Flink was je je hele leven, moedig ben je tot het eind gebleven. Flink wil je nu dat ook wij zullen zijn, maar 't afscheid nemen doet zo'n pijn. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem hebben mogen beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve, zorgzame man, vader, schoonvader en onze grote vriend opa Celio Celio Ricardo Lorenzo Luigi Bellotto in de leeftijd van 76 jaar. Voor altijd in ons hart. Ineke Bellotto-Wage Mario en Mila Cheyenne Alysha ,.*SSB9SB> gggp Goes, 23 december 2012 Correspondentieadres: Nico van der Valkpad 1, 3056 RA Rotterdam. Wij nodigen u uit, samen met ons, afscheid van Celio te nemen op vrijdag 28 december om 16.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de- ontvangkamer van het crematorium. In plaats van bloemen graag een gift aan het KWF Kankerbestrijding waarvoor een collectebus in het crematorium aanwezig zal zijn. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Veilig in Jezus annen.. Na een intens leven is overleden Stina Thümann-Madilla - Stien weduwe van Ruud Thumann Kisaran Sumatra, 23 december 1923 Middelburg. 24 december 2012 Uit aller naam iohan Le Conté Correspondentieadres: J.R. Le Conté Grootmede 74 4337 AE Middelburg Op vrijdag 28 december is er gelegenheid tot afscheid nemen van 19.00 tot 21.00 uur in de Roozenburglaan 97, 4337 JC te Middelburg. Zaterdag 29 december is er van 10.00 tot 10.55 uur gelegen heid tot samen zijn in De Hoeksteen, Roozenburglaan 22, 4337 JH te Middelburg, waarna aansluitend om 11.00 uur" de afscheidsdienst zal plaatsvinden. Waarom al dat vechten Waarom al die pijn Je wilde hier niet weg, je wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk en geheel niet terecht. Je wilde graag verder, maar verloor dit gevecht. Met groot verdriet delen wij u mede dat geheel onverwacht is overleden mijn innig geliefde man, vader en schoonvader Leunis Jan Poortvliet 28 mei 1937 125 december 2012 Middelburg: C.T. Poortvliet - Buijs Leo (in herinnering) Ina en Jan M. de la Palmastraat 12 4336 GG Middelburg De afscheidsbijeenkomst voorafgaand aan de crematie wordt gehouden vrijdag 28 december om 10.30 uur in de aula van het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van het uitvaartcentrum. "Eens verschijn ik voor de Heer, vindt mijn ziel het danklied weer. Psalm 42:3 (berijmd) God heeft opgenomen in zijn Rijk mijn zeer geliefde vrouw, onze hartelijke zuster, schoonzuster en tante Sophia Dora Melse - Droogers echtgenote van Pieter Melse Oud-Vossemeer, 11-3-1928 t Goes, 23-12-2012 Zij is mij tot grote steun geweest. Vrouwenpolder: ds. P. Melse Bleiswijk: Jac. Droogers J. Droogers - Huisman (in herinnering) Vrouwenpolder: C.W. van Loon - Droogers W.P. van Loon (in herinnering) Neven nichten Kloosterstraat 10 4354 AT Vrouwenpolder De rouwdienst, waarvoor ieder van harte wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op zaterdag 29 december om 10.30 uur in de Pelgrimskerk, Fort den i Haakweg 2 te Vrouwenpolder. Aansluitend zal de graflegging plaatsvinden op de i Algemene Begraafplaats aan de Zoekweg te Vrouwenpolder. Er is gelegenheid tot condoleren en tevens tot afscheid nemen, voorafgaande aan de rouwdienst, van 9.45 tot 10.15 uur in "de Ontmoeting" gelegen aan de Pelgrimskerk. Na de begrafenis bent u welkom in "de Ontmoeting" voor een kopje koffie. We zijn verdrieting dat is overleden mevrouw Melse We wensen de heer Melse heel veel sterkte toe. Tonnie en Catrien Geerse Frans en Rina Sturm Als leven lijden wordt, is sterven een gewin. Na jaren van langzaam afnemende gezondheid is rustig ingeslapen onze broer, zwager en oom Pieter Stroo ~Piet~ Vlissingen, 31 maart 1940 Vlissingen, 25 december 2012 Vlissingen: Adrie en Ineke Stroo-Lichtenberg Peter en Wongchanok Oost-Souburg: Joke en Wim Bol-Stroo Remko en Patricia Yvonne en Stephan Vlissingen: Nel en Eddy (in herinnering) Tilroe-Stroo Edwin en Marjolein Angela en Erik 's-Gravenzande Jaap en Mattie Stroo-Joziasse Arjen Mariëtte Vlissingen: Ineke en Eddy Schets-Stroo Robert en Ludmila Oostburg: Mart (in herinnering) en Marjan Stroo-van Stee Annewil en Arnoud Jolien en Rick Geert Vlissingen: Kees en Diana Stroo-Schipper Ilse en Mario Tom Correspondentieadres: Ruys de Beerenbrouckstraat 28, 4384 ET Vlissingen We willen Piet herdenken op zaterdag 29 december om 10.30 uur in de aula van uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Daarna zal omstreeks 11.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. Heel veel dank aan iedereen die Piet tijdens zijn laatste levensfase verzorgd heeft. Verdrietig zijn wij om het verlies van mijn lieve, zorgzame man en onze lieve, trotse vader en opa Cornelis Arelis van Marion Cor Vlissingen, 22 april 1939 Westkapelle, 25 december 2012 Sien van Marion - Melis Esther Jeaninê en Anton Max Christel en Piet Iman en Romy Niek en Judith Mart Annabel en Thomas Europaplein 9 4361 CP Westkapelle Cor is thuis. Op vrijdag 28 december is er van 15.00 - 17.00 uur gelegenheid om afscheid van hem te nemen. De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op zaterdag 29 december om 12.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid ons te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Wanneer u geen rouwkaart heeft ontvangen, mag u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Op 25 december ontvingen wij het droevige bericht dat, onze geliefde broer, zwager en oom Cornelis Arelis van Marion is overleden Namens: Fam. van Marion Fam. Berndsen Verdrietig zijn wij om het verlies van onze lieve zwager en oom Cor van Marion echtgenoot van Sien Melis Zoutelande: J. Melis t H. Melis-Loderus Zoutelande: C. Euser-Melis t H. Eusert Zoutelande: P. Kleinepier-Melis J.J. Kleinepier Zoutelande: P. Melis t Grijpskerke: L. Sturm Zoutelande: Joh. Melis N. Melis-Lievense Vlissingen: J. Schaeffer-Melis t Zoutelande: H. Melis M. v.d. Windt Westkapelle: A. Melis K. Melis-Minderhoud Zoutelande: A. Melis L. Melis-Maljaars Neven en nichten Na een dappere strijd tegen zijn ziekte is van ons heengegaan onze fijne buurman en goede vriend Cor van Marion Wij wensen Sien en de kinderen én de verdere familie heel veel kracht en sterkte toe. Jan en Leu Kleinepier Boord en Conny Gabriëlse Rinus en Tona van der Male familie Houmes familie Maranus Dave en Ellen Jongepier Ko en Jannie Minderhoud Jaap en Anneke Hengst Tanne van Rooijen Harry en Adrie Schulze Max Huysen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 38