televisie 129
z
n
'De moeder die een bus kinderen veilig tot stilstand bracht toen de chauffeur
Onwel Werd, verdient alle egards Sybrand Niessem over 'gewone' mensen in oudejaarsshow
maandag 31 december 2012
06:55 Droomhuis op het
platteland 07:55 Tommy
Teleshopping 12:55 Accor
ding to Jim 13:20 Arthur
and the Minimoys 15:10
Arthur and the Minimoys 2
16:50 Shark tale
08:30 RTL Z Voorbeurs
09:00 RTL Z Nieuws 11:20
Ondernemend Nederland
11:40 RTL Z Nieuws 12:20
Special: De kijker aan zet
12:40 RTL Z Nieuws 15:30
RTL Z opening Wallstreet
15:35 RTL Z Nieuws 15:50
RTL Z opening Wallstreet
16:00 RTL Z Nieuws
06:31 RTLTelekids: De
Schatkamer, Bibaboer-
derij, Little people. Bobo,
Sprookjesboom, Brand
weerman Sam, The adven
tures of Chuck and friends,
Chuggington, Burgers' Zoo
en Waarom, Ernst, Bobbie
en de rest, Elias, Strawber
ry shortcake, PipaPanda, Jo-
kie, TitaToverfeest, Sprook
jes van Klaas Vaak, Chloe's
closet, Bobo 10:00 Tel sell
15:01 RTLTelekids: Hallo
K3I, TitaToverfeest, Marjo
lein en het geheim van het
slaapzand, De Schatkamer,
Jungleclub, Vipo, Green-
Kids, The Voice Kids 17:10
The nanny 17:40 The bold
and the beautiful
07:00 Batman: The brave
and the bold 08:00 Tommy
Teleshopping 11:00 Astro
TV 13:00 Tommy Teleshop
ping 14:00 Veronica's clo
set 14:20 According to Jim
14:45 MasterChef 16:10
Ready steady cook 17:05
McLeod's daughters
06:01 Disney XD: Skunk
Ful, Amazing spiez, Reda-
kai, Hotwheels battle force
5, Beyblade Metal Fury, Po-
kemon Black White, Dad-
napped, Phineas Ferb,
The suite life on deck, Pair
of kings, Zeke Luther,
Kickin' it, Kick Buttowski,
Ducktales, De Vervangers,
Phineas Ferb, Het Speel
plein, The suite life on deck
O
OVERIGE
ES
18:30 Lachend het jaar
18:00 Politie Op Je Hie
18:05 Judge Hatchett,
18:00 MasterChef, Kook-
18:00 Veronica's fun
■A
uit, Amusement
len, Serie repor
Reality
wedstrijd
niest videos, Amu
00
tages
18:35 Judge Maria Lo
sement
0
pez, Reality
18:15 According to Jim,
0
Comedy
18:45 According to Jim,
Comedy
19:30 De 25 meest hi
19:00 RTLGP: Formu
19:00 The Ellen DeGe-
19:00 Achter gesloten
19:10 The big bang the
larische tv-mo-
le 1 Jaaroverzicht,
neres Show, Talk-
deuren, Scripted
ory, Comedy
10
menten van 2012,
Jaaroverzicht
show
reality
19:35 The big bang the
O
Infotainmentpro-
19:55 Kluun presen
ory, Comedy
O
gramma
teert: Help, ik heb
mijn vrouw zwan
ger gemaakt!, The
atershow
20:30 Voetbal Interna
20:00 The nanny. Co
20:00 Two and a half
W
tional, Compilatie
medy
men, Comedy
O
20:30 Grease, Musical
20:30 Het internet jaar
overzicht 2012,
O
Entertainment pro-
gramma
21:30 Tineke Schouten:
21:50 I love vijftig tinten
N)
LOL inclusive, Re
grijs, Amusement
gistratie
0
22:15 Muziek op 7:
22:45 Sade: Bring me
22:30 Lange Frans en
10
Guus Meeuwis -
home - live 2011,
vrienden live, Regi
to
Groots Met Een
Concertregistratie
stratie
0
Zachte G
0.
