Marijke Lambert 0 IHensenlinq.nl zaterdag 29 december 2012 irichten I 37 Groot is de leegte die zij achterlaat, mooi zijn de herinnering die blijven. In de vroege ochtend van 28 december 2012 heeft onze lieve moeder, oma en overoma voorgoed rust gevonden. Jans Moerman-Wolse sinds 1961 weduwe van Reinier Moerman in de leeftijd van 101 jaar. Mattie en Jan Geene-Moennan Hannie Tramper-Moerman Frans Tramper (in herinnering) René en Elly Moerman-Verrijzer Klein- en achterkleinkinderen Groene Kruisstraat 12 4471 BZ Wolphaartsdijk Maandag 31 december 2012 is er van 16.00 tot 16.30 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen in Rouw- centrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gra venpolder. De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 2 januari 2012 om 13.15 uur in Verenigingsgebouw 'De Brug', Oostkerkestraat 3 te Wolphaartsdijk, waarna omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in 'De Brug' gelegenheid tot condo leren. Indien u door omstandigheden geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. From Birth to age And from age to death, May your two arms O Christ, Be around us. From Death to the end Not the end but a rebirth In the Paradise of Graces May we be. Sean O'Riada Wij hebben afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, oma-granny en zus Sarah Frances Letitia Fleming *3 april 1921, Killeen, Granard (Eire) t 26 december 2012, Middelburg Sinds 31 oktober 1992 weduwe van Jacobus Buijs Amersfoort: O ud-Loosdrecht: Utrecht: Oostkapelle: Oostkapelle: Oostkapelle: Oostkapelle: Ierland: Ierland: Dublin, Ierland: Balbriggen, Ierland: Anna Biezeveld-Buijs Cornelis Biezeveld Malcolm Judith Gordon Esther Elise Nanook Gwen Thea van Maldegem-Buijs Dirk van Maldegem Jesse Rana Mirte Niek Maarten Chantal Peter Florien Ruub Jim Baird (in herinnering) Maud Vernon-Fleming (in herinnering) Anna Dooley-Fleming Betty Hilliard-Fleming Correspondentieadres: C. Biezeveld, Meijepolder 66, 3825 JR Amersfoort De dankdienst voor haar leven, die geleid wordt door Ds. N. Dekker, voorafgaand aan de begrafenis, zal worden gehouden donderdag 3 januari om 12.00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal omstreeks 13.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. De Here is mijn herder, mij ontbreekt niets; Psalm 231 In de gezegende leeftijd van 92 jaar is door de Heere tot Zich genpmen onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Cornelia bij de Vaate - den Boer sinds 14 juli 1976 weduwe van Jacob bij de Vaate Laura bij de Vaate Jenny Steenberg Kees bij de Vaate Jane bij de Vaate-Bos Jody en Kris, Emmalee Lindsey en Lucas, Katelyn, Jenna Joel Jesse Brent Loralyn Jos bij de Vaate Patti bij de Vaate-Courts Tracy Alicia Chelsey Jeffrey Zierikzee, 28 december 2012 Allévo "Borrendamme" Correspondentieadres: De Wierse 21,7339 JK Ugchelen De dienst van Woord en gebed zal gehouden worden woensdag 2 januari in de Chr. Geref. Kerk, Zevengetijstraat 11 te Zierikzee, aanvang 11.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee, omstreeks 12.30 uur. Voor de dienst is er van 10.30 tot 11.15 uur gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk. Wij willen alle medeweikers van "Borrendamme" bedanken voor hun liefdevolle verzorging. Nooit vragend, nooit klagend. Je lasten in stilte dragend. Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden en dankbaar voor de liefde waarmee .zij ons tijdens haar leven heeft omringd, geven wij u kennis dat na een langdurige ziekte van ons is heengegaan mijn lieve echtgenote, moeder en oma Willemina Aarnoudse-Den Boer Poortugaal, 9 september 1949 Goes, 27 december 2012 Arnemuiden: Adriaan Aarnoudse Robbert Aarnoudse Rijnsburg: Erwin Aarnoudse Maaike Brederode Daniël Benjamin Onze dank gaat speciaal uit naar alle medewerkers van Zorgstroom Middelburg die op professionele wijze mijn echtgenote en onze moeder in de laatste 19 jaar hebben verzorgd. Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op donderdag 3 januari 2013 om 13.00 uur in het "Kasteel van Rhoon", Dorpsdijk 63 te Rhoon. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Poortugaal. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in het "Kasteel van Rhoon". Correspondentieadres: Boterbloemstraat 20, 4341 KA Arnemuiden Gelieve geen bezoek aan huis De mooie herinneringen blijven ons bij. In alle rust is van ons heengegaan mijn lieve man en onze vader Cornelis Marines van de Velde echtgenoot van N. H. van der Werff 10 juli 1925 23 december 2012 Het is goed zo. Oost-Souburg: N. H. van de Velde - van der Werff Heieen van Loon - van de Velde (in liefdevolle herinnering) Bertus van Loon Correspondentieadres: Wilgenstraat 26 4388 LG OOST-SOUBURG De crematieplechtigheid heeft op vrijdag 28 december in besloten kring plaatsgevonden. Met grote droefenis, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, is op de geboortedag van Jezus Christus overleden, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, over oma en vriendin Johanna Elizabeth Krol-Versluijs in de leeftijd van 83 jaar. Oost-Souburg Dick Krol Ann Krol t Hetty Bliek Vlissingen Wendy Krol Djahlisa Temeuzen Pa Vlissingen, 25 december 2012 Woensdag 2 januari zal om 15.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop ontmoeten we elkaar in de ontvangkamer van het crematorium. Correspondentieadres: Calandstraat 33,4382 JW Vlissingen Veel te jong is tot ons grote verdriet mijn lieve, strijdbare en inspirerende vrouw, onze moeder, zus en schoonzus overleden Goes, 30 maart 1959 Badhoevedorp Delft Heerenveen Wissenkerke Wageningen t Badhoevedorp, 24 december 2012 Pieter de Dreu Izak Liza de Dreu Rien en Anneke Bazen-Lambert Rinus en Louri de Nooijer-Lambert Corry de Dreu Wij nemen afscheid van haar op 3 januari om 11.15 uur in het crematorium Westerveld te Driehuis. pieter.de.dreu@ziggo.nl Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van Johan Hoekman echtgenoot van Ina Hoekman-van Oeveren medewerker van SVRZ, locaties Borsele Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar Ina en verdere familie. Laat de goede herinneringen een steun zijn bij het verwerken van dit verlies. Namens directie, medewerkers, vrijwilligers en cliënten SVRZ locaties Borsel Dick Gorsse, locatiemanager SVRZ locaties Borsele Gabrielle Davits en Rien Heijboer, directie SVRZ Heden bereikte ons het droevige bericht dat is overleden ons meelevend lid Pie van Maldegem-Janse Wij wensen haar kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden Ringrijders Vereniging Biggekerke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 37