het uitvaartcentrum van DELA (Hulst), Van der Maelstedeweg te Hulst, op donderdag 3 januari van 18.30 tot 19.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 4 januari om 15.30 uur in de aula van crematorium Middel burg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Voor ons allen was je een super oma! We hebben allemaal veel mooie herinneringen aan je. We zijn heel dankbaar datje zo lang bij ons bent gebleven! Klein en achterkleinkinderen. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088 -013 9999 Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 68