(H mensenlinq.nl donderdag 27 december 2012 familieberichten I 39 Als het lichaam niet meer wil En het leven wordt een lijden Dan kan men dankbaar zijn Dat God haar komt bevrijden Na een korte periode van ziek zijn overleed onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma (ohanna Minnaard-Zegers weduwe van J. Minnaard, sinds 28 april 1989 eerder weduwe van f. Stevense, sinds 5 januari 1970 in de leeftijd van 92 jaar. Kruiningen: Nellie (in liefdevolle herinnering) en Mart Goes: lanenMientje Schore: Ko en Wilma Klein- en achterkleinkinderen. Hansweert, 26 december 2012 Zorgcentrum Maria Oord Correspondentieadres: Frisostraat 3 4423 AJ Schore De afscheidsdienst, geleid door de heer A. den Hollander, wordt zaterdag 29 december om 10.00 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan la te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Maria Oord voor de liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dag lieve oma Jo We zullen je missen. Jacco en Terry, Mischa Andrea Rust zacht Lieve oma Yerseke: Leanne en Johan Noëlle Bas en Kim Goes: Mart-Jan en Clarinda Luuc Pascal Ik stel mijn vertrouwen op de Heer mijn God, want in Zijn hand ligt heel mijn levenslot. Hij heeft mij lief, Zijn vrede woont in mij. Ik zie naar Hem op en weet: Hij is mij steeds nabij. Dit lied hebben we samen gezongen toen Ineke afscheid nam op school. Verdrietig zijn we nu is overleden onze lieve oud-collega en juf Ineke Leenhouts-Bosselaar Dankbaar denken we terug aan haar liefde en inzicht in het omgaan met de kinderen en wat ze voor ons als collega's heeft betekend. We bidden om óods nabijheid voor haarman Bram. Team, OR, MR, leerlingen en oud-collega's van Radar Jenaplanschool J.L. de Jonge te Zierikzee Bestuur Radarscholen Met veel verdriet vernamen we het overlijden van Ineke Leenhouts Wij zullen haar sportieve aanwezigheid missen en wensen Bram heel veel sterkte. De zaterdagochtend skigymgroep Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Ineke Leenhouts - Bosselaar echtgenote van onze collega Bram. Wij bewonderen haar vechtlust in de lange strijd tegen haar ziekte en wensen Bram en de familie veel sterkte toe. Medewerkers projectbureau Zeeweringen Toch nog vrij onverwachts is overleden onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overoma Pieternella van Maldegem-Janse sinds 1 juni 1996 weduwe van Jan van Maldegem Biggekerke, t Vlissingen, 15 oktober 1926 25 december 2012 Biggekerke: Piet van Maldegem Christien van Malclegem- van den Broeke Evelien en Patrick, Eva Piet Jan Westkapelle: Anton van Maldegem Willy van Maldegem-Hengst Jacco en Annet Martie en Lotte Vrouwenpolder: Ria Filius-van Maldegem André Filius Mariska en Ronald Angelique en Hilberr Lageweg 3, 4373 RK Biggekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 29 december 2012 van 10.15-10.45 uur in het Dorpshuis, Schuitvlotstraat 8, 4373 AK te Biggekerke. Aansluitend, zal daar de afscheidsbijeenkomst om 11.00 uur worden gehouden. Na de bijeenkomst zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Biggekerke, waarna in het Dorpshuis gelegenheid is tot condoleren en samenzijn. In paradisum deducant te angeli I In juli 2011 werd mijn moeder, onze oma en omama ziek. Ze voelde dat ze ons los ging laten. In liefde en met mooie jjj herinneringen hebben we haar laten gaan. Margaretha Machtilda Boukj e van Boven - Hoensler Gré Zaandam 1924 - Middelburg 2012 Echtgenote van Dirk van Boven 11997 Machteld de Bruijn - van Boven Gerrit de Bruijn aanwezig door afwezigheid Joost de Bruijn en Alena Mikova Jeroen en Margot Quaegebeur - de Bruijn Jonas, Syb, Billie Marije en Jaap Stuffken - de Bruijn Dieder V, Fabe, James, Keet Christien de Bruijn en Joost Dantuma I Hof ter Veste 65 I 4333 HH Middelburg De dankdienst voor haar leven zal worden gehouden op maandag 31 december om 11.00 uur in de Oostkerk, l Oostkerkplein te Middelburg. Voorganger is Ds. D.J. Jorissen. Vanaf 10.30 uur wordt koffie met een bolus aangeboden in 5 j Het Bolwerk, Verwerijstraat 51, nabij de Oostkerk. De begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats te f Gapinge om 13.00 uur. Na afloop komen we bij elkaar in Hotel Green White, jj I Noord weg 43 te Oostkapelle. Om afscheid te nemen kunt u bellen met Monuta, f Industrieweg 20 te Vlissingen, 0118 - 412760. Dank aan de teams van Zorgstroom in Hof ter Veste en het j I Sint Jans Hospice voor de trouwe en liefdevolle zorg. God is met mij als de avond daalt en het zonlicht niet meer straalt. Geheel onverwacht is overleden onze lieve moeder en schoonmoeder Alberdina Wilhelmina Kouman - Vergouwe echtgenote van J. A. Kouman 28 - 5 -1985 Krabbendijke, Renesse, 1 - 6 -1922 23 -12 - 2012 Sonja Louwerens - Kouman Jacques Louwerens Anita van Overloop - Kouman Martin van Overloop Correspondentieadres: S. Louwerens - Kouman Boulevard Bankert 850 4382 AC Vlissingen Naar de wens van onze moeder en schoonmoeder zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. - ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING De HEER is mijn Herder Psalm 23 Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde, is van ons heengegaan in de gezegende leeftijd van 96 jaar, onze tante en oud-tante Johanna Willemina Westerbeke - Roelse Moe Wanne weduwe van Janus Westerbeke en moeder van Jaap T 29 augustus 1916 Westkapelle T 24 december 2012 Wim en Louise Marcel Maurice en José Lynn, Sem Ger en Anita Alexander en Jolanda Barbara en Hans Brecht, Floor Bram en Wilma Jacqueline en Leendert Luuk, Sven, Cas Wij willen alle medewerkers van Woonzorgcomplex "De Kreek" hartelijk danken voor de liefdevolle verzorging en aandacht. Correspondentieadres: W.J. Faasse Zuidstraat 27 4361 AA Westkapelle Wij nemen afscheid van Moe Wanne tijdens een korte bijeenkomst zaterdag 29 december om 11.30 uur in het Jeugdgebouw aan de Markt te Westkapelle. Aansluitend zullen we haar ter aarde bestellen op de begraafplaats te Westkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het Jeugdgebouw. Bedankt lieve Moe Wanne dat je altijd voor ons klaar stond. Wim en Louise Marcel Maurice en José Lynn, Sem V,

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 39