23:30 Het Staatslote
23:55 RTL 8 presen
23:20 Doutzen Kroes
23:55 #Kansloos het jaar
ro
rij oudejaarsfeest:
teert: het Nati
presenteert: Vic
in. Entertainment
U)
samen aftellen,
onale vuurwerk
toria's Secret Fa
programma
Amusement
vanuit Rotterdam,
shion Show 2012,
0
Liveverslag
Modeshow
23:55 Net5 telt af
00:05 Jeroen van der
Boom live: Kom
maar op!
02:05 Gerard Joling:
Stout en Nieuw
23:59 Klok vuurwerk
00:01 Muziek op 7: AC/
DC - Live At River
Plate
01:10 Teleshop 7
00:10 Sade: Bring me
home- live 2011
00:45 Milow-From
north to south
00:00 Doutzen Kroes
presenteert: Vic
toria's Secret Fa
shion Show 2012
01:11 Stoute meiden TV 02:01 Tommy Teleshop-
05:00 Car tracks
01:51 Stoute meiden TV 00:10 iHeartRadio Mu
sic Festival
00:05 American Music
Awards
02:20 Het beste van Ve
ronica's top 1000
allertijden
actualiteiten sport film
■1
Journaal jaaroverzicht 2012
Rob Trip blikt terug op het voorbije
nieuwsjaar. Onderwerpen: de crisis
die nu vrijwel iedereen raakt, de val
van het kabinet, de verkiezingen en
de vorming van Rutte-II, het ski-on
geluk van prins Friso, de onrust in
Syrië, het ongeluk met de Costa
Concordia, de sportzomer, de ruim
tereis van André Kuipers en zinloos
geweld in de samenleving.
Nederland 1, 20.30 uur
Het eerlijke verhaal
Erik van Muiswinkel en andere ca
baretiers nemen het jaar 2012 door.
Opmerkelijke nieuwsfeiten krijgen
een satirisch sausje. Van Muiswin
kel wordt bijgestaan door collega's
als Sanne Wallis de Vries, Joep van
Deudekom en Rob Urgert.
Nederland 1, 21.45 uur
Adele: Live at the Royal
Albert Hall
Waar het bij popsterren vaak meer
om uiterlijk vertoon en excentriek
gedrag lijkt te gaan dan om de lied-
05:30 Woningwijs
02:00 Kylie Minogue:
Aphrodite tour
jes, is zangeres Adele een hartver
warmende uitzondering. Geen
poespas bij de Engelse Adele Ad-
kins, die al op 23-jarige leeftijd 's
werelds meest gevierde en best ver
kopende blanke soulzangeres was.
Alles draait bij haar om de muziek.
België 1, 21.55 uur
Ilse DeLange: Live in
Celredome
De doorbraak in de Verenigde Sta
ten mag dan (nog) niet gelukt zijn,
in de lage landen behoort Ilse De-
Lange tot de beste zangeressen en
liedjesschrijvers. De populariteit
van de zingende schoenenverkoop
ster uit Almelo is sinds haar debuut-
07:00 Zeeland Nu, Oranje Am-
bon, Verzeeuwigd, Zeeland Nu,
Oranje Ambon 08:55 Verzeeu
wigd 09:00 programmering zo
als tussen 07:00 en 08:06
10:55 Verzeeuwigd 11:00 Om
roep Zeeland Tekst-tv 18:00
Zeeland Nu, Het Weer, De laat
ste haven, Verzeeuwigd, Zee
land Nu 19:18 Het Weer 19:20
De laatste haven 19:54 Ver
zeeuwigd 20:00 programme
ring zoals tussen 18:00 en
19:00 23:18 Het Weer 23:20
De laatste haven 23:54 Ver
zeeuwigd 23:J>5 Klok
BUITENLAND
heute 19:14 Wetter 19:15
Neujahrsansprache der Bundes-
kanzlerin 19:25 WeiRblaue Ge-
schichten 20:15 Die ZDF-Hit-
party 21:45 Willkommen 2013
Q
09:00 Radio 2 op één: 1000
Klassiekers 12:00 Winterbed
den 12:20 Dagelijkse Kost
12:35 Blokken 13:00 Het jour
naal 13:30 Het Weer 13:35 le
dereen beroemd 13:55 Thuis
14:20 Kaat& Co 14:50 New
Tricks 15:40 Brothers Sisters
16:25 Nigel Slater's Simple
Suppers 16:55 Clips 17:05 De
topcolléctie van... 17:35 Buren
18:00 Het journaal 18:12 Het
Weer 18:15 Dagelijkse kost
18:30 Blokken 19:00 Het jour
naal 19:40 ledereen beroemd
20:00 Super Lotto 20:05 Het
Weer 20:10 Thuis 20:40 Dublin
Zoo Special 21:30 Hoe is het
zover kunnen komen? 21:55
Adele: Live at the Royal Albert
Hall 22:56 Super Lotto: Winst
22:57 Keno 23:00 lederéén
feest!
