m Marijke Lambert Éiteii ■BS ilgÉg It IHensenlinq.nl zaterdag 29 december 2012 Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Flink was jij je hele leven. In de Lange Akkers te Koewacht is na een liefdevolle verzorging onverwacht overleden onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Maria Julma Scholter-Antheunis St. Jansteen, 29-9-1919 t Koewacht, 24-12-2012 sinds 1980 weduwe van Josephus Camillus Scholter 's-Gravenzande: Lea en Leon van Geertruy-Scholter, Marlijn en Claudia Huib en janneke Erwin en Manneke Koewacht, 24 december 2012. Correspondentieadres: Brederolaan 38, 2692 DA 's-Gravenzande. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op donderdag 3 januari 2013 om 10.30 uur in de kerk van de H.H. Philippus en Jacobus te Koewacht, waarna we haar ter ruste leggen op het R.K.-kerkhof aldaar. Gaarne schriftelijke condoleance. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Heden hebben wij vernomen dat is overleden Mevr. M.J. Scholten -Antheunis Zij was jarenlang lid en Erelid van onze vereniging Wij wensen de familie veel sterkte met dit grote verlies. Bestuur en leden Gemengd koor ST. Cecilia Koewacht Soms is er zoveel wat we voelen Maarzo weinig wat we kunnen zeggen De poort naar volwassenheid stond voor hem open Het heeft niet zo mogen zijn Zijn blauwe ogen voorgoed gesloten Dit doet zo'n pijn Zo jong en nog vol met leven, dooreen tragisch ongeval uit ons midden weggenomen, onze zoon en broer Stéphan Louis Jacques Barnaud Amersfoort 29 December 1985 Goes 26 December 2012 Correspondentie: Jeanet Menheere en Eric Barnaud Email: jeanetmenheere@zeelandnet.nl De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden woensdag 2 januari 2013 om 14.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 13.15 tot 13.45 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Stéphan te nemen in bovengenoemd rouwcentrum. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Hotel van der Valk, Anthony Fokkerstraat 100 te Goes. Veel te jong is tot ons grote verdriet mijn lieve, strijdbare en inspirerende vrouw, onze moeder, zus en schoonzus overleden Goes, 30 maart 1959 t Badhoevedorp, 24 december 2012 Badhoevedorp Pieter de Dreu Izak Delft Liza de Dreu Heerenveen Rienen Anneke Bazen-Lambert Wissenkerke Rinus en Louri de Nooijer-Lambert Wageningen Corry de Dreu Wij nemen afscheid van haar op 3 januari om 11.15 uur in het crematorium Westerveld te Driehuis. pieter.de.dreu@ziggo.nl Algemene kennisgeving Intens verdrietig, maar dankbaar dat we hem zo lang in ons midden mochten hebben, delen wij u mede, dat op 92-jarige leeftijd is overleden mijn lieve vader, schoonvader, onze opa en overgrootvader Antoon de Best weduwnaar van Anneke de Best-Martens Drager van het Oorlogsherinneringskruis Breda, 9 mei 1920 Oostburg, 20 december 2012 Sint Kruis: Ap en Dini de Best-Hertog Amsterdam: Ton de Best en Karin Vierwind Tim Utrecht: Annemarie en Oscar Pfeiffer-de Best Joost Correspondentieadres: Dorpsstraat 21, 4528 EK Sint Kruis Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. mm Na een langdurige en ongelijke strijd is van ons heen gegaan onze collega Paul de Blieck Paul is vele jaren voor ons bedrijf werkzaam geweest. We verliezen in hem een loyale en fijne collega. We wensen José, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Directie en medewerkers KWS Infra vestiging Roosendaal/Sas van Gent Groot is de leegte die zij achterlaat, mooi zijn de herinnering die blijven. In de vroege ochtend van 28 december 2012 heeft onze lieve moeder, oma en overoma voorgoed rust gevonden. Jans Moerman-Wolse - sinds 1961 weduwe van Reinier Moerman in de leeftijd van 101 jaar. Mattie en Jan Geene-Moerman Hannie Tramper-Moerman Frans Tramper (in herinnering) René en Elly Moerman-Verrijzer Klein- en achterkleinkinderen Groene Kruisstraat 12 4471 BZ Wolphaartsdijk Maandag 31 december 2012 is er van 16.00 tot 16.30 uur i gelegenheid om afscheid van haar te nemen in Rouw- centrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 2 januari 2012 om 13.15 uur in Verenigingsgebouw j 'De Brug', Oostkerkestraat 3 te Wolphaartsdijk, waarna omstreeks14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in 'De Brug' gelegenheid tot condo leren. Indien u door omstandigheden geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen, j Met grote droefenis, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, is op de geboortedag van Jezus Christus overleden, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, over oma en vriendin Oost-Souburg Dick Krol Ann Krol f Hetty Bliek Vlissingen Wendy Krol Djahlisa Temeuzen Pa Vlissingen, 25 december 2012 Woensdag 2 januari zal om 15.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop ontmoeten we elkaar in de ontvangkamer van het crematorium. Correspondentieadres: Calandstraat 33,4382 JW Vlissingen Bedroefd, maar dankbaar voor al hetgeen zij voor ons heeft gedaan, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht van óns is heengegaan, mijn moeder en onze oma Georgette Schijven-Somers weduwe van Adriaan Schijven Astrid en Mac Joella, Adri Breskens, 24 december 2012 Correspondentieadres: Rembrandt van Rijnstraat 30 4507 BV Schoondijke Op uitdrukkelijk verzoek van Georgette heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Johanna Elizabeth Krol-Versluijs in de leeftijd van 83 jaar. in de leeftijd van 86 jaar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 109