Ojbï Jadari fHensenlinq.nl donderdag 27 december 2012 I 39 De laatste uren voor het einde dan wordt die Grote wereld klein. Is plotseling alles onbeduidend. Tot aan het laatste beetje pijn. Wat wij zo indrukwekkend vonden. Verliest zijn glans. Verliest zijn zin. Maar achter die gesloten ogen. Glanst een gigantisch groot begin. Na een langzaam verval van krachten is rustig van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Magdalena Adriana van den Broecke weduwe'van Abraham Pieter Haartsen in de leeftijd van 97 jaar. Breskens: Lien en Piet van de Heuvel - Haartsen Breskens: Jenny en Bram van Hanegem - Haartsen Kleinkinderen en achterkleinkinderen Breskens, 22 december 2012 Corr.adres: Langeweg 64 4511 GD Breskens Wij willen het personeel van Woonzorgcentrum De Burght bedahken voor de liefdevolle verzorging. De begrafenis zal in besloten familiekring plaatsvinden. Als leven lijden wordt, is sterven een gewin. Na jaren van langzaam afnemende gezondheid is rustig ingeslapen onze broer, zwager en-oom Pieter Stroo ~Piet~ Vlissingen, 25 december 2012 Adrie en Ineke Stroo-Lichtenberg Peter en Wongchanok Joke en Wim Bol-Stroo Remko en Patricia Yvonne en Stephan Nel en Eddy (in herinnering)T\\roe-Stroo Edwin en Marjolein Angela en Erik 's-Gravenzande: Jaap en Mattie Stroo-Joziasse Arjen Mariëtte Ineke en Eddy Schets-Stroo Robert en Ludmila Mart (in herinnering) en Marjan Stroo-van Stee Annewil en Arnoud Jolien en Rick Geert Kees en Diana Stroo-Schipper Ilse en Mario Tom Correspondentieadres: Ruys de Beerenbrouckstraat 28, 4384 ET Vlissingen We willen Piet herdenken op zaterdag 29 december om 10.30 uur in de aula van uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Daarna zal omstreeks 11.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. Heel veel dank aan iedereen die Piet tijdens zijn laatste levensfase verzorgd heeft. Vlissingen, 31 maart 1940 Vlissingen: Oost-Souburg: Vlissingen: Vlissingen: Oostburg: Vlissingen: "Houden van" is niet voor even. "Houden van" is voor heel het leven. "Houden van" begint bij de eerste adem. "Houden van" blijft bestaan. Zelfs wanneer de laatste adem is heengegaan. Onverwacht is overleden onze ma, oma en omi Anthonia Hendrika Bakker-van Munster weduwe van Jan Bakker eerder weduwe van Willem Aard Flipse Vlissingen, 9 maart 1923 Goes, 22 december 2012 Marianne Bakker Hanneke de Brouwer Jeroen Verschuren Senna Luca Correspondentieadres: Aendijkestraat 43 4571TD Axel De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 31 december a.s. om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Als het leven niet meer gaat zoals je had gehoopt Als je zoveel wordt ontnomen En het leven niet meer leven is Dan komt de tijd dat je erin berust Dat het einde gekomen is Rust nu maar uit Ie bent bevrijd uit je lijden Maar ach, wat is het zwaar om van jou te moeten scheiden Diepbedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve pa en opa Paul Joseph de Blieek echtgenoot van Josepha Maria Louisa Verdunnen Ac Hulst, 1 juni 1949 t Hulst, 24 december 2012 Hulst: José Breda: Ritchie en Hans Sander Hulst: InèsenPaul Sybe, fort Koekoeksbloem 2,4561 TL Hulst U kunt afscheid nemen van Paul in familiekamer 1 van DELA, locatie de Blaauwe Hoeve, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op vrijdag 28 december van 19.00 tot 20.00 uur en op zaterdag 29 december van 16.00 tot 17.00 uur. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op maandag 31 december om 14.00 uur in de Basiliek te Hulst, waarna de begrafenis in besloten kring zal volgen. Samenkomst in de Basiliek, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wij zouden het fijn vinden als u in plaats van bloemen een donatie zou doen aan de KWF kankerbestrijding, waarvoor gelegenheid is in de Basiliek. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Als het lichaam niet meer wil En het leven wordt een lijden Dan kan men dankbaar zijn Dat God haar komt bevrijden Na een korte periode van ziek zijn overleed onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Johanna Minnaard-Zegers weduwe van J. Minnaard, sinds 28 april 1989 eerder weduwe van J. Stevense, sinds 5 januari 1970 in de leeftijd van 92 jaar. Kruiningen: Nellie (in liefdevolle herinneringen Mart Goes: Jan en Mientje Schore: KoenWilma Klein- en achterkleinkinderen. Hansweert, 26 december 2012 Zorgcentrum Maria Oord Correspondentieadres: Frisostraat 3 4423 AJ Schore De afscheidsdienst, geleid door de heer A. den Hollander, wordt zaterdag 29 december om 10.00 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan la te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Maria Oord voor de liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Rust zacht Lieve oma Yerseke: Leanne en Johan Noëlle Bas en Kim Goes: Mart-Ian en Clarinda Luuc Pascal Dag lieve oma Jo We zullen je missen. Jacco en Terry, Mischa Andrea Om je heengaan treuren wij Om watje was zijn we dankbaar" Na een moedige en ongelijke strijd is veel te vroeg onze vriend Paul overleden. PeerenElly Paul en Ida Pieter en Diana Willy en Elly Joep en Ine Jose, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte om dit grote verlies te verwerken. Je hebt nu rust gevonden al is vol droefheid ons hart. Je lijden zien en niet kunnen helpen, dat was onze grootste smart. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijk heid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan onze lieve broer, schoonbroer en oom Josephus Bernardus Ivönne Danekaert Josef Ac Hontenisse, t St. Jansteen, 13 augustus 1943 24 december 2012 Lamswaarde: Bernard f en Zus t Danckaert-Andriessen Clinge: Piet t en Yvonne Danckaert-de Vet Terneuzen: Johan Danekaert t Stekene: Maria t en Roger t Collijn-Danckaert Kloosterzande: Agnes en Theo de Kort-Danekaert Kloosterzande: Roos en Benno de Kort-Danckaert Hulst: Gerard en Corry Danckaert-Jonkers Kapel Ie brug: Anny en Benny Lernout-Danckaert neven en nichten Correspondentieadres: Gentsevaart 64,4565 EW Kapellebrug U kunt afscheid nemen van Josef in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 28 december van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 29 decem ber om 11.00 uur in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper te Sint Jansteen, waarna de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien geen,kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van gezinsvervangend tehuis 'Ter Stene' voor hun goede en liefdevolle verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 73