09:00 Winterbeelden 12:30
Programmering Ketnet 13:30
Extreme Dreams with Ben Fog-
gle 14:00 100" 14:02 Monsieur
Verdoux 16:00 100" 16:02
Vranckx 16:25 Desperate Hou
sewives 17:05 100" 17:07 De
keuze van... 18:00 100" 18:02
Comedy Inc. 18:30 100" 18:32
Jimmy's Forest 19:30 100"
19:32 Login 20:00 TerZake
20:15 Peter's Friends 21:50 Uw
top tien om te zien
album World of hurt alleen maar
toegenomen. De goedlachse, vrij
wel altijd optimistisch gestemde
zangeres is van Nederlandse, coun
try westernbelofte uitgegroeid
tot allround popzangeres met pit.
RTL 5/22.05 uur
De Top 2000 telt af
Oudejaarsavond staat op Nederland
3 in het teken van de Top 2000. In
De Top 2000 telt af is de top tien
van de Top 2000 in clips te zien.
Rond middernacht barst Top 2000
in concert los, dit jaar weer door
Xander de Buisonjé gepresenteerd.
Op de tiende editie zingen rond de
twintig artiesten hun eigen versie
van een Top 2000-hit. Dit jaar tre
den op: Acda en de Munnik, Alain
Clark, Trijntje Oosterhuis, Gers Par-
doel, Paska! Jakobsen, Ruth Jacott,
George Baker, Jan Keijzer en Annie
Schilder, Boudewijn de Groot, Nick
Simon, Marco Borsato, Anita
Meyer, VanVelzen, Rob de Nijs,
Waylon en Ilse DeLange.
Nederland 3, 22.25 uur
07:00 Breakfast 10:00 Muppet
Treasure Island 11:30 G-Force
12:50 Kung Fu Panda Holiday
13:15 BBC News at One 13:30
Regional News and Weather
13:40 Total Wipeout: The
Awards 14:40 Bedtime Stories
16:10 The Sound of Music
19:00 BBC News at Six 19:15
Regional News and Weather
19:30 Celebrity Mastermind
20:00 Top of the Pops New
Year's Eve 21:00 EastEnders
21:30 Prince of Persia: The
Sands of Time 23:15 BBC News
at Ten 23:30 The Graham Nor
ton Show
07:00 Pingu 07:05 Timmy Time
07:15 Rastamouse 07:30 The
Large Family 07:40 Andy's Wild
Adventures 08:00 Naomi's
Nightmares of Nature 08:30 4
O'clock Club 09:00 M.I. High
09:30 Hero Squad 10:00 Oper
ation Iceberg 12:00 The Great
British Bake Off 14:00 Escape
to the Country 14:45 Flog It!
15:50 The Red Baron 17:30
Great Continental Railway Jour
neys 18:30 Christmas Universi
ty Challénge 19:00 Climbed
Every Mountain - The Story Be
hind the Sound of Music 20:00
Catch Me If You Can 22:10 Julie
Julia
07:45 Wissen macht Ah! 08:10
Willi wills wissen 08:35 Meister
Eder und sein Pumuckl 10:00
Tagesschau 10:05 Meister Eder
und sein Pumuckl 11:50 Tages
schau 11:55 Der Pauker 13:25
Tagesschau 13:30Sportschau
live 15:05 Schaumkusse 16:35
Tagesschau 16:40 Ökumeni-
scher Gottesdienst 17:25 Silve-
sterkonzert der Berliner Phil-
harmoniker 2012 18:55 Dinner
for One - Der neunzigste Ge-
burtstag 19:15 Glückwunsch
Majestat - Juan Carlos zum 75.
