Plan voor vakantiepark bij Hulst Pc l&k*. n u ZEEUWS-VLAANDEREN Oliebollen eten voor het carnavalsfeest MAANDAG 31 december 2012 13 Afscheid van vier kerken 14 en 15 Park met 26 vakantiechalets of stacaravans en kampeermogelijkheden bij Grote Kreekweg door Eugène Verstraeten HULST - Hulstenaar Etiënne Boon man wil op zijn perceel aan de Grote Kreekweg in Hulst een re creatiecentrum ontwikkelen met in totaal 26 vakantiechalets of sta caravans. Bij de gemeente Hulst is een omge vingsvergunning aangevraagd voor het aanleggen van wegen, een uit rit en waterpartij en het bouwen van een brug en een tijdelijk recep tiegebouw op het terrein. „Zodra de vergunning er is willen we zo snel mogelijk beginnen", zegt recreatieadviseur Paul Wee- maes van De Hypotheekwereld Hulst. Het 1,35 hectare grote ter rein langs de Grote Kreekweg na bij de woonwijk Grote Kreek is nu in gebruik als weiland en grenst aan de als wandelpark ingerichte voormalige vuilnisbelt. Het klein schalige recreatiebedrijf krijgt de naam Park Grote Kreek. Weemaes: „Het is nog niet zeker of het chalets of stacaravans wor den. Dat hangt af van de investe ringskosten. Ook is het nog open of de vakantieverblijven huur of koop worden, of een combinatie. We richten ons in ieder geval op mensen die Hulst en de omgeving willen bezoeken en die liever niet in een hotel verblijven. Wat we hier willen neerzetten is een re creatievoorziening van hoogwaar dige kwaliteit" In het ontwerp van het vakantie parkje is rekening gehouden met een waterpartij, een speeltuintje en een receptiegebouw van 130 vierkante meter. Ook komt er een strook die bestemd is voor kam peerders. Het is de bedoeling dat het park het gehele jaar open blijft. „In Hulst wordt al jaren over een camping gesproken", zegt Wee maes. „Er is op verschillende plaat sen gezocht, zoals in het bos van Staatsbosbeheer bij het zwembad. Maar hier liepen we tegen een lo catie aan waar het bestemmings plan de oprichting van zo'n vakan tieparkje gewoon toestaat. Er zit namelijk een bestemming open luchtrecreatie op. Het is ideaal gele gen langs een goede ontsluitings- weg en dicht bij de binnenstad." Afhankelijk van de benodigde in vestering wordt het Park Grote Kreek in fasen aangelegd. Het uit eindelijke doel is wel om er 26 va kantieverblijven te realiseren." Weemaes hoopt de omgevingsver gunning eind januari op zak te hebben en nog voor de zomer te kunnen openen." OSSENISSE - De leden van carnavalsstichting d'Ossekoppen uit Ossenisse stonden zaterdag ochtend al vanaf 02.30 uur oliebollen te bak ken om de verenigingkas te spekken. Ze mochten daarvoor de keuken van van cam ping Polderhoeve/Resort Westerschelde ge bruiken. Beslag maken, oliebollen bakken, in pakken en de bestellingen afleveren. Zo rond de middag hadden de vrijwilligers zo'n 1250 goudgele bollen afgeleverd. Secretaris Peter Hiel: „Als je ziet dat Ossenisse zo'n 350 inwo ners telt dan kun je gerust stellen dat de men sen ons goed gezind zijn." Na het afleveren van de laatste lekkernijen moest er nog flink gepoetst worden om de keuken weer spie en span achter te laten. foto Mark Neelemans TERNEUZEN Computerapparatuur en sieraden gestolen In de Franz Lisztstraat in Terneu- zen is vrijdagavond ingebroken in een woning. Er werd een deur opengebroken om het huis binnen te kunnen ko men. Er zijn computerapparatuur en sieraden uit de woning meege nomen. De inbraak is gepleegd tus sen 22.00 en 23.10 uur. Van de da der of daders ontbreekt ieder spoor. Koperen leidingen gestolen uit woning Tussen donderdagmiddag 13.00 uur en vrijdagmiddag 14.15 uur is er een inbraak gepleegd in een leeg staande woning aan de Midden straat in Sluiskil. In de woning zijn koperen leidin gen afgezaagd, die vervolgens zijn meegenomen. Om toegang te kunnen krijgen tot het pand werd een raam openge broken. BRESKENS Vuurwerk vernielt kunstwerk Spuiplein Eén van de zeefiguur-kunstwerken van Albert Kramer is dit weekend op het Spuiplein in Breskens ten prooi gevallen aan knalvuur werk-vandalen. In het zeefiguur, een blauwe vissekop, is een groot gat geslagen. De zeefiguren, drie grote 'vissen', staan sinds 2008 op het Spuiplein. Ze zijn gemaakt om het vernieuwde plein extra op te fleuren. Oudejaarstrókj£ing 31 december ®e'as Mnsvrff Nog tot 16.00 uur vanmiddag!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 69