Colofon 1 Voor betaalbare k brtfiielierichtëi;: Warm, informeel en laagdrempelig. Wij geven u alle ruimte om uw eigen wensen te bespreken. Wij denken graag met u mee. Monuta 38 Ifamilieberichter zaterdag 29 december 2012 O (Densenlinq.nl Na een kort ziekbed is voor ons is toch nog onverwacht overleden onze collega Nellie Schouwenaar Zij is ruim veertig jaar voor onze organisatie werkzaam geweest als Thuishulp. In deze periode heeft zij altijd met veel inzet haar werkzaamheden verricht en blijk gegeven van haar grote betrokkenheid bij cliënten. Wij verliezen in haar een gewaardeerde collega. Wij wensen haar levenspartner, familie en vrienden de kracht toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Raad van Bestuur en medewerkers van Allévo. Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze buurman Piet Stroo Wij wensen de familie veel sterkte in deze moeilijke periode. Namens het bestuur en bewoners VvE Belleza te Vlissingen Piet de Ridder vz Vlissingen 27 december 2012 Omdat het onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van belangstelling en medeleven, in welke vorm dan ook. tijdens de periode van ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, opa en overopa Hendrik Versluis willen we een ieder langs deze weg hartelijk dank zeggen. Uit deze betuigingen putten we moed en kracht om zonder hem verder te gaan. Tevens willen wij u een goed en gezond 2013 toewensen. Jo Versluis-Heijstek kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Middelburg, december 2012 DANKBETUIGING Voor Uw blijken van deelneming bij het overlijden van onze dierbare Ma en Oma c UITVAARTZORG DE VLIEGER Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 :ésS 4307 DA Oosterland mr nfo@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 www.uitvaartdevlieger.nl (tiag en nacht bereikbaar) De beste service van Nederland. '2, Bezoek onze bekroonde website. Ujf-y^artverzorqinq Bfjjf Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815' www.uitvaart.vg Na een langdurige en ongelijke strijd is van ons heen gegaan onze collega Paul de Blieck Paul is vele jaren voor ons bedrijf werkzaam geweest. We verliezen in hem een loyale en fijne collega. We wensen José, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Directie en medewerkers KWS Infra vestiging Roosendaal/Sas van Gent Ü3jrikb^iuigif]g Voor al het meeleven in de afgelopen jaren en rondom het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom André Vreke zeggen wij u hartelijk dank. Namens de familie December 2012 Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor het mede leven na het overlijden van onze zorgzame moeder en oma Pieternella Dommisse-Hollebrandse kinderen en kleinkinderen Grijpskerke, december 2012 Hartelijk dank voor alle welgemeende reacties na het overlijden van onze moeder Nella Stevens - de Rijke Ze voegen voor ons wezenlijk wat toe aan de mooie en goede herinneringen die we aan haar bewaren. Hans, Jaap en Bert Stevens Rilland, december 2012 Woorden schieten tekort om u te bedanken voor uw belangstelling, steun en troostende woorden na het overlijden van onze lieve man, vader, schoonvader en opa Bram Kleinepier Mattie Kleinepier-Schïpper Kinderen en kleinkinderen Zoutelande, december 2012 MARIA FLAVIA WAATJES-MAENHOUT Betuigen wij onze oprechte dank. Een bijzonder woord van dank aan de vrijwilligers van de kerk en het ritmisch koor Emmanuel. Kinderen en Kleinkinderen December 2012 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Email Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Uw blijken van medeleven, de vele hartelijke reacties, kaarten en bloemen, ontvangen na het overlijden en bij de crematiedienst van Joost Zwetsloot waren overweldigend. Wegens de enorme belangstelling is het voor mij niet mogelijk u allen persoonlijk te danken. Het is mij duidelijk geworden dat Joost niet alleen voor mij, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Chris Ferket Monuta Goes en Monuta De Voorzorg. We zijn 24 uur per dag bereikbaar op 0113-21 6363 en 0118-41 27 60. Ook als u niet bij ons verzekerd bent. U kunt ons bezoeken aan de Fluitekruidstraat 8 te Goes of aan de Industrieweg 20 te Vlissingen. Kijk ook op www.monuta.nl. Januari 2013 De steun bij iedere uitvaart.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 38