Exclusie) f Het kan weer! Zilvervloot Sparen MIJMZORG KALEIUDER.nl Bezoek een informatiebijeenkomst. 33 KRAS NL Fietsen en genieten in de Moezelstreek! Kijk voor een overzicht van meer activiteiten en bijeenkomsten in de zorg op MIJNZORGKALENDER.NL hét platform voor activiteiten in de zorg 5-daagse fietsvakantie inclusief, o.a. busreis, reisleiding, verblijf, ontbijt, diner én gebruik van E-bike! Met deze sportieve reis zult u kennis maken met de populaire Moezelstreek. Heerlijk fietsend over de vlakke routes geniet u van de afwisselende omgeving met een schitterende natuur, pittoreske wijndorpen en imposante burchten, waarna u kunt eindigen met een drankje op een gezellig terras. Als lezer van deze krant profiteert u bij boekingen t/m 31 januari 2013 van maar liefst 30 korting per persoon! Bovendien is het gebruik van de E-bike, met veel comfort en elektrische trapondersteuning, al bij de prijs inbegrepen! Stap op de pedalen en fiets mee! Fietsprogramma: 3 routes van 36-50 km per dag o.l.v. NL-sprekende reisleiding op een gloednieuwe E-bike mét elektrische trapondersteuning. Dag 1: comfortabele busreis naar ons hotel in Dieblich. Dag 2-4: Route 1: van Enkirch via Ediger Eller naar Briedern. Route 2: van Briedern via Cochem naar Dieblich. Route 3: van Dieblich naar Koblenz. Dag 5: terugreis naar Nederland. Hotel Pistono*" Dit gezellige 3-sterren familiehotel ligt in Dieblich en beschikt o.a. over een receptie, lift, café, restaurant, wijnkelder, overdekt zwembad en een sauna (tegen betaling). Vertrekdata en prijzen Vertrek op ma. van 6 mei t/m 2 september 2013. Normale prijs Lezersprijs 5 dagen vanaf€ 399 nu vanaf 369 Prijzen zijn per persoon o.b.v. 2 personen. Inclusief: reis per Comfort Class touringcar, brandstoftoeslag a 5 per persoon, ervaren chauffeur, 4 nachten verblijf in Hotel Pistono met 4 x ontbijtbuffet en 4-gangendiner, gebruik van E-bike, het beschreven fietsprogramma o.l.v. een ervaren Nederlandssprekende fiets-/reisleider en afscheidskoffietafel. Exclusief: niet genoemde maaltijden, facultatieve excursies, eventuele verplichte stadsgidsen, entreegelden, fooien, reis- en annuleringsverzekering, reserveringskosten 19,50 en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 (beide per boeking en verplicht). Optioneel: fietsverzekering 15 per fiets Ga voor alle informatie naar www.kras.nl/LR46008 Voor meer informatie en boekingen: Typ in de adresbalk www.kras.nl/LR46008 Kies uw datum, prijs en klik op BOEK NU. Voer bij 'stap 1' de actiecode WEG40016 in en u ontvangt 30 korting per persoon. Telefonisch boeken? Bel 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR46008 en actiecode WEG40016 Boeken met deze actiecode is mogelijk t/m 31 januari 2013. EOH waarom zou je meer betalen rORSTANJE VSSURANTIËN Wij zijn de bank bij u in de buurt. Met persoonlijk advies en producten zonder poespas. voor de lezers van deze krant! 1 nü vanaf reis Heeft u lastjÉü een chronische longaandoening? 60 korting bij 2 personen met actiecode WEG40016 Vele gegarandeerde opstapplaatsen in uw regio! Brabants Dagblad Eindhovens Dagblad De Gelderlander BN DeStem PZC De Stentor De Twentsche Courant Tubantia Dagblad De timburger Limburgs Dagblad Corstanje Assurantiën V.O.F. Karei Doormanplein 30 4335 GD MIDDELBURG T (0118)63 9111 E assurantien@corstanje.nl I www.corstanje.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 30