li W Oïsrlsslen 26 Ifamilieberichten maandag 31 december 2012 23 ITlenseniifiq.nl dj Roosjes verwelken, bloemen vergaan, onze liefde blijft altijd bestaan. Toch nog onverwacht, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, delen wij u mede dat rustig van ons is heengegaan mijn lieve partner en onze vader Maarten Nieuwdorp Partner van Hannie Koster i Eversdijk, 25 oktober 1955 - t Goes, 29 december 2012 Ellewoutsdijk: Hannie Goes: Dimara Kwadendamme: Anno en Mariska Commejansstraat 18 4437 AR Ellewoutsdijk Donderdag 3 januari 2013 is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid om afscheid van Maarten te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden vrijdag 4 januari 2013 om 14.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het I crematorium gelegenheid tot condoleren. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een korte periode waarin wij hoopten op herstel, is tot ons verdriet overleden Maarten Nieuwdorp Levenspartner van mijn zus en onze tante. Wij wensen Hannie en de kinderen veel sterkte met dit grote verlies. Ina de Meulmeester-Koppejan Ko en Elly Rini en Marcelle Manella en Richard kleinkinderen en achter kleinkind Verdrietig, maar tevens opgelucht dat zij, na een lange en moeilijke laatste weg nu eindelijk rust heeft gevonden, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omi Helena Willemina Leeuwe - Jonker sinds 9 maart 1992 weduwe van Lambregt Martinus Leeuwe in de leeftijd van 88 jaar. AmemuidenHeieen J onker Rien Hillebrand Kloris, Roosje 'U' Utrecht: Adriënne en Martin Harm Middelburg, 27 december 2012 SVRZ 't Gasthuis, afdeling Bolwerk Correspondentieadres: Klaverakker 46 4341 MB Amemuiden Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op woensdag 2 januari van 16.30 tot 17.30 uur in het zalencentrum van de Chr. Geref. kerk aan de Zevengetij straat 11 teZierikzee. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 3 januari om 14.00 uur in het crematorium aan de West Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium alsnog gelegenheid tot condoleren. "De naam van God wil ik loven met een lied, zijn grootheid met een lofzang prijzen". Psalm 69, vers 31 Na een lang en zorgzaam leven is overleden onze lieve moeder, oma en ouwe oma Leintje Vos - Dingemanse gehuwd geweest met Jacob Vos in de leeftijd van bijna 84 jaar Zoutelande: Zoutelande: Meliskerke: Westkapelle: Nel Brasser-Vos Jan Brasser Wimjan en Christa Sara, Jarno Job en Kim Maarten Jos Vos Lout Vos Sandra van de Vreugde Carla Janisse-Vos. Noach Janisse Matthijs, Frank, Rens Verdrietig zijn wij na het overlijden van onze geliefde zus, schoonzus en tante Leintje Vos-Dingemanse Onze gedachten gaan uit naar de kinderen en kleinkinderen. Zoutelande: L. Dingemanse t K. Dingemanse-Roelse Middelburg: C. Meijers-Dingemanse C. Meijers i Zoutelande: R. Dingemanse t I. Dirfgemanse-lanse Neven en nichten Zo jong nog, nog zóveel plannen.waarom? Op 2e kerstdag is uit ons midden weggerukt, door eén noodlottig verkeersongeval, mijn lieve kleinzoon, onze lieve neef en achterneef Stéphan Hij mocht maar 26 jaar worden. In gedachten zijn we bij Jeanet en Eric. Lewedorp: Opa Menheere Domburg: Ome Piet en tante Elly Joost en Jolina Luc, Tijn Anne Middelburg: Ome Dik en tante Marleen Roland en Angelique Kwadendamme: Ome Ad en Angelique Rob en Linda Niek en Jacintha Sharida en Martin Colijnsplaat: Ome Giel en Desiree Fabian en Evi Goes: Ome Rien en tante Lizet Jimmy, Brenda 26 december 2012 Vol verbijstering en ongeloof hebben wij kennis genomen van het overlijden van de zoon van onze dierbare vriendin Jeanet Stéphan Barnaud Wij wensen haar en haar familie alle sterkte toe in deze moeilijke tijd. Astrid, Carla, Leen en Loes Terneuzen, 30 december 2012 Correspondentieadres: Borné 24, 4374 DB Zoutelande De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op zaterdag 5 januari om 11.00 uur in de Catharinakerk aan het Willibrordusplein te Zoutelande. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zoutelande. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in voornoemde kerk. 80 jaar wilde je graag worden dat is je ook gelukt je wilde wel, maar het ging gewoon niet meer de ziekte heejtje ingehaald Met veel fijne herinneringen denken wij aan je als lieve, zorgzame man, vader en opa Jan van Gijs echtgenoot van Jos Brakman Groede, 26-11-1932 t Terneuzen, 29-12-2012 Terneuzen Jos van Gijs-Brakman Zaamslag Joop en Philly van Gijs Tim en Suzanne Goes Marjo van Gijs Gabriëlla Kaylee-Virginia Terneuzen Chris-Jan en Hanny van Gijs Liliane Natasha van Diemenstraat 81 4535 AR Terneuzen Vrijdag 4 januari 2013 is er vanaf 13.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder' Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 14.00 uur de crematieplechtigheid aanvangt in het centrum. Aansluitend kunt u de familie condoleren. Mochten wij Na de uitvaart te Sint Anna ter Muiden op woensdag 2 januari 2013 van Jannetje Pepieta Rebekka de Rooij - Brevet is ieder in de gelegenheid om de kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen te condoleren in restaurant De Boeg te Breskens. Sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje En alle beetjes die je stierf 't is vreemd maar die vergeet je Het is je dikwijls zelfs ontgaan je zegt ik ben wat moe Maar op een keer dan ben je aan je allerlaatste beetje toe Verdrietig, maar dankbaar, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa George Arthur Maria Termote echtgenoot van Jacqueline Maria Theresia de Smet 10 augustus 1929, Sint Kruis 29 december 2012, Oostburg Sint Kruis: Jacqueline Termote - de Smet Vught: Berna (Bartje) en Gerard Dennie Nikkie Greetje en Barry Terneuzen: Tini en Willie Isabelle en Marco Mario Bassevelde: Rita en Wim Marieke en Sven Kim en Sven Bert en Evi Correspondentieadres: Brandkreekdijk 6 4528 KN Sint Kruis Wij zijn de medewerkers van verzorgingstehuis "De Stelle" afdeling Korenbloem en dokter de Bruijckere dankbaar voor de liefdevolle verzorging. De afscheidsdienst voor de crematie zal worden gehouden op vrijdag 4 januari 2013 om 11.00 uur in het Mauritshof, Mauritsweg 5, 4515 LA IJzendijke. U bent in de gelegenheid om de familie te condoleren voor de afscheidsdienst van 10.30iot 10.55 uur. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, aankondiging als zodanig beschouwen. deze

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 26