Maria Cornelia Reijngoudt-Kempeneers 32 (familieberichten Fos Joppe Lieve Oma de Booij Lena Wilhelmina van den Bos - Rentier Lenie donderdag 3 januari 2013 fn0nseniinq.ni DOjbl^Tên heel gelukkig zijn we met de geboofjljf van We noemen hem Fos 31 december 2012 Anthon en Marina van de Giessen - Louwerse Fort den Haakweg 5, 4354 AE Vrouwenpolder Na een kortstondige, ernstige ziekte is door de Heere van ons weggenomen mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma in de leeftijd van 79 jaar. Kruiningen: J. Reijngoudt Hilversum: Johan en Stans Kimmy, Floortje Goirle: Ad en Astrid Jelle, Emma, Max Clear Brook (U.S.A.): Anja en René Elrik, Alwin, Corneel, Marnix 1 januari 2013 Marie Curiestraat 4, 4416 CZ Kruiningen De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal D.V. worden gehouden op zaterdag 5 januari om 11.00 uur in de Hervormde Kerk, Kerkring 2 te Sint Philipsland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Sint Philipsland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in het bijgebouw van bovengenoemde kerk. Geen bloemen. Geen toespraken. Geen bezoek aan huis. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve, altijd meelevende broer, zwager en oom Andries Poppe We wensen zijn kinderen sterkte toe. Canada; P.Poppe J. Poppe-Lorier neven en nichten Voor ons allen was je een super oma! We hebben allemaal veel mooie herinneringen aan je. We zijn heel dankbaar dat je zo lang bij ons bent gebleven! Klein en achterkleinkinderen. Alles heeft zijn uur en tijd Alles in dit leven Er is een tijd om geboren te worden En een tijd om te sterven Op 2 januari 2013 is overleden onze vriendelijke en rustige zwager Bert Blom Man van Wil Blom-Tevel Jos en Ad (in herinnering) Tevel-Vermeulen Rie en Jelte Walthuis-Tevel Jan en Marian Tevel-Koedijk Anton en Hermien Wiegel-Tevel jopie Tevel Verdrietig zijn wij om het heengaan van onze goede buur vrouw en creatieve vriendin Lenie van den Bos-Rentier Martinus Flikweert Janny Flikweert-Bal Nieuwerkerk, 1 januari 2013 Heden overleed onze lieve en altijd behulpzame buurvrouw. Lenie Bos-Rentier Dat de Heere Leen en de kinderen kracht mag geven om dit grote verlies te kunnen dragen. JanKees en Koos Flikweert-Nieuwenhuijse "Mij is een schuilplaats toebereid" Psalm 84 Heel verdrietig, maar dankbaar voor de vele mooie herinneringen en alles wat zij voor ons is geweest en heeft gedaan, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw en onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma 19 september 1932 Nieuwerkerk f 1 januari 2013 Zo stil... Nieuwerkerk: Leen van den Bos Spijkenisse: Jacqueline en Ruud Bas Koen Oisterwijk: Hans en Brigitte Tessa Luke Wethouder van Klinkenstraat 4 4306 CT Nieuwerkerk De afscheidsdienst zal gehouden worden maandag 7 januari in de "Johanneskerk" van de Protestantse gemeente, Kerkplein 2 te Nieuwerkerk, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal omstreeks 14.45 uur de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in kerkelijk centrum "Punt-3", Kerkplein 2 te Nieuwerkerk. Bedroefd stellen wij u ervan in kennis dat geheel onver wacht van ons is heengegaan Luigino Lucnirro Juan (Gino) Poulina Hij overleed in de leeftijd van 20 jaar. Nyzira Milangelo Canisha Jamilix Clienten en personeel van Hoevedreef Zuid 30 december 2012 Offenbachstraat 14571 XG Axel U kunt afscheid nemen van Gino in het uitvaartcentrum van DELA (Hulst), Van der Maelstedeweg te Hulst, op donderdag 3 januari van 18.30 tot 19.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 4 januari om 15.30 uur in de aula van crematorium Middel burg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Tranen van verdriet vullen onze ogen. We kunnen he t nog steeds nie tge/o ven. Lief klein ventje zo teer, wat doet dit afscheid nemen zeer. Wat blijft is de herinnering maarzeker weten we één ding: Lieve Jaysonjij zal voortleven in ons hart op een plekje heel apart Jayson de Dreu A Rotterdam t Rotterdam 30 november 2012 31 december 2012 Remo en Daniëlle Meidoornhof 3,4431 CT 's-Gravenpolder. Jayson wordt in besloten kring begraven.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 32