Josephus Bosman ~Sjef~ fnensenlinq.nl Frieda Bakker-van Nimwegen Tl ff F.G.A Bakker - van Nimwegen ti rt Cor floek Stéphan Barnaud Andries Poppe Jacomina de Wolf Andries Poppe George Arthur Maria Termote woensdag 2 januari 2013 I 35 J U In de oud-jaarsnacht van 2012 overleed ons ma, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder in de leeftijd van bijna 94 jaar echtgenote van Teunis Bakker 12-1-1993 eerder echtgenote van Johannis Minnaard 10-11-1944 Goes: Conny Geschiere - Minnaard Gillis Geschiere 13- 5 -1993 Fijnaart: Ina Westveer - Bakker Engel Westveer Klein- en achterkleinkinderen Onze oprechte dank gaat uit naar alle medewerkers van Ter Valcke" afd. TV. 11 te Goes, die moeder meer dan liefdevol verzorgd hebben. Correspondentieadres: Tennislaan 43, 4793 DB Fijnaart Moeder ligt opgebaard in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede 1 a te Kapelle. U kunt haar bezoeken op vrijdag 4 januari 2013 tussen 19.00 en 19.30 uur. Het samenzijn voorafgaande aan de crematie zal plaatsvinden op maandag 7 januari om 11.30 uur in rouwcentrum Peter Butler. Aansluitend is er aldaar gelegenheid tot condoleren. De crematie zal op een later tijdstip in besloten kring plaatsvinden. Geen bloemen. jF Op oudejaarsavond is rustig ingeslapen mijn lieve zus en onze tante Frieda: echtgenote van T. Bakker +12-1-1993 Eerdér echtgenote van J. Minnaard +10-11-1944 Wij wensen de kinderen en klein- en achterkleinkinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. P.A. Knuijt-van Nimwegen J. Knuijt (in dierbare herinnering) J. de Groot J.C. Kuijt (in dierbare herinnering) A.T. Knuijt - van der Boomgaard C.S. Phaff - Knuijt A.V. Phaff Neven en nichten Middelburg 31 december 2012 Selamat Tidur Soms zou ik willen dat gisteren nooit voorbij ging, omdat vandaag alles anders is. V In het bijzijn van zijn dochter, kleinzoon en kleindochter is onverwachts, in de mooie leeftijd van 87 jaar, rustig ingeslapen mijn lieve pa en onze lieve opa sinds 1973 weduwnaar van Nellie Hoek-Braamse Lilian Hoek Rick Tessa Goes, 31 december 2012 Correspondentieadres: Lilian Hoek Boudewijnstraat 29 4458 BX 's Heer Arendskerke We willen voordat we mijn pa en onze opa naar zijn laatste rustplaats brengen stilstaan bij zijn leven. U bent van harte uitgenodigd om daarbij aanwezig te zijn op zaterdag 5 januari om 10.15 uur in de aula op de begraafplaats, Geldeloozepad te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde aula. Zeven maal over de zeeën te gaan, schraal in de kleren, wat zou het mij deren, kon uit de dood ik de éne doen keren. Zeven maal over de zeeën te gaan, zeven maal, om met zijn tweeën te staan. Ida Gerhardt Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van zoon van ons bestuurslid Jeanet Menheere. Wij wensen Jeanet, Eric en ieder die Stéphan dierbaar is, veel warmte, liefde en sterkte toe. Vrijwilligers Staf Bestuur Podium 't Beest Goes Goes, 1 januari 2013 Wij mogen bouwen op de vaste grond van uw beloften en van uw verbond. Verdrietig, maar dankbaar voor de vele gelukkige jaren die we met hem mochten delen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame vader, opa en "ouwe" opa Koudekerke, 14 augustus 1917 t Middelburg, 31 december 2012 Officier in de Orde van Oranje-Nassau sinds 17februari 2012 weduwnaar van Zierikzee: Riet Walraven-Poppe Henk Walraven Thony (in liefdevolle herinnering) Marika en Anne Jonas, Nathan, Pepijn Middelburg: Wim Poppe Ria Poppe-v.d. Berge Karin en Jan Willem Julie, Bas, Floor, Ezra Ina en Patrick Kelvin, Lana Westkapelle: Aijen en Monique Joëlle, Charlotte Tanneke Sanderse-Poppe Lou Sanderse Arno en Marit Jacolien Hof ter Veste 149 4333 HJ Middelburg De dankdienst voor zijn leven zal plaatsvinden op zaterdag 5 januari 2013 om 12.15 uur in de Hofpleinkerk, Hofplein 13 te Middelburg. Daarna zal de begrafenis om 14.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn met de familie in het Rouwcentrum "Middelburg" aan de Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Veilig in Jezusarmen, veilig aan Jezushart Verdrietig zijn wij, door het overlijden van onze lieve zwager en oom in de leeftijd van 95 jaar. J. Francke-de Wolf L. Francke (in herinnering) J. Janse-de Wolf A. Janse neven en nichten Middelburg, 31 december 2012 Sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje En alle beetjes die je stierf 't is vreemd maar die vergeet je Het is je dikwijls zelfs ontgaan je zegt ik ben wat moe Maar op een keer dan ben je aan je allerlaatste beetje toe Verdrietig, maar dankbaar, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa echtgenoot van Jacqueline Maria Theresia de Smet 10 augustus 1929, Sint Kruis 29 december 2012, Oostburg Sint Kruis: Jacqueline Termote - de Smet Vught: Berna (Bartje) en Gerard Dennie Nikkie Greetje en Barry Terneuzen: Tini en Willie Isabelle en Marco Mario Bassevelde: Rita en Wim Marieke en Sven Kim en Sven Bert en Evi Correspondentieadres: Brandkreekdijk 6 4528 KN Sint Kruis Wij zijn de medewerkers van verzorgingstehuis "De Stelle", afdeling Korenbloem en dokter de Bruijckere dankbaar voor de liefdevolle verzorging. De afscheidsdienst voor de crematie zal worden gehouden op vrijdag 4 januari 2013 om 11.00 uur in het Mauritshof, Mauritsweg 5,4515 LA IJzendijke. U bent in de gelegenheid om de familie te condoleren voor de afscheidsdienst van 10.30 tot 10.55 uur. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Heden is, na een kortstondig ziekbed, rustig en tevreden ingeslapen onze vader, broer, zwager en oom sinds 31 oktober 1988 weduwnaar van A.M.A. Bosman-Toussain Delft, 1 maart 1944 Vlissingen, 29 december 2012 Baarland: Jos Bosman Yerseke: Robert Bosman Delft: Joke Bosman-v.d. Kruk Delft: Ab en Margriet Bosman-Hartman Delft: Roel en Ria Bosman-Toussain Delft: Aad en Mary Bosman-v.d. Leede Neven en nichten Correspondentieadres: J. Bosman Kolewiegenhoek 13 4435 AT Baarland Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Sjef op donderdag 3 januari van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op vrijdag 4 januari om 10.00 uur in de aula van bovengenoemd rouwcentrum. Aansluitend zal omstreeks 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Ellewoutsdijk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoléance en ontmoeting in het 'van Hattumhuis', Zomerstraat 16 te Ellewoutsdijk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 35