Üi/srJails/i 4 36 I zaterdag 29 december 2012 m (llenseilinq.nl Soms is er zoveel wat we voelen Maarzo weinig wat we kunnen zeggen De poort naar volwassenheid stond voor hem open Het heeft niet zo mogen zijn Zijn blauwe ogen voorgoed gesloten Dit doet zo'n pijn Zo jong en nog vol met leven, dooreen tragisch ongeval uit ons midden weggenomen, onze zoon en broer Stéphan Louis Jacques Barnaud Amersfoort 29 December 1985 Goes 26 December 2012 Correspondentie: Jeanet Menheere en Eric Barnaud Email: jeanetmenheere@zeelandnet.nl De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden woensdag 2 januari 2013 om 14.-00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 13.15 tot 13.45 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Stéphan te nemen in bovengenoemd rouwcentrum. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Hotel van der Valk, Anthony Fokkerstraat 100 te Goes. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Stéphan Barnaud Stéphan was nog niet zo lang bij ons in dienst. Wij hebben hem in die korte tijd leren kennen als een fijne, leuke, hardwerkende collega. Wij wensen zijn familie heel veel sterkte toe. Directie en medewerkers Van Belle Wonen onderdeel van de Van Belle Groep Vlissingen Vlissingen, 28 december 2012 Verdrietig zijn wij met het plotselinge overlijden van onze lieve collega Stéphan Barnaud Jij; Lieve, behulpzame, sociale, vrolijke, rustige, grappige, leergierige collega Wij zullen je heel erg missen Jé collega's Van Belle Groep Vlissingen Middelburg Na moeizame jaren is op 93-jarige leeftijd onverwachts overleden onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Jopie van den Hooven - van Vliet 30 september 1919 22 december 2012 Reizen was hacir lust en haar leven Leo en Betsy van den Hooven Peter en Marijke van den Hooven Adrie en Nynke van der Hooven Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Hunzestraat 33 4388 SM Oost-Souburg De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Diepbedroefd en verslagen geven wij u kennis dat, na een ernstige ziekte, door de Heere uit ons midden is weg genomen mijn innig geliefde man en onze geliefde, zeer zorgzame vader, schoonvader, opa en schoonzoon Marinus Jacobus Bliek echtgenoot van Jannetje Adriana Bliek-Vader op de leeftijd van 61 jaar. "Sterke de Heere ons in dit smartelijk verlies Krabbendijke: Janny Bliek-Vader Kruiningen: Sandra en Dick Lokerse-Bliek Mathan, Annet, Carin, Irma, Noralie, Justin Krabbendijke: Rianne en John van der Grond-Bliek Collin. Robin, Jordin, Rosalin Kruiningen: Linda en Pedro Sandee-BIiek Julia, Angela, Noa, Daan Temeuzen: C.W. Vader 28 december 2012 Oostpolderweg 22 4413-NN Krabbendijke De rouwdienst zal gehouden worden D.V. woensdag 2 januari 2013 om 13.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Stationsweg 2 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd kerkgebouw. Geen bloemen. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Marinus [acobus Bliek echtgenoot van J.A. Vader in de leeftijd van 61 jaar. Sterke de Heere onze schoonzuster en haar gezin in dit grote verlies en heilige Hij deze roepstem aan ons aller hart. Krabbendijke: Zaamsiag: Krabbendijke: H.I. Ambacht: Oud Beijerland: Hoek: Hoek: J.A. Bliek L.A. Bliek-van Cadsand C.M.P. de Braai-Bliek J.'de Braai J.M. Bliek A.E. Bliek-van de Wege M.C. van der Werf-Bliek A. van der Werf A.J. Bliek S.M. Bliek-van Tatenhove K.J. de Kramer-Bliek M.F. de Kramer A.H. Riemens-Bliek M.P. Riemens Neven en nichten Krabbenbdijke, 28 december 2012 Met droefheid namen we kennis van het overlijden van onze geliefde schoonzoon, zwager en oom Marinus Jacobus Bliek echtgenoot van Janny Vader Sterke de Heere Janny, de kinderen en kleinkinderen in dit grote verlies. C. W. Vader Adrie en Maatje Vader-Dieleman Rinus Vader Neven en nichten Temeuzen, 28 december 2012 Na een kortstondige ziekte is op 67-jarige leeftijd overleden onze lieve schoonzuster en tante Ina Moerland-van der Nood Zïerikzee: M.E. Legemaate-Moerland J. Legemaate Renesse: J.M. Moerland J.M. Moerland-Visser Kapelle: B.M. Moerland A.J. Moerland-Verburg Neven en nichten Zierikzee, 27 december 2012 Onverwacht is in de leeftijd van 75 jaar overleden mijn lieve zorgzame man, onze pa en opa Kees Duinkerke ~Cornelis~ Yerseke, 17-10-1937 Goes, 28-12-2012 Hannie Duinkerke - van Weele Trudie Smits - Duinkerke Eric Smits Danicque Julian Leo Duinkerke Annemiek Brabers Bakkersboogerd 25 4424 EJ Wemeldinge Het samenzijn voorafgaande aan de begrafenis, wordt gehouden op woensdag 2 januari 2013 om 13.30 uur in gemeenschapscentrum "De Wemel" Dorpsplein 1 te Wemeldinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Wemeldinge. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd gebouw. Liever deze week geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Bedankt lieve Opa Duin, dat je altijd voor ons klaar stond. Danicque, Julian Na een kortstondige ziekte is onverwacht overleden onze zwager en oom Kees Duinkerke Zierikzee: Jan van Weele - in herinnering - Addie van Weele - van der Klooster Marco en Nadine, Mia, Leon Jacoliene "Behouden vaart." Zeer plotseling en totaal verbijsterd hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze papa en opa Johannes Anthony Knoops Rotterdam 26 september 1944 Goes 27 december 2012 J. M. Knoops - Elberse Anthon en Annelies Demi, Lisa Marianne en Sander Saartje Sluisplaat 21, 4465 BB GOES Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 31 december om 15.30 uur in de aula van het crematori um, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. De afscheidsbijeenkomst vindt aansluitend plaats om 15.45 uur in genoemde aula. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Na ruim 30 jaar vriendschap, moeten we afscheid nemen van onze goede vriend Anthon Knoops Heel veel kracht voor Han en de kinderen. We blijven vrienden, Leen en Mia Na een vriendschap van ruim 40 jaar is overleden onze vroegere buurman Jan Veerhoek Krabbendijke: Jan en Jannie Luteijn 27 december 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 36