40 I -: :"5 v donderdag 27 december 2012 O (Hensenlinq.nl Dag Wilco Wij wensen Karin en de kinderen veel sterkte toe. Tante Francien van Westen, Yvonne, Patrick, Tijs, Yvette Sander, Marjolein en Jelle Nooit meer eindeloos discussiëren Nooit meer barbecuen onder een zeiltje Nooit meer samen het nieuwe jaar inluiden Wilco de Jager Lieve Wilco wat zullen we je missen Wij leven mee met Karin, Roy, Len en Saya Leo en Elwyn van de Velde Joyce en Joris Quincy Nog nooit is de veilinghamer zo vroeg gevallen. Ik ga je missen Wilco Rino Gelok Velingmeester Geschrokken ben ik door het plotselinge overlijden van Wilco de Jager Samen met Wilco heb ik de afgelopen zes jaar aan vele mooie projecten kunnen werken. Met Wilco verlies ik een fijne zakenpartner. Ik wens Karin, de kinderen, familie en vrienden heel veel sterkte toe. Peter Adkins, HQ Websolutions Gedreven. Betrouwbaar. Altijd op zoek naar een nieuwe invalshoek.-Na twaalf jaar is er nu een abrupt en onvoorstelbaar eind aan ons creatief team. Geen luchtballonnen met de voeten op tafel, geen deadlines meer en geen gezamenlijke overwinningen. Wilco de Jager creative director Ik wens Karin en de kinderen veel sterkte. Roel Pijpers Reliëf Communicatie Vlissingen Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Wilco de Jager Wilco was als adviseur nauw betrokken bij onze organisa ties. wij zullen hem erg missen. Wij wensen de familie veel sterkte en kracht toe met dit grote verlies. Challenger Zeeland, Sander van Buren Stichting Zeeland Sport Leisure, Tilly Stroo-Smil Geschokt namen wij kennis van het plotseling overlijden van Wilco de Jager Wilco verzorgde de opmaak van onze communicatie middelen. Wat hij uiterst creatief en met vol overgave deed. Wij zullen hem als persoon en professionele partner missen. Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. l'escaut woonservice Wij zijn diep getroffen door het veel te vroeg overlijden van onze gewaardeerde collega Johan Hoekman Johan had als meldkamercentralist letterlijk een functie middenin ons korps. We zullen hem missen. We wensen zijn naaste familie en vrienden veel sterkte toe de komende tijd. Namens alle collega's van Politie Zeeland: A.M. Demmers - van der Geest, korpschef Politie Zeeland Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Johan Hoekman Medewerker van de Gemeenschappelijke Meldkamer Zeeland In deze donkere dagen leven we mee met zijn familie en vrienden. Namens het Regionaal College van Politie Zeeland: J.A.H. Lonink. waarnemend korpsbeheerder Mr. G.M. Munnichs, hoofdofficier van justitie A.M. Demmers - van der Geest, korpschef Politie Zeeland Op zondag 23 december 2012 is, veel te vroeg, overleden onze gewaardeerde collega Johan Hoekman hoofdagent van politie Zeeland Onze gedachten gaan uit naar zijn familie en vrienden. Namens de ondernemingsraad van Politie Zeeland: EJ.C. ten Voorden, voorzitter F.GJ. van der Werf, secretaris In het afgelopen jaar hebben wij met toenemende onge rustheid het verloop van zijn ziekte van dichtbij gevolgd. Nu hebben wij heel verdrietig kennis genomen van het overlijden van onze waardevolle collega Johan Hoekman. We zullen je missen. Wij wensen Ina en de kinderen veel kracht toe bij het verwerken van dit verlies. ]e collega's van de meldkamer: Marten, Dick, Agnes, Anita, Ben, Hanneke, Henk K., Hans, Henk L., Ilona, Jan Maarten, Jorrit, Kees, Kristel, Leo, Louis, Mark, Monika, Sandra, Tonny, Erwin, Toon, Wendela, Willem. Gevoelens van verslagenheid en berusting wisselen elkaar af. Wij zullen Johan missen. We wensen Ina en de kinderen heel veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Collega's Regionaal Servicecentrum Politie Zeeland Wij zijn bedroefd door het overlijden van onze collega van de Gemeenschappelijke Meldkamer Zeeland Johan Hoekman In onze herinnering gedenken wij hem als een sympathieke "collega en wensen zijn naaste familie veel kracht toe bij het dragen van dit verlies. Namens directie en medewerkers GMZ: S.F. Cracau, directeur Gemeenschappelijke Meldkamer Zeeland We zijn geschrokken van het bericht'dat onze collega van de Gemeenschappelijke Meldkamer Zeeland, Johan Hoekman, op 23 december 2012 is overleden. We wensen zijn vrouw en (klein)kinderen heel veel sterkte toe om dit verlies te verwerken in deze donkere dagen. Namens de directie en medewerkers van Veiligheidsregio Zeeland: Mevr. G.J.M. Ruijs, regionaal commandant/directeur Veiligheidsregio Zeeland Ons bereikte het droevig bericht van het overlijden van de (schoon)vader van onze vrienden Jan Josy en Leen Adriënne Johan Hoekman Wij wensen hen en de verdere familie veel kracht en sterkte toe. Gerwin Henry Hilbert Gerben en Lianne Jochem en Lunet Lieve pa. lieve opa, je was zo vitaal maar ook al heel oud Je gedachten geniaal, je gezicht zo vertrouwd Wat heb je ons in je lange, rijke leven Veel liefde, warmte en wijsheid gegeven We konden voor alles bij je terecht, de deur stond altijd open Het was zo vanzelfsprekend om bij je binnen te lopen Het is een vreemde, niet te bevatten leegte die je achterlaat Een stroom van gevoelens, gedachten en verdriet die door ons heengaat Ons kind-zijn is voorbij, ons ouderlijk huis houdt op te bestaan Nu je dezelfde weg als mama, oma bent gegaan In liefde omringd is van ons heengegaan Jan Veerhoek echtgenoot van Marie Veerhoek-de Rijder t 24 mei 2009 Schore, t Goes, 24 april 1922 25 december 2012 Capelle aan den IJssel: Rinus en José Krabbendijke: Hansweert: Krabbendijke: Blauwhuis: Kruiningen: Krabbendijke: Krabbendijke: Goes: Corrie en Ko Matty en Adrie Coby en Jan Wim en Dannis Jankees en Tiny Marleen en Sjaak Ria en Leo Wilma en Ivo Klein- en achterkleinkinderen Dorpsstraat 79 c 4413 CD Krabbendijke Onze vader en opa ligt thuis opgebaard. De afscheidsdienst zal worden gehouden op zaterdag 29 december om 14.00 uur in Ned. Hervormde kerk, Kerkpad 1 te Krabbendijke. Voorafgaand aan de dienst is er vanaf 13.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in "de Rancke". De begrafenis zal om 15.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid om de familie te condoleren. Opa Veerhoek Dag lieve opa met je pet op de fiets van de appels en de peren en altijd aandacht voor ons... Wij houden van je! Edu en Martin, Max Peter en Denise, Kristel Marijke en Hugo Mark en Chantal Matanja en Arjan, Lots, Erlend Tamara en Jeroen, Yarick, Kristan en Bennet Deborah en Edwin, Viggo en Björn Josephien en Ivo Onno, Jacco en Xinthia, Wouter Sandra, Astrid Jeroen, Annemarie, Sander Lars, Kim

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 40