Colofon de emotie. familieberichten M&nutmi Wat blijft is anuiieberichten H1ensenlinq.nl familieberichten I 37 Patricia Kolijn familieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant woensdag 2 januari 2013 Enige kennisgeving Dankbaar voor de vele jaren waarin wij van haar levens blijheid mochten genieten, geven wij met verdriet kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en oma'tje Grietje Brouwer-de Nooijer weduwe van Pieter Brouwer in de leeftijd van 88 jaar. Jaap Kees en Roxanne Mattie Quincent en Chaunice Kleinkinderen en achterkleinkinderen Dordrecht, 28 december 2012 verpleeghuis het Parkhuis Correspondentie naar: M. Brouwer Nassauweg 75 3314 NE Dordrecht De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden, donderdag 3 januari 2013 om 15.00 uur in de Nassauzaal van Het Uitvaartcentrum, Nassauweg 190 te Dordrecht. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de Algemene begraafplaats Essenhof, Nassauweg 200 te Dordrecht. Wij huilden en lachten en hadden samen één doel en niemand zal ooit weten wat ik voor je voel weggerukt uit mijn midden en alles draait voort. Je blijft in mijn hart daar waar je hoort. Je dochter Mattie r Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, schoon moeder, oma en overgrootmoeder Philomena de Booij-Neve A Hontenisse, 17-7-1917 f Terneuzen, 31-12-2012 weduwe van Johannes de Booij Hulst: Benny en Ria Luciën en Cindy Patrick en Yvonne Machiel en Petra Hulst: Jack en Marij Dennis en Maartje, Tessa Tamara en Dave, Milan, Lana Zaamslag: Marcel en Hanny Fabian Tim Middelburg: George en Ria Wendy en Michiel Wesley en Anne-Marije Davy Hulst: Denise en Maarten Hanneke en Reinco Marieke en Joost Lamswaarde: Paul en Marion Anneke en Johnny Inge en Jeroen Zaamslag: Bernadette t en Rinus Joyce f Erik Mare en Marvin Kloosterzande: Gabriëlle en Sjef Denise Mart ine Correspondentieadres: Stijn Streuvelsstraat 30,4561 NR Hulst De uitvaartdienst zal plaatsvinden op zaterdag 5 januari 2013 om 10.30 uur in de kerk van de H. Martinus, Groenendijk 40 Kloosterzande, waarna we haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats aan de Glacisweg te Hulst. Gaarne schriftelijke condoleance. Dank aan de medewerkers en vrijwilligers van W.Z.C.- Antonius voor de goede en liefdevolle verzorging. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. f,, W- 01-01-2005 01-01-2013 Lieve Nout, (o)pa Alweer 8 jaar geleden... We missen je, altijd in ons hart! Riet, Jacqueline en Eelco, Yannick, Maxime Mark en Christl In liefdevolle herinnering 19 mei 1966 2 januari 2012 Het is alweer een jaar geleden dat we afscheid van je moesten nemen. Beseffen doen we het nog steeds niet. Voelen doen we het iedere dag. We missen je. Je mama, Je zusje en Je nichtje Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden orange familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl I www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 55