üysrlsdaii De Uitvaart Informatie Hulplijn 36 Ifamilieberichten zaterdag 29 december 2012 mensenUnq.nl Diepbedroefd en verslagen geven wij u kennis dal, na een ernstige ziekte, door de Heere uil ons midden is weg genomen mijn innig geliefde man en onze geliefde, zeer zorgzame vader, schoonvader, opa en schoonzoon Marinus Jacobus Bliek echtgenoot van Jannetje Adriana Bliek-Vader op de leeftijd van 61 jaar. "Sterke de Heere ons in dit smartelijk verlies Krabbendijke: Janny Bliek-Vader Kruiningen: Sandra en Dick Lokerse-Bliek MathanAnnet, CarinIrma, Noralie. Justin Krabbendijke: Rianne en John van der Grond-Bliek Collin, Robin, Jordin, Rosalin Kruiningen: Linda en Pedro Sandee-Bliek Julia, Angela, Noa, Daan Temeuzen: C.W. Vader 28 december 2012 Oostpolderweg 22 4413 NN Krabbendijke De rouwdienst zal gehouden worden D.V. woensdag 2 januari 2013 om 13.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Stationsweg 2 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd kerkgebouw. Geen bloemen. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager pn oom Marinus Jacobus Bliek echtgenoot van J.A. Vader in de leeftijd van 61 jaar. Sterke de Heere onze schoonzuster en haar gezin in dit grote verlies en heilige Hij deze roepstem aan ons aller hart. Krabbendijke: Zaamslag: Krabbendijke: H.I. Ambacht: Oud Beijerland: Hoek: Hoek: J.A. Bliek L.A. Bliek-vgn Cadsand C.M.P. de Braai-Bliek J. de Braai J.M. Bliek A.E. Bliek-van de Wege M.C. van der Werf-Bliek A. van der Werf A.J. Bliek S.M. Bliek-van Tatenhove K.J. de Kramer-Bliek M.F. de Kramer A.H. Riemens-Bliek M.P. Riemens Neven en nichten Krabbenbdijke, 28 december 2012 Met droefheid namen we kennis van het overlijden van onze geliefde schoonzoon, zwager en oom Marinus Jacobus Bliek echtgenoot van Janny Vader Sterke de Heere Janny. de kinderen en kleinkinderen in dit grote verlies. C. W. Vader Adrie en Maatje Vader-Dieleman Rinus Vader Neven en nichten Temeuzen, 28 december 2012 Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden www.scu.nu Het is ons maar geleend de vele mooie dingen Ons onbetwistbaar eigendom zijn de herinneringen Na alle fijne jaren die we samen met hem mochten beleven, hebben we afscheid moeten nemen van onze broer, schoonbroer en oom Honorius Theophilus de Cock Rene Hij overleed in de leeftijd van 90 jaar. Middelburg: Jo t en Roza de Cock-de Bakker Kuitaart: Cyrillus t en Agnes de Cock-Duvivier Westdorpe: Maria f en Ferdi f Vergeer-de Cock Axel: Madelein t en Piel Sponselee-de Cock Kloosterzande: Greta en Jo t de Waal-de Cock Clinge: Martha en Eduard t Dobbelaar-de Cock Hoogvliet: Julma de Cock Lamswaarde: Tielè en Joos t Platjouw-de Cock Terneuzen: Annie en André t vanDamme-de Cock Hulst: Ferdi en Monique t de Cock-van Overmeir Neven en nichten 27 december 2012 WoonZorgCentrum Antonius Pastoor Versterplein 1Kloosterzande Correspondentieadres: DELA. Van der Maelstedeweg 102b, 4561 GV Hulst U kunt afscheid nemen van Rene in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 2 januari van 18.30 tot 19.00 uur en donderdag 3 januari van 10.30 tot 11.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 3 januari om 11.30 uur in de parochiekerk van de H. Martinus te Kloosterzande, waarna de crematieplechtigheid volgt in de aula van crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van WZC Antonius voor de goede en liefdevolle verzorging. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Dhr. H. de Cock Dhr. de Cock was jaren actief lid van de cliëntenraad Antonius. Hij vervulde zijn rol in de cliëntenraad vanuit een grote betrokkenheid met zijn medebewoners in Antonius. Wij zullen hem zeer missen. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Raad van Toezicht, Raad van Bestuur, cliëntenraden, medewerkers en vrijwilligers van de Stichting Curamus Lang hebben we mogen genieten van zijn genegenheid, gezelligheid, humor en kritische kijk op de wereld, maar in de vroege ochtend van 28 december 2012 overleed op de leeftijd van 90 jaar mijn lieve man, vader, schoonvader, opa ij en overgrootvader Edmundus Florentius Bogaert Mon echtgenoot van Gonda Destombes Temeuzen: GBogaert - Destombes Eddy en Anny Jimmy en Bianca k? Jenny en Joey, Quinten, Thymen Temeuzen,28 december 2012 Correspondentiead res Peter van Anrooylaan 214 4536 CK Terneuzen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 2 januari van 16.00 tot 16.30 uur in het Monuta Uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c Terneuzen. De crematieplechtigheid waarvoor wij uuitnodigen, wordt gehouden op donderdag 3 januari om 11.00 uur in het Monuta Crematorium, naast het Uitvaartcentrum. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Indien u geen uitnodiging mocht hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig, te beschouwen. "Moeder zijn is alles geven zorgen, lijden, liefde leven. Moeder zijn is alles derven, alles en tevreden sterven." De heer is mijn herder, het ontbreekt mij aan niets... Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame ma, schoonma, oma en overgrootoma Jannetje Pepieta Rebekka de Rooij-Brevet weduwe van Lambertus de Rooij in de leeftijd van 81 jaar Breskens: Ineke en Sjaak van Hee-de Rooij Breskens: Els en Johnny Heijboer-de Rooij Oostburg: Guus en Jeannette de Rooij-Ruijterman Oostburg: Bastiaan de Rooij Breskens: Joke en Frans Almekinders-de Rooij Oostburg: Bert en Ina de Rooij-van Hoeve Breskens: Brigitte en Berend Maring-de Rooij Breskens: Hannelore en Frank Verschorre-de Rooij Breskens: Edgard en Vera de Rooij-van den Broecke Middelburg: Isabella en Albert van Leiden-de Rooij Minoes 'i' Klein- en achterkleinkinderen Breskens, 26 december 2012 Correspondentieadres: Westlandstraat 4-103, 4511XX Breskens De dienst van woord en gebed, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op woensdag 2 januari om 14.00 uur in de kerk van Sint Anna ter Muiden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het kerkhof aldaar. Schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Rust zacht lieve oma (joejoe) Love You Kleinkinderen en achterkleinkinderen. Jfr 't Liefste wat ik heb bezeten, 55 jaar de spil van mijn bestaan, vraag me niet dat te vergeten en gewoon weer 'door te gaan. Omdat wij dankbaar zijn voor al zijn liefde en zorgen, zijn wij nu verdrietig dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze pa en opa Alexis Theophilus Antonius Apers Alex echtgenoot van Emmy Marie Joseph Apers-de Sntet Hij overleed in de leeftijd van 82 jaar. Koewacht: Emmy Apers:de Smet Koewacht: Diana en Carlos van Regenmortel-Apers Jimmy en Suzanne Debby en Leroy Oost-Souburg: Roderic en Miranda Apers-Vaal Noa Esra 27 december 2012 Verzorgingshuis De Lange Akkers, Beukenlaan 2,4576 DX Koewacht U kunt afscheid nemen van pa in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op zondag 30 december van 12.00 tot 12.45 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 2 januai i om 10.00 uur in de parochiekerk van Onze Lieve Vrouw Hemelvaart te Zuiddorpe, gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 108