Geburtstag 20:00 Tagesschau
20:10 Neujahrsansprache der
Bundeskanzlerin 20:15 Silve-
sterstadl 23:50 Silvesterfeuer-
werk vom Brandenburger Tor
07:55 In einem Land vor unse-
rer Zeit: Dergeheimnisvolle
Berg der Sauriër 09:10 Heute
09:15 Das fliegende Klassen-
zimmer 11:00 Piinktchen und
Anton 12:45 Heute 12:50
When Harry Met Sally 14:20
Bridget Jones' Diary 15:30 New
In Town 17:20 Heute 17:25
40+ sucht neue Liebe 19:00
07:25 Lokalzeit-Geschichten
07:55 LSchen macht Spal?
09:25 Silvesterkonzert 10:55
Best of Hape Kerkeling 12:25
Diegröfêten Fernsehpannen
13:10 Das glaub' ich ja nicht
13:55 Die beliebtesten Sketche
derDeutschen 15:25 25 Jahre
Sketchup - Lachgeschichten
16:10 Ein Herzund eine Seele -
Kanalloch 16:15 Sketchup -
Best of 198617:15 Gags am
laufenden Band 17:55 Ein Herz
und eine Seele - Zebrastreifen
18:00 Der 90. Geburtstag oder-
Dinnerforone 18:15 Ein Herz
und eine Seele - Madchen
18:20 Ein Herz und eine Seele -
Sylvesterpunsch 19:10 Aktuelle
Stunde 19:30 Lokalzeit-Ge
schichten 20:00 Tagesschau
20:10 Neujahrsansprache der
Bundeskanzlerin 20:15 Strat-
manns Silvester 21:35 Der 90.
Geburtstag oder Dinner for one
21:55 Die besten Komiker aus
Nordrhein-Westfalen 22:40 Ein
Herz und eine Seele - Sylvester
punsch 23:25 Dinner vor
Wan(ne) 23:55 Silvesterfeuer-
werk am Kölner Dom
07:20 Head on 09:00 South
Beach Classics 09:50 Extreme
engineering 10:40 Auction
Kings 11:30 Dynamo: magician
impossible 12:20 You have
been warned 13:10 Myth-
busters 14:00 How it's made
14:55 Mighty planes 15:50 Ul
timate survival 16:45 Cafe racer
17:10 Fifth gear Europe 18:05
Auction Kings 19:05 Extreme
engineering 20:00 Dual survival
21:00 Countdown to collision
Brazil 22:001 am Bruce Lee
07:00 Alaska wing men 08:00
The dog whisperer 09:00 Mon-
sterfish 10:00 Made in NL
11:00 André Kuipers 12:00 The
dog whisperer 13:00 Air crash
investigation 14:00 Big, bigger,
biggest 15:00 Evacuate earth
16:00 Breakout 17:00 Made in
NL 18:00 André Kuipers 19:00
The dog whisperer 20:00
Megafactories 21:00 Locked up
abroad 22:00 Seconds from di
saster 23:00 Locked up abroad
Animal Planet TLC
07:40 Dogs 101 08:30 Must
love cats 09:20 Earthquake:
Panda rescue 10:10 Karina:
Wild on safari 14:35 Baboons
with Bill Bailey 15:00 Take
home nanny 15:50 Mad fashion
16:20 Outrageous kid parties
17:10 LA Ink 18:05 Ludo Bites
America 19:00 Beauty the
Geek Australia 20:10 Boy
Cheerleaders 21:00 Medics on
call 22:00 Battle of the Brides
23:00 Brides of Beverly Hills
23:55 My big fat American gyp
sy wedding
télévisé Radio Canada 08:25
TV5Monde, le journal 08:40
Grenadine et Mentalo 08:45
Nini Patalo 08:55 Les p'tits dia
bles 09:05 Le Petit Prince 09:35
Coquelicot canapé 10:00
Flash 10:05 En voyage 10:30
Nec plus ultra 11:00 Flash
11:05 Foudre 11:30 Plus belle
la vie 12:00 Flash 12:05 Vert de
Malte 12:30 L'impressionnisme
et la mode 13:30 Journal télévi
sé de la RTBF 14:00 Secrets
d'histoire 15:40 Flash 16:00
TV5Monde, le journal 16:30
Questions pour un champion
17:00 Flash 17:05 La vie est un
cirque 18:00TV5Monde, le
journal 18:20 L'invité 18:30
Toussaint Louverture 20:00
Voulez-vous danser? 20:30
Journal de France 2 21:00 Le
plus grand cabaret du monde
Comedy Central
07:05 Seabert 07:25 Kuifje
07:50 Snorkels 08:10 My little
pony 08:35 Heidi 09:00 Sein
feld 09:50 Spin city 10:35 Mar
ried with children 12:30 Sein
feld 13:20 Spin city 14:00
Married with children 15:35
The Cleveland show 16:00
Community 16:25 Scrubs
17:05 Friends 17:55 South Park
19:00 Family guy 19:25 Jeff
Dunham: Minding the Mon
sters 20:55 The Roast of Rose-
anne 22:00 Tosh.O marathon
22:01 Tosh.O
08:30 Langlaufen: World Cup
09:30 Skispringen: World Cup
10:30 Kunstschaatsen 11:30
Langlaufen: World Cup 13:00
Skispringen: World Cup 15:00
Tennis: ATP toernoi 15:30 Ten
nis: ATP toernooi 21:30 Euro-
sport top 10 22:00 WATTS
07:00 World Report 09:00
World Sport 09:30 News Spe
cial 10:00 World Business To
day 11:00 BackStory 11:30 Af
rican Voices 12:00 World One
13:00 Fareed Zakaria GPS
14:00 News Stream 15:00 i
World Business Today 16:00 In-
ternational Desk 17:00 Defin
ing Moments 2012 18:00
World Sport 18:30 African
Voices 19:00 International Desk
20:00 Quest Means Business
21:00 Amanpour21:30 CNN
NewsCenter 22:00 Connect
the World with Becky Ander
son 23:00 Amanpour 23:30
World Sport
06:20 Roary de Racewagen
06:30 Dora 06:55 Spongebob
07:30 Big time rush 07:55 Luc
ky Fred 08:20 T.U.F.F. Puppy
08:40 Fairly odd parents 09:05
Spongebob 09:30 Fairly odd
parents 10:20 Pinguïns van Ma
dagascar 10:55 Fairly odd pa
rents 11:15 iCarly 12:05 Victo
rious 12:30 Wingin' it 13:15 Big
time rush 14:00 Victorious
14:25 Winx club 14:50 Fairly
odd parents 15:40 Fanboy
Chum chum 16:00 Pinguïns van
Madagascar 16:25 Spongebob
17:15 Bucket Skinner 17:40
Ned's survivalgids 18:05 Big
time rush 18:25 Fred: The Show
18:40 Hotel 13 19:05 Cheeee-
se 19:15 Drake St Josh 19:40
Ned's survivalgids 20:05 Spon-
gebob 21:00 Victorious 21:20
iCarly 21:45 Wingin' it 22:10
Big time rush 22:35 Degrassi:
The next generation 23:00 Dra
ke St Josh 23:20 Zoey101
23:45 True Jackson 00:10 Vic
torious 00:30 iCarly
07:00 Top 7 at 7 07:30 MTV
Breakfast club 10:00 3 from 1
11:10 America's best dance
crew 13:25 Made 14:15 Teen
mom 15:00 Degrassi: The next
generation 15:25 Moneymak
ers 15:50 Plain Jane 17:30 De
grassi: The next generation
17:55 Awkward 18:20 Teen
mom 20:00 Jersey shore 22:20
Gamekings 22:45 2012 VH1
Divas
06:30 Télématin 08:00 Journal