Colofon X amilieberichten IHgnsenlinq.nl familieberichten I 33 Lieve Leni Leni Kaljouw Leni Cijvat-Kaljouw Albert Anton Jansen Bertus Cor tloek Marinus Adrianus (Rinus) Meeuwsen donderdag 3 januari 2013 Met al haar levenslust en wilskracht h^eft zij deze strijd niet kunnen winnen en na alle fijne jaren die we samen mochten beleven, heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw Spaarnestraat 36 4388 TK O De afscheidsbij 5 januari 2013 H. Jobse, Bacl De begrafen op de be; Na de h voornoemd uitvaarteentru Géén bezoek aattftuis. Lern hielchv an bloemen. ;ehouden zaterdag uitvaartcentrum plaatsvinden om 11.30 uur t condoleren in Wat fijn om een mens als jij gekend te hebben. Maria en Rob Bedroefd geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte de Heere van ons heeft weggenomen, onze lieve zus, schoonzus en tante. Echtgenote van Paul Cijvat Oost- en West Souburg 25 juni 1955 Middelburg 31 december 2012 Middelburg: Theo en Coos Kaljouw Goes: Bram en Truida Kaljouw Neven en nichten. We zullen onze lieve en altijd belangstellende tante missen. We zijn dankbaar dat Leni' in haar laatste levensfase zo liefdevol is verzorgd in het Sint Jans Hospice de Casembroot Ook bedanken we haar collega's van Zorgstroom en dokter H. Meijer die er ook zo bij betrokken waren. Op 31 december jl. kregen we het bericht van het overlijden van onze zeer gewaardeerde college Leni Cijvat-Kaljouw Leni kwam in 1972 bij ons in dienst als gezinshelpster. Sinds 1981 werkte ze als thuisbegeleidster. We herinneren haar als iemand die enorm geïnteresseerd was in anderen en van daaruit bijzonder betrokken bij haar klanten en collega's. We zullen haar missen. We wensen haar man Paul en verdere familie en vrienden veel sterkte toe met dit grote verlies. Raad van Bestuur en collega's van Zorgstroom Veel te jong is overleden onze lieve collega 40 jaar lang was haar betrokkenheid bij collega's, bij klanten en bij de organisatie groot en zij zal door velen gemist worden. Wij wensen Paul, familie en vrienden sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Collega's van de thuisbegeleiding van Zorgstroom Intens verdrietig delen wij u mede dat, na een werkzaam en zorgzaam leven, op oudejaarsavond volkomen onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa in de leeftijd van 55 jaar. Nanda Jansen - Boonman Kinderen en kleinkinderen 31 december 2012 Bechlaan 32, 4463 BX Goes De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op maandag 7 januari om 12:45 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Voorafgaand is er van 12:30 tot 12:40 uur gelegenheid om afscheid van Bertus te nemen in de aula van het crematorium. Een dappere, zorgzame vrouw, moeder, oma en overoma is van ons heengegaan. Lieve mam, bedankt voor alles... Jopie Theresia Leidelmeijer - mberg sinds 1994 weduwe van Hubert Leidelmeijer 24 juli 1921 Soekaboemi 31 december 2012 Vlissingen Hertha Hannie en Jeanet Stefanie en Ruben Dony en Gilles Björn en Bianca Kjeld Edmund en Mia Victor en Anja Tarena en Martinus Edwin en Dunja Pricilla en Ricardo Justin en Joany Isabel, Timo, Dion en achterkleinkinderen "Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom en Stichting Iriz". Correspondentieadres: Rietkraag 47, 4386 GB Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op maandag 7 januari van 12.45 tot 13.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zullen we haar in de aula aldaar met woorden en muziek herdenken, waarna om 14.30 de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er de mogelijkheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in voornoemd uitvaartcentrum. Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan hopen wij u vfa deze advertentie te bereiken. Heden bereikte ons het droevige bericht van het plotselinge overlijden van onze gewaardeerde vrijwilliger de heer Cor Hoek Als vrijwilliger heeft Cor zich ingezet voor de cliënten van Zorggroep Ter Weel, locatie Randhof. Zijn jarenlange betrokkenheid zullen we missen. We wensen zijn dochter en kleinkinderen veel kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Medewerkers, bewoners, vrijwilligers Zorgcentrum Randhof Zorggroep Ter Weel namens de Raad van Toezicht Dhr. J.G de Looff, voorzitter namens het Managementteam Mw..drs. J.A Traas, bestuurder Met droefheid hebben we kennis genomen van het toch nog onverwachts overlijden van onze fijne zwager en oom sinds 1973 weduwnaar van Nellie Braamse Wij wensen Lilian, Rick en Tessa veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. 's-Gravenpolder: Wim Braamse Geertuid Minnaard t Heinkenszand: Cees Braamse Plonie Oele Heinkenszand: Dies Braamse Jannie Priester 's-Gravenpolder, januari 2013 25 december 2012 is overleden op 91-jarige leeftijd onze zwager en oom geboren en laatst gewoond hebbend in Sluis Familie Meeuwsen, familie Marijs Afscheid van 2012 betekende afscheid van onze buurman Jaap Geense Zijn vriendelijkheid, humor en lach zullen wij altijd herinneren. Wij wensen Jaan en de familie veel sterkte. Kees en Geert van Belzen Adrie en Gree Schroevers Richard en Jarma Priester Jacco van Belzen en Kim Klaasse Daan en Angela Meulmeester Henk en Janneke de Troije Joop en Annemarie Siereveld Harold en Mieke Minnaard Jan-Willem en Jolanda de Ridder Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mervoor